Pradžia Transportas Vestuvių transporto klaidos kurių reikia išvengti

Vestuvių transporto klaidos kurių reikia išvengti

Vestuvių transporto klaidos kurių reikia išvengti

Vestuvių transporto paieškos ir užsakymas iš šono gali neatrodyti įdomi veikla palyginus su vestuvinės suknelės paieškomis, tačiau tai vienas iš svarbių punktų jūsų vestuvėse taip pat.  Pats procesas atrodo ganėtinai lengvas, tačiau verta atkreipti dėmesį į kelis faktorius prieš nusprendžiant koks transportas jums tiks. Siūlome atkreipti dėmesį į:

Neviršykite biudžeto

Jeigu jūsų vestuvių biudžetas ne “guminis” turėkite omenyje kiek galite išleisti  vestuvių transportui prieš pradedant jo ieškoti. Vestuvių transportui skirkite ne daugiau 2% savo viso biudžeto.

Vestuvių transporto klaidos kurių reikia išvengti

Pasidomėkite visais įmanomais variantais

Miesto automobiliai ir limuzinai visada yra neblogas pasirinkimas, tačiau tai nėra vieninteliai variantai. Galite domėtis net dviračiais, senoviniais kabrioletais, sraigtasparniais (jeigu turite tam biudžetą) bei daugybę kitų įdomių pasirinkimų galima rasti ieškant. Atminkite jums nebūtina išsinuomoti automobilio visai dienai, galite atvykti su prabanga, o po vestuvių grįžti ir savo ar paprastu miesto automobiliu.

Automobilio užsakymas tik ceremonijai

Jeigu jūsų vestuvės suplanuotos per kelias vietas, jums reikės transporto priemonės visai kelionei nuo taško A iki B, o galbūt ir C, D. Tikėtina neplanuojate naudotis taxi paslaugomis, pabandykite išsinuomoti tokią transporto priemonę kuri jus nugabens nuo pirmo taško iki pačio paskutinio. Kaip ir minėta ankščiau, galite išsinuomoti ir kelis variantus etapais, pagrindiniam pasirodymui kažką labiau akį traukiantį, o vėlesniems važiavimams kažką paprastesnio.

Nepamirškite vestuvių svečių transporto

Vestuvių transporto klaidos kurių reikia išvengti

Atminkite, jūs esate atsakingi tik už save, todėl neprivalote organizuoti transporto vestuvių svečiams, tačiau jeigu turite biudžete laisvų lėšų labai gražu užsakyti vestuvių svečiams transportą. Vienos poros užsako transportą artimiausiems šeimos nariams ir draugams, kitos poros užsako autobusą visiems svečiams taip palengvinant jų dalią. Kad ir kokį variantą išsirinksite, praneškite visiems svečiams ar jiems patiems reikės atvažiuoti į visus suplanuotus vestuvių taškus ar bus kažkas suorganizuota, nepalikite jų nežinioje!

Apgalvokite kelionės pramogas

Jeigu užsisakėte ne limuziną ir jūsų transporto priemonė neturės vairuotojo, pasirūpinkite jūsų mėgstama muzika kelionei. Ar pasiimsite savo mėgstamiausią CD ar atmintinę ar muzika gros pajungta iš jūsų telefono, negaiškite laiko naršydami radijo kanalais kol kažkas užgros. Nepamirškite pasiimti ir skanėstų ar lengvos užkandos ar net kažko su burbuliukais, ši kelionė taip pat jūsų vakarėlio dalis.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą