Pradžia Fotografija/Filmavimas Vestuvių fotosesijos idėjos

Vestuvių fotosesijos idėjos

Vestuvės – ta šventė, kurią tikimės švęsti tik kartą gyvenime, todėl natūralu, kad jaunavedžiams norisi pasiekti tobulybės. Vienas svarbiausių aspektų yra vestuvių fotosesija – juk šventė prabėgs greitai, o nuotraukose sustabdyta akimirka išliks ilgam. Planuojant, ši dalis yra viena sudėtingiausių, rodos, norisi ir visko, o galutinį variantą išsirinkti sunku. „Fotogidas“ pateikia keletą idėjų klasikinei fotosesijai, kuri garantuoja puikius rezultatus.

Vestuvių fotosesija gamtoje

Gamtos fonas – gana dažnas, tačiau ne banalus pasirinkimas. Gamta vis kitokia, joje atsispindi metų laikai, įvairiausi atspalviai, romantika ir natūralumas. Be to, tai praktiškas pasirinkimas, nes gražų gamtos kampelį rasti nėra sunku, nereikia toli vykti iki fotosesijos vietos. Profesionalus fotografas net ir mažame parkelyje atras tokį kampą, kad atrodytumėte tarsi jaukioje ir privačioje miško oazėje.

Dažnai su gamta susijusios ir simbolinės akimirkos: romantiškas pasivaikščiojimas draugystės pradžioje, iškylos vieta, kur prisipažinote mylintys vienas kitą…

Žaluma, žydintys žiedai ar besprogstantys pumpurai, žiemos spindesys, geltonas javų laukas – įvairovė pati didžiausia ir vestuvių fotografai pasirūpins, kad žengus vos kelis žingsnius pasikeistų ir fonas, ir nuotaika.

Vestuvių fotosesijos idėjos

Vestuvinė fotosesija gamtoje – dažnas, tačiau ne banalus ir kaskart ypatingas pasirinkimas.

Vestuvių fotosesija mieste

Šis pasirinkimas taip pat labai praktiškas, ypač jei nenorite skirti pernelyg daug energijos. Galima fotosesiją planuoti taip, kad ji būtų tarsi lengvas pasivaikščiojimas nuo bažnyčios ar santuokos rūmų iki šventimo vietos.

Miesto peizažas dvejopas: tai modernaus miesto džiunglės ir romantiškos mažos senamiesčio gatvelės, kiemeliai. Apgalvokite, ko norite ir vestuvių fotografas padės optimaliai suplanuoti maršrutą taip, kad nepavargtumėte.

Vestuvių fotografas padės Jums atrasti miesto erdves.

Teminės vestuvių fotosesijos

Vieta teminėms fotosesijoms nėra tokia svarbi ir paprastai derinama pagal pasirinktą temą. Puošnius batus galima trumpam pakeisti į sportbačius ir pažaisti su kamuoliu arba atsistoti ant bėgimo takelių. Didelė puošktė helio pilnų balionų žaismingumo suteiks fotografuojant tiek mieste, tiek gamtoje. O galbūt susikibę už rankų su dailiu pintu krepšeliu norite užsukti apsipirkti į vietinę mugę, kur karaliauja daugybė spalvų? Sugalvokite temą, o vestuvių fotografas pasiūlys kaip paprasčiau ir originaliau ją įgyvendinti.

Vestuvių fotosesijos idėjos

Teminės fotosesijos – visada nuotaikingos, įtraukia ir svečius.

Vestuvių fotosesija kaime

Ši vieta labiausiai tinka toms poroms, kurios vestuves švenčia užmiestyje. Netoliese tikrai atrasite jaukų senų sodybų peizažą, romantiškai vingiuojantį kaimo keliuką ar tekantį upelį. Galima vieną ar dvi sodybas nusižiūrėti iš anksto ir sutarti su šeimininkais, kad leistų užeiti į kiemą, pasisemti šulinio vandens ar nuraškyti keletą vaisių.

Kaimo peizažas žavus savo kontrastais: netašytas medis, suklypusi tvorelė ar tautinių motyvų raižiniais marginta langinė pabrėš jaunųjų grožį, iki smulkmenų apgalvotą puošnią aprangą.

Vestuvių fotosesija kaime

Gamtos ir žmogaus sukurtų objektų peizažas.

Vestuvių fotosesija patalpoje

Tai – tikras išsigelbėjimas prastu oru arba detaliai apgalvota atsarginė fotosesijos vieta. Vestuvių fotografai dažnai turi savo išmėgintas vietas, todėl tikrai patars, bet jei norite originalumo, ieškokite išskirtinių ir netgi netradicinių erdvių. Galima užsukti į amatininkų dirbtuves arba žirgyno arklidę, atrasti spalvų įvairovę prieskonių parduotuvėlėje arba nostalgišką atmosferą senovinių rakandų salone.

Vestuvių fotosesijai viduje tinka ir kaimo turizmo sodybos, dvarai ar užmiesčio vilos, tačiau nepamirškite, kad dėl tokių vietų paprastai reikia tartis gerokai iš anksto. Jaunavedžiai mėgsta tokias fotosesijas dar ir todėl, kad fotografui yra galimybė iš anksto gana detaliai suplanuoti nuotraukas, jei reikia, pasirūpinti papildomomis detalėmis nuotaikai kurti.

Vestuvių fotosesija patalpoje

Fotografuojant patalpoje išryškėja jaunųjų apranga ir šypsenos.

Vestuvių fotosesija tamsoje

Dažniausiai fotografuojama šviesoje, tačiau naktį atsiveria visai kiti vaizdai. Akcentu tokiai fotosesijai visada bus šviesos: tai raitytas senamiesčio žibintas, jauki arbatinės iškaba, šviesas atspindintis tyvūliuojantis vanduo arba tiesiog žvaigždėtas dangus. Vestuvių fotografai pritars, kad toks pasirinkimas nėra dažnas, o ir kokybiškoms nuotraukoms tamsiu paros metu reikia daug daugiau patirties bei profesionalumo. Vis dėlto rezultatai visada pribloškia savo originalumu ir itin jaukia, magiška nuotaika.

Vestuvių fotosesija tamsoje

Tamsa – magiška aplinka fotosesijai, tačiau reikalauja itin profesionalaus vestuvių fotografo.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą