Pradžia Dekoras ir floristika Vestuvių tendencijos 2018 metams

Vestuvių tendencijos 2018 metams

Vestuvių tendencijos 2018 metams
Nuotrauka: J Wiley Photography

Vienas didžiausių nuotraukų dalinimosi tinklų Pinterest pristato pagrindines 2018 metų vestuvių tendencijas. Jeigu ateinantys metai yra jūsų vestuvių metai verta pasidomėti kas bus populiaru ir nauja.

Taigi, kas 2018 metais bus populiariausia? Net 86 procentais padidėjo paieškos – pripildyti balionai, galite tikėtis daug ir įvairių balionų variacijų nuo pripildytų blizgučiais iki medžių lapų bei išdėliotais visur kur tik įmanoma. Dar vienas daug ką pasakantis paieškos terminas yra svečių knyga kuris padidėjo net 200 procentų, todėl galima tikėtis daug ir įvairių variacijų nuo jenga blokų iki atviručių. “Pom poms” burbulų dekoro kurio paieška padidėjo stulbinančiai 444 procentų. Remiantis šiais skaičiais, nusprendėme Jums šiandien pateikti naujausias 2018 metų vestuvių tendencijas.

Jeigu ateinantys metai yra jūsų vestuvių metai -verta pasidomėti kas bus populiaru ir nauja.

Veganiški desertai

Veganiški desertai
Nuotrauka: Katie Dessin Photography

Veganiški desertai surinko net 329 procentus daugiau paieškos su ankstesniais metais. Būsimos nuotakos nuolatos stengiasi pasirūpinti skanėstais, kad visi šventės svečiai būtų pamaloninti.

Sukulentas

Sukulentas
Nuotrauka: Ivy Road Photography

Daugelį metų viena iš tendencijų vis dar gyvuoja. Tačiau ateinančiais metais ši tematika įgaus naujų atspalvių, beje daugiausiai buvo ieškoti sukulentiniai vainikai.

Balionai

balionai
Nuotrauka: Amy Galon Photography

Šita tendencija tiesiog sprogdina būsimų nuotakų paiešką! Pripildyti balionai įvairiais dalykais kaip blizgučiais ar konfeti bus viena iš puošmenų daugelyje vestuvių, pagal Pinterest šio raktinio žodžio ieškojo net  86 procentai daugiau nei senesniais metais.

Svečių knygos

Svečių knygos
Nuotrauka: Birds of a Feather Photography

Pamirškite senas ir nuobodžias svečių knygas kurios po vestuvių atsidurs pirmame pasitaikiusiame stalčiuje. 2018 metais ši graži tradicija pakils į naują lygmenį ir atsiras daug unikalių netradicinių variacijų.

Interaktyvūs stalai

Nuotrauka: Dawn Charles

Nuotakos arba vestuvių planuotojos siūlo naujas veiklas kurios įtrauks svečius ir privers juos atsikelti nuo šiltos kėdės. Kitų metų tendencija interaktyvūs arba pasidaryk pats stalai kaip pvz: pasidaryk pats savo taco ar karštos kakavos.

Tatuiruotės

Nuotrauka: Melissa Marshall

Net įspūdingus 252 procentus lyginant su ankstesniais metais surinko paieškos terminas piršto tatuiruotės. Jeigu seniai galvojote apie tatuiruotės pasidarymą, galbūt dabar pats metas tai įgyvendinti?!?

Macramé vainikas

Nuotrauka: India Earl

275  procentų pakilimas paieškų sistemoje buvo susiję su boho stiliaus vainikais ir kitais papuošimais. Panašu, kad pasidaryk pats boho stiliaus papuošimus vėl tampa madoje.

Auskarai

Nuotrauka: Birds of a Feather Photography

Auskarai tampa dar vienu mados klyksmu 2018 metais, su 947 procentais daugiau paieškų nei iki šiol. Jau kuris laikas nuotakos išmainydavo klasikinius perlo auskarus į kažką labiau akį rėžiančio, bet klasika vis dar neužleidžia savo vietų vestuvių tendencijose.

Maišyti metalai

Nuotrauka: Randy + Ashley Studios

Dar viena vestuvių tendencija 2018 metams – maišytų metalų vestuvių žiedai. Naujausios žiedų mados susideda iš maišytų metalų žiedų ir metalinio dekoro, o tam padaryti yra begalė įvairiausių variacijų.

“Pom poms” burbulai

Nuotrauka: Lauren Fair Photography

Šie spalvoti ir smagūs maži pūkiniai kamuoliukai tampa vis populiaresni ir populiaresni vestuvėse, šių metų paieškoje surinkę 444 procentų daugiau nei seniau. Panaudoti juos galima daug kur kaip dekoro elementus ar išėjimo metimui.

Vienspalviškumas

Nuotrauka: Erich McVey

Dar viena tendencija kuri vis labiau ryškėja ir tampa vis populiaresnė ir įdomesnė – Vienspalviškumas.

Vestuvių bateliai

Nuotrauka: Birds of a Feather Photography

Su 222 procentais padidėjusia paieška papuošti vestuviniai bateliai atsidūrė būtent šioje sąrašo vietoje. Merginos nori žengti į šokių aikštelę su bateliais kurie bus gražūs bei dekoruoti perlais ar pagal kiekvienos nuotakos skonį.

Sutampantys marškinėliai

Nuotrauka: Plum and Oak

Pinterest paieškoje vis labiau kyla paieška vienodų šventinių marškinėlių. O koks mergvakaris be vienodų marškinėlių?

Tarsi iš kito pasaulio medaus mėnuo

Žmonės vis dažniau ieško naujų dar neatrastų ar mažai žinomų kelionių savo medaus mėnesiui. Ši paieška padidėjo 33 procentais lyginant su 2017 metų paieška. Žmones vis labiau domina dykumos, autentiškos patirtys, viduržemio jūros salo ar net upių kruizai.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą