Pradžia Vestuvių organizavimas/kvietimai Vestuvių svečių sėdėjimo planas

Vestuvių svečių sėdėjimo planas

 

Vestuvių svečių sėdėjimo planas

Užsirezervavus vestuvių pokylio vietą sekantis žingsnis – svečių sėdėjimo planas. Jeigu jūsų vestuvėse dalyvaus daug žmonių tai gali atrodyti kaip iš ties sudėtinga misija, tačiau nėra viskas taip sunki kaip gali atrodyti. Mes jums paruošėme gidą kurio pagalba bus visai nesunku susodinti vestuvių svečius.

Naudokite vizualų planą

Vestuvių svečių sėdėjimo planas

Jeigu tik pradėjote galvoti kaip susodinti vestuvių svečius viskas gali atrodyti sudėtinga. Jums nereikia visko paišyti ranka ar naudoti daug kortelių su vardais ar kitokių variantų, išbandykite virtualų asistentą: AllSeated .

Vestuvių svečių sėdėjimo planas
Vestuvių sėdėjimo programa – AllSeated

Šioje programoje galėsite susikurti savo būsimos šventės sėdėjimo planą naudojant daugybę pasirinkimų. Viską matydami vizualiai kaip kas atrodys bus daug paprasčiau išrinkti vietas būsimiems svečiams.

Išbandykite įvairius stalus

Vestuvių svečių sėdėjimo planas

Ne visi vestuvių stalai – vienodi. Kai kurie pailgi ir galėsite sutalpinti daug svečių kai kurie apvalūs kur tilps penki ar šeši žmonės. Išsirinkite tokį stalo tipą kuris atitiks jūsų svečių skaičių, vestuvių stilių bei maitinimo paslaugas. Bufetai, maisto stotelės ar suplanuotas maistas tinka bet kokiam stalo tipui. Jeigu jūs suplanavote šeimos stiliaus maistą mažesnėms grupėms, tai dalintis maistu prie didelio stalo bus nepatogu. Nepamirškite, kad jeigu jūsų rezervuota šventės vieta turi savo stalus galite drąsiai naudotis jų

Nepamirškite savęs

Vestuvių svečių sėdėjimo planas

Jūs turbūt pulsite sodinti savo geriausius draugus vienur ar kitur, tačiau mes patariame pradėti nuo savęs ir jūsų partnerio.  Jūs galite išsirinkti stalą kur turėsite privatumo ir sėdėsite tik judu ar sėdėti su pačiais artimiausiais žmonėmis ar šeima. Nuspręskite kur jūsų stalas stovės. Nepamirškite pasidomėti kur bus virtuvė, šokių aikštelė, tualetai (pasistenkite šitų lokacijų išvengti).

Nepamirškite pačių svarbiausių svečių

Vestuvių svečių sėdėjimo planas

 

Išsirinkus sau sėdėjimo vietą galite pradėti sodinti pačius svarbiausius žmones. Pirmi eilėje turėtų būti jūsų šeimos nariai. Jeigu jie nesėdės kartu su jumis, pasistenkite, kad jie gautų kuo geresnę vietą iš kurios matytų ne tik jus tačiau ir šokių aikštelę (turbūt nenorėsite, kad jūsų tėtis ar senelis nematytų jūsų pirmojo vestuvių šokio). Po šeimos narių eikite prie artimiausių svečių sodinimo, jeigu jie nesėdės kartu su jumis pasistenkite jiems parinkti pačią geriausią lokaciją. Nepamirškite, kad jie gali turėti plius vieną.

Susodinkite draugus ir gimines

Vestuvių svečių sėdėjimo planas

Pabaigai raskite vietas kur sėdės visi likę vestuvių svečiai. Tai gali atrodyti iš ties sunku jeigu jūsų vestuvėse dalyvaus didelis būrys svečių tačiau viskas išsprendžiama. Svarbiausia susodinti svečius su panašiais pomėgiais. Jeigu pvz jūsų vestuvėse dalyvaus studijų laikų draugai susodinkite juos kartu. Galbūt turėsite kelis pusbrolius ar pusseseres, susodinkite juos kartu.

Kreipkite dėmesį į svečių sąrašą

Vestuvių svečių sėdėjimo planas

Kuriant vestuvių sėdėjimo planą atkreipkite dėmesį į svečių poreikius. Jeigu jūsų vestuvėse dalyvaus krūva vaikų galite juos visus kartu susodinti prie vaikų stalo. Jeigu vaikų bus tik keli įsitikinkite, kad jie sėdėtų šalia tėvų. Įsitikinkite, kad senesni vestuvių svečiai nesėdėtų arti garso aparatūros tačiau nenukiškite visai jų į patį galą, kad nieko nematytų. Dėl vienišų draugų pasistenkite juos susodinti tarp žmonių turinčių panašius pomėgius, tačiau pasistenkite susodinti prie porelių kurių jie nepažinos net jeigu jos turės panašius pomėgius.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą