Pradžia Dekoras ir floristika Žiemos vestuvių dekoras

Žiemos vestuvių dekoras

žiemos vestuves

Apšerkšniję rytai, krentančios snaigės, karštas vynas, spragsinti ugnis židinyje suteikia ypatingo žavesio žiemai, todėl šis periodas yra nuostabus laikas santuokai. Nors vestuvės šaltuoju metų sezonu  nėra tokios populiarios, bet nuo to jos tampa dar labiau išskirtinesnės, užburiančios bei romantiškos.

Žiemos vestuvių spalvų paletė

Renkantis šventės spalvų paletę, reikėtų atsižvelgti į sezoniškumą, bet nebijoti eksperimentuoti.  Net, jei  Jūsų vestuvės vyks šventiniu laikotarpiu, nebūtina rinktis tradicinius raudonos ir žalios spalvų derinius.

Nesuklysite pasirinkę pilkos, prigesintos melsvos, rudos, tamsiai bordo, violetinės, juodos, sidabro, aukso derinius.

dekoras

Gėlės

Renkantis žiemos vestuvių gėles, pirmiausiai. reikėtų atsižvelgti į pasirinktą spalvų paletę. Populiariausios šio metų sezono gėlės yra rožės, anemonai, baltos hortenzijos, kurios derinamos su žaluma, pavyzdžiui, eukalipto šalelėmis, pilkšvalape žile ar sukulentais.  Į puokštes labai gražiai įsikomponuoja įvairios raudonos, pilkos, mėlynos uogos, kankorėžiai, pušų, eglių ar netgi medvilnės šakelės.

Kiti žiemos vestuvių dekoro elementai

Kadangi žiemą tamsusis paros laikas prasideda labai anksti, tiesiog privaloma naudoti daug žvakių ir lempučių. Taip sukursite nuostabią, šildančią aplinką, kurioje Jūsų svečiai jausis komfortabiliai ir jaukiai. Norėdami savo šventei suteikti prabangos prieskonį,  į spalvų paletę įtraukite auksą ar sidabrą, rinkitės žėrinčias detales, kabančias kristalų ar stiklo girliandas, „mercury“ stiklo žvakides.

Žiemos periodu, šventės puošime galima naudoti “sunkios“ tekstūros megztus audinius, velvetą, aksomą, „rustic“ (kaimiško) stiliaus vestuvėse puikiai derės linas, tvidas.

dekoras

Vestuvių tortas kaip dekoro elementas

Vestuvinis tortas yra skirtas ne tik valgymui, bet ir estetiniam vaizdui, įspūdžiui sukurti. Kaip ir visa vestuvių stilistika, taip ir tortas atspindi jaunuosius.  Jo puošimui galima naudoti cukrines ar gyvas gėles, kankorėžius, eglių šakeles, apcukruotas uogas, kurios atrodys lyg padengtos šerkšnu.  Svarbu, kad tortas derėtų su šventės tematika ir spalviniu koloritu.

tortas

Vestuvės žiemą gali būti stulbinančios,  o kad tuo įsitikintumėte, pasidairykite nuotraukų galerijoje.

Sėkmės kuriant savo šventės pasaką!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą