Pradžia Jaunųjų stilius Vestuvių mados 2015-ieji: jaunojo apranga

Vestuvių mados 2015-ieji: jaunojo apranga

Pristatome naujausias vestuvių tendencijas: madinga jaunojo apranga 2015-aisiais. Atsižvelgę į jas atrodysite stilingai.

Priešingybės

Madingo pabrolio įvaizdis šiemet neturi nieko bendro su vienodumu, taigi mados vinimi šiemet tampa skirtingų kostiumų darna. Nevienodas jaunojo ir pabrolių įvaizdis ne tik suteikia vaikinams galimybę dėvėti ką jie jau turi ar nori, bet ir padeda sutaupyti. Tai įmanoma jiems pasirenkant vilkėti jau turimus kostiumus arba suteikiant galimybę naujus drabužius panaudoti dar kartą nelaukiant kitų draugų vestuvių.

Yra du būdai, kaip galima interpretuoti šią naują vestuvių tendenciją – vilkėti skirtingus to paties atspalvio kostiumus arba vilkėti skirtingų stilių ir spalvų vestuvinius kostiumus su tokiais pat kaklaraiščiais, sąsagomis ir pan. Tai padeda išlaikyti vieningą jaunojo ir pabrolių stilių, kurį lengvai atpažins visi šventės svečiai.

pabroliu-kostiumai

Nuotrauka iš http://weddingjournalonline.com/

Sluoksniavimas

Klasika, kuri niekada neišeina iš mados – liemenė. Prie kostiumo nederančios spalvos liemenė jaunikio įvaizdžiui suteikia gaivumo. Be to, tai puikus pasirinkimas esant vėsiam orui.

Naujieji mados karaliai

Juodi kostiumai vestuvių madų olimpe buvo per ilgai, todėl rusva lyg įdegis spalva – naujas mados favoritas. Rusvai gelsvos/smėlio spalvos vyriški kostiumai nuostabiai tiks ne tik pavasario ir vasaros, bet ir rudens vestuvėms, ypač jei jos bus švenčiamos lauke, kadangi minėti atspalviai puikiai atrodo gamtoje.

Trijų dalių kostiumas

Trijų dalių kostiumas nekasdienis apdaras, tačiau pageidautinas svečias 2015-ųjų vestuvėse. Skoningas pasirinkimas būtų kokybiškai pasiūtas, struktūriškas lengvos vilnos kostiumas. Taip apsirengus neįmanoma atrodyti blogai.

jaunojo-kostiumas-2015

Nuotrauka iš bestweddingdecorationideas.com

… jie tokie ne vieninteliai

Siekiant elegantiško, bet kartu ryškaus įvaizdžio, reikia eksperimentuoti su kostiumo spalva. Pabodusią juodą puikiai pakeis ryškiai mėlyna. Jei nuotykiai jūsų kraujyje, rinkitės karališką mėlyną, su ja vestuvių nuotraukose bei saulės šviesoje atrodysite nepaprastai.

jaunikio-kostiumas

Nuotraka iš 2life.io

Sveiki, jūreiviai!

Norite daugiau? Pažvelkite į laivyno įkvėptą GUCCI 2015-ųjų pavasario vyriškų drabužių kolekciją. Nesiūlome aklai rinktis jūreivio kapitono uniformos, tačiau rinkdami pabrolių ir net jaunikio apdarus galite apsvarstyti subtilų baltos ir mėlynų juostų duetą, taip pat puoštus batus ir įdomias sąsagas.

jauniki-kostiumas-2015

Nuotrauka iš http://news.bgfashion.net/

(Ne)pilkasis ponas

Ryškiai mėlyni ar smėlio spalvos kostiumai jums yra per daug? Tada kodėl nepabandžius suderinti ryškius marškinius ar kaklaraištį su pilku kostiumu. Pilka yra universali spalva ir visuomet atrodo puikiai, ypač suporuota su spalvingais marškiniais, pabrėžiančiais vestuvių spalvą. Kaip tikriausiai jau numanote, kitas stilingas būdas pabrėžti vestuvių spalvas – ryškūs marškiniai.

jaunojo-kostiumas

Nuotrauka iš http://weddingjournalonline.com/

Vis tik svarbiausias dalykas, kuris tikrai niekada neišeis iš mados, yra kokybė. Todėl vestuvių dieną norėdami atrodyti nepriekaištingai, rinkitės aukščiausios kokybės apdarus.

Daugiau jaunikio ir pabrolių stiliaus idėjų gausite apsilankę šventinės aprangos vyrams parduotuvėje DORIANO.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą