Pradžia Straipsniai Vyriausiojo pabrolio pareigos

Vyriausiojo pabrolio pareigos

Paprašius savo geriausio draugo tapti jo vyriausiuoju pabroliu, dauguma paklaustųjų klausia savęs, kokios vyr. pabrolio pareigos, nes buvimas vyriausiuoju pabroliu reiškia ne tik garbę, bet ir krūvą pareigų. Pagrindiniai dalykai, kuriuos turi atlikti pabroliai, yra visokeriopa pagalba ir parama jaunajam. Tam, kad kiekvienas vyriausias pabrolys pasirodytų kuo geriau, pateikiame sąrašą pareigų. Nors šios pareigos skirtos daugiau vyriausiajam pabroliui, tačiau jomis gali pasidalinti visi pabroliai.

pabroliai

Nuotrauka iš eventstoatdc.com

Pareigos:

Padėti jaunajam su vestuviniais drabužiais: iš nuomos punkto ar siuvyklos paimti jaunojo drabužius, pasirūpinti, kad juos bei kitas svarbias aprangos detales turėtų ir visi pabroliai.

Padėti iš toliau atvykstantiems pabroliams susirasti vietą apsigyvenimu.

Suorganizuoti bernvakarį. Tačiau tai nereiškia, kad vyriausiasis pabrolys tai turi padaryti vienas. Dauguma pabrolių taip pat noriai prisideda prie tokių vakarėlio organizavimo.

Organizuojant bernvakarį vyriausiasis pabrolys turėtų išsiaiškinti, kokio vakarėlio norėtų jaunasis, nes tai jo šventė.

bernvakaris

Nuotrauka iš http://nipunscorp.com/

Vyriausiasis pabrolys turi iš anksto išsiaiškinti, kur turės stovėti bažnyčioje ir  metrikacijos skyriuje. Jeigu jaunųjų pora prašo, vyr. pabrolys turi pasirašyti santuokos dokumentuose.

Pasitaiko, kad jaunojo draugai jaunikiui vestuvių išvakarėse kartais iškrečia kokią išdaigą, todėl vyr. pabrolys turėtų pasirūpinti, kad jaunikis nepakliūtų į nemalonumus. Nors ir skamba juokingai, bet vestuvių išvakarėse vyr. pabrolys turėtų pasirūpinti ir tuo, kad jaunasis nueitų miegoti padoriu laiku ir kitą dieną būtų žvalus kaip niekad.

Jei jaunasis ir jaunoji naktį prieš vestuves leidžia atskirai, tuomet vyr. pabrolys turėtų pasirūpinti, kad jaunasis sočiai papusryčiautų ir jaudulio neramintų alkoholiu. Išimčių būti negali.

Paprastai jaunasis ir jaunoji susitinka bažnyčioje arba metrikacijos skyriuje, neretai jaunosios namuose. Taigi vyr. pabrolys jaunąjį į reikiamą vietą turi pristatyti laiku, t.y. gerokai prieš prasidedant ceremonijai. Vestuvių ceremonijos vietoje turėtumėte būti iki jos pradžios likus mažiausiai 20 minučių. Gali būti, kad vyr. pabrolys turės paprašyti svečius užimti savo vietas.

Pagrindinis pabrolys vestuvių programą turi žinoti kaip du kart du, ne tik kad primintų jaunajam, bet ir pats svarbiu momentu nenuklystų.

Vyriausiasis pabrolys turi žinoti, jog vestuvių ceremonijos metu jo vieta yra šalia jaunojo iš dešinės jo pusės. Be to, jis turi laikyti jaunosios žiedą, kad prireikus jį galėtų paduoti jaunajam. Na o žiedus iki pat ceremonijos pradžios pabrolys turi saugoti kaip savo akį, nes tik nuo jo priklauso, ar išaušus tinkamai akimirkai jaunikis savo išrinktajai galės padovanoti meilės ir ištikimybės simbolį.

Vyriausiasis pabrolys turi būti pasirengęs vestuvėse būti savotišku gidu, mat gali prireikti pavadovauti svečiams ar vakarėlio vietoje dirbančiam personalui.

Jei žinoma, kad vestuvių dieną reikės mokėti kokiems tiekėjams, pagrindinis pabrolys turėtų visu tuo pasirūpinti jaunikio vardu, pavyzdžiui, paimti ir sumokėti už nuotakos ir pamergių puokštes, atiduoti duoklę bažnyčiai, pan.

Be vyriausiojo pabrolio šokio su vyriausiąja pamerge ir svočia vestuvės sunkiai įsivaizduojamos.

Vienas iš labiausiai jaudinančių vestuvių vakarėlio momentų – vyriausiojo pabrolio tostas, kurį reikėtų pasakyti esant kiek galima blaivesniam.

vyriausiojo_pabrolio_tostas

Nuotrauka iš fbexternal-a.akamaihd.net

Jaunųjų sveikinimo metu vyr. pabrolys turėtų iš jaunųjų perimti dovanas ir įsitikinti, kad jos laikomos saugioje vietoje.

Dar viena pareiga – vestuvinio transporto puošimas, tačiau tai nereiškia, kad vyr. pabrolys pasirūpinti tuo turi vienas pats. Tai užduotis, kurią galima atlikti drauge su kitais pabroliais.

Jei po vestuvių vakarėlio svečiai turi skirstytis namo, pagrindinis pabrolys turėtų padėti tai išspręsti – svečiams gali priteikti iškviesti taksi ar pan.

Visos šios pareigos nebus tinkamai atliktos, jei vyriausiasis pabrolys nepakankamai komunikuos su jaunųjų pora. Taigi, vyriausiasis pabrolį, pasirūpinkite, kad vestuvių programa ir jos niuansai jums būtų kuo puikiausiai žinomi. Palaikykite savo vedantį draugą, patikinkite jį, kad viskuo pasirūpinsite. Paklauskite, ar jis neturi kokių prašymų, baimių, juk gali būti, kad jaunasis bijo pamiršti vestuvių įžadų tekstą, tuomet jums reikėtų turėti jų kopiją, kad prireikus parodytumėte ar tyliai pasufleruotumėte.

Šalia visų šių pareigų vyriausiasis pabrolys neturėtų pamiršti linksmintis ir puikiai atšvęsti geriausio draugo vestuves, nes tai laimingiausia diena jo draugo gyvenime!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą