Pradžia Maitinimas/Vaišės Vestuvių piknikas. Kodėl gi ne?

Vestuvių piknikas. Kodėl gi ne?

piknikas vestuviu

Vestuvių piknikas – puiki idėja ir alternatyva ilgiems vakarėliams restoranuose. Jei galvojate apie kitokį, netradicinį vestuvių formatą, būtinai apsvarstykite pikniko galimybę.

Vestuvių pikniko vieta

Tai gali būti, pieva, miškas, paežerė, obelų sodas… Vaizdinga gamtos vieta idealiai tiks vestuvių piknikui. Tiesiog ją reiks iš anksto paruošti. Šią užduotį galite patikėti savo šventės dekoratorei, kuri viskuo pasirūpins už jus ir net įprastas gamtos kampelis, gali tapti visiškai unikaliu. Be to, neatmeskite ir originalių pikniko vietų. Juk jis sėkmingai gali vykti ir ant senamiesčio stogo, nuo kurio atsiveria įspūdinga miesto panorama.

vestuviu piknikas

Vestuvių piknikas gali būti rengiamas ir išskirtinėje, tik jums abiems sentimentus keliančioje vietoje. Pagalvokite, kur vyko pirmas jūsų susitikimas, pasimatymai, kur mėgstate leisti laiką drauge… Gal viena iš šių vietų puikiai tiks surengti vestuvių pikniką.

Maistas ir gėrimai vestuvių piknikui

Piknikas – neįpareigojantis vestuvių formatas. Čia nebūtina visiems susėsti prie bendro ilgo baltomis staltiesėmis dengto stalo. Būkite drąsūs ir kūrybiški. Pateikite keletą skirtingų maisto zonų. Tai gali būti užkandžių barai – sūrio baras, vaisių baras, salotų baras, desertų baras ir t.t. Jei norėsite svečius vaišinti karštais patiekalais, tam puikiai tiks grilio kepsneliai, žuvies, daržovių asorti vėrinukai.

Nepamirškite pasirūpinti gaiviaisiais gėrimais. Tai gali būti vanduo, sultys, sulčių kokteiliai. Jei neįsivaizduojate savo šventės be alkoholinių gėrimų – dienos metu vykstančiam piknikui rinkitės silpnuosius alkoholinius gėrimus. Šiaip progai tinka šampanas, vynas, vermutas, lengvi kokteiliai.

vestuviu-piknikas

Taip pat nuspręskite, kaip sodinsite svečius, jei išvis sodinsite. Jei svečiai sėdės ant pledų, galite kiekvieną pledą padekoruoti ir ant jo padėti pintinę su reikalingais indais, gėrimais ir užkandžiais.

Atkreipkite dėmesį, kad visi pikniko užkandžiai ir patiekalai turi būti lengvai vartojami, t.y. svečiai juos turi lengvai paimti, kad neišsiteptų. Tad labai patogu vieno kąsnio užkandžiai, kurių nereikia kažkaip išlupti, išvynioti, jie tvirto pavidalo.

pagalveles piknikui

Abejonės

Net neabejoju, kad gyvenant Lietuvoje, kur net sinoptikai ne visada nuspėja, kokie bus orai, kyla dvejonių, o jeigu lis. Tokiu atveju iš anksto vertėtų pasirūpinti palapine, kurioje blogo oro atveju galėtu būti furšeto stalas ir tilptų visi šventės dalyviai.

Kita dvejonė  – svečiai nesupras mūsų pasirinkimo. Nors ši tendencija pastebima vis rečiau, bet kai kurie jaunieji dar linkę daryti vestuves ne sau, o svečiams. Tokiems jauniesiems visada svarbi nuomonė, o ką kiti pasakys. Jie mano, kad tokio vestuvių formato nesupras vyresni šventės dalyviai. Nebijokite! Suteikite progą vyresniems svečiams sudalyvauti kitokioje šventėje. Jei viską suplanuosite sklandžiai, pasirūpinsite, kad jie turėtų kur patogiai prisėsti, kad būtų originalių pramogų, ir sulauksite tikrai daug pagyrų už originalumą.

sachmatai vestuvese

Pramogos

Organizuodami vestuvių pikniką, iš anksto apgalvokite pramogas, atrakcijas, kurias pasiūlysite sau ir svečiams. Pasirūpinkite, kad grotų gyva, linksma muzika, galite surengti originalių degustacijų,  pasamdyti dailininką, kuris pieš svečių portretus ar karikatūras. Įrenkite foto kampą, kuriame galėsite fotografuotis jūs ir jūsų svečiai. Pramogų ir atrakcijų variantų gali būti labai daug. Veikite vestuvių dieną tai, kas suteikia džiaugsmo jums.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą