Pradžia Fotografija/Filmavimas Vestuvių fotosesija su žirgais- idėjos ir patarimai

Vestuvių fotosesija su žirgais- idėjos ir patarimai

vestuvių fotosesija su žirgais

Vestuvių fotosesija su žirgais Lietuvoje seniai nėra naujiena. Žirgai vestuvinėms nuotraukoms suteikia didingumo, romantikos, įspūdį, tačiau darosi banalu tai, kad didžioji dalis vestuvinių nuotraukų su žirgais – vienodos. Yra keletas variantų – jaunieji ant žirgų jodinėja miške arba prie jūros…

Taigi, jei planuojate vestuvių fotosesiją su žirgais, nebijokite būti inovatyvūs, pasitarkite su savo fotografu ir paieškokite įdomesnių, išskirtinesnių sprendimų. O štai keletas patarimų Jums, kad fotosesija su žirgais būtų sklandi, sėkminga o nuotraukos – kvapą gniaužiančios.

Planuodami vestuvių fotosesiją su žirgais, patys nukeliaukite į žirgyną, pasikalbėkite su žirgų augintojais, išsiaiškinkite visus aspektus, kurie jums rūpi, išsiaiškinkite viską, kas jums fotosesijos metu galėtų padėti ar pakenkti, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Su žirgyno atstovu aptarkite, ar fotosesijos metu galėsite jodinėti ar tik pozuoti su žirgais. Nenuspėjamo oro aspektas taip pat turėtų būti apkalbėtas. Turite iš anksto turėti planą B, jei lis lietus ir pan. Toks pokalbis ir susitikimas garantuos jums pusę sėkmės.

vestuvių fotosesija su žirgais

Vestuvių dieną puoškitės ne tik patys, bet ir pasirūpinkite aksesuarais savo fotosesijos partneriams – žirgams. Gėlių, dekoratyvinių žolių vainikai suteiks prabangos, šventiškumo, išskirtinumo įspūdį.

Ieškokite išskirtinių vietų fotosesijai. Pajūris, miškas – tai keletas populiariausių vietų, bet nebijokite paieškoti kitų, alternatyvių variantų, kurie būtų priimtini jums patiems ir žirgyno savininkams.

Beje, su žirgais galima ne tik jodinėt ar vaikščioti greta jų. Žirgus galite maitinti. Tai bus gyvas, nesurežisuotas veiksmas su visai kitomis spalvomis, emocijomis, nuotaikomis.

vestuvių fotosesija su žirgais

Beje, atkreipkite dėmesį, kad žirgai būna ne tik rudi, juodi ir balti. Gerai paieškoję tikrai rasite ir kitokių spalvų ar jų derinių žirgų, kurie jūsų vestuvinei fotosesijai suteiks ypatingą žavesį.

vestuvių fotosesija su žirgais

Gana dažnai fotoseija su žirgais realizuojama dienos metu. Bet viskas daug įspūdingiau atrodytų, jei galėtumėte nors 30-čiai minučių ištrūkti iš vakarinės vestuvių dalies ir fotosesiją su žirgais įgyvendintumėte saulei leidžiantis, vakarėjant… Be to, fotosesiją su žirgais galite surengti ir ankstų rytą jau pabudę po vestuvių šventės. Tai būtų ypatingas pirmasis rytas, kai nubusite būdami vyru ir žmona, tad kodėl šio momento neįamžinus ypatingai? Tokios ankstyvos rytinės fotosesijos metu patys drąsiausi jaunavedžiai gali pasinaudoti “Sugadink vestuvinę suknelę” (“Trash the dress”, – angl.) fotosesijos idėja.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą