Pradžia Dovanos Vestuvių dovanų svečiams gidas

Vestuvių dovanų svečiams gidas

Vestuvių dovanų svečiams gidas

Laikas apgalvoti vestuvių padėkos dovanas skirtas svečiams. Net jeigu save laikote dovanų ekspertu, išrinkti dovanas vestuvių svečiams bus visiškai nauja patirtis. Mes jums paruošėme nesudėtinga gidą kuris padės lengviau išrinkti dovanas jūsų vestuvių svečiams.

Ar privaloma įteikti dovanas vestuvių svečiams?

Dovanos svečiams – privalomas dalykas. Tai būdas jums pasakyti ačiū, kad atrado laiko atvykti į jūsų šventę. Nesujaudinkite, dovanos neprivalo būti brangios, kad paliktų sentimentinę vertę.

Kiek reikia išleisti pinigų?

Jūsų vestuvių dovanos svečiams neturi būti prabangios. Šiam dalykui skirkite ne daugiau kaip 1% viso vestuvių biudžeto. Nepamirškite, jeigu tai nebrangu neturi būti visiškas niekutis, galima rasti daug pigių tačiau naudingų ar apgalvotų dovanėlių (sėklų pakeliai, maži augalai vazonėlyje, vestuvių skanėstai ir t.t). Atminkite, dažnai perkant dideliais kiekiais gausite akciją, nepamirškite paklausti dėl to.

Rankų darbo vestuvių dovanos?

Vestuvių dovanų svečiams gidas

Ar galima dovanoti rankų darbo vestuvių dovanas? Žinoma! Tik pasistenkite neperspausti darant rankų darbo vestuvines dovanas. Jeigu jūsų vestuvių svečių sąrašas labai ilgas, tikėtina rankų darbo dovanėlės užims per daug laiko jūsų dienotvarkėje. Patarimas: padarykite vieną ar dvi dovanėles ir skaičiuokite laiką kiek užtrukote, tada bus lengva įsivertinti žinant svečių skaičių kiek apytikriai visa tai užtruks.

Kada pradėti ieškoti dovanų?

Niekada nėra per anksti įsigyti vestuvių dovanėles svečiams. Vestuvių planavimo procese laikas prabėga iš ties greitai, todėl daug ką reikia galvoti ir daryti daug ankščiau. Mes rekomenduojame vestuvių dovanėlėmis pradėti rūpintis likus 2-3 mėnesiams iki didžiosios dienos, kad vestuvių išvakarėse nekiltų papildomos panikos, kad šitas klausimas nebuvo pasirūpintas. Jeigu planuojate daryti rankų darbo dovanėles, 2-3 mėnesiai gali būti per trumpas laiko tarpas, todėl reikėtų dar ankščiau pradėti šį procesą, nebent dovanėlės valgomos.

Kaip žinoti ką dovanoti?

Vestuvių dovanų svečiams gidas

Žinant vestuvių tematiką iš anksto labai sau padėsite. Taip sumažinsite galimų pasirinkimo variantų skaičių. Geras pavyzdys jeigu jūsų vestuvės bus rustic stiliaus visada puikus pasirinkimas stiklainiai su uogiene.

Ar svečių vaikams reikia dovanėlių?

Taip, turėkite ir vaikams kurie dalyvaus vestuvėse padėkos dovanėles. Čia galite dovanoti ir kažką labiau vaikams skirto kaip, spalvinimo knygelės su kreidelėmis, mažus žaisliukus ar sausainius. Vienintelė išimtis – kūdikiai, jiems galima nieko nedovanoti nes jie ir nesupras nieko.

Kiek dovanėlių nupirkti?

Vestuvių dovanų svečiams gidas

Akivaizdu, kad jų neturėtų pritrūkti, todėl svarbu išsiaiškinti tikslų svečių skaičių prieš jas įsigyjant. Patarimas: įsigykite keliomis daugiau, dėl įvairių nesuplanuotų įvykių. Taip tai gali kainuoti keliais eurais brangiau, tačiau nenorėkite, kad jūsų svečiai išeitų nusiminę ir tuščiomis rankomis.

Kaip įpakuoti dovanėles?

Kai jau turėsite vestuvių svečių dovanėles beliks jas įpakuoti. Čia jūsų galimų pasirinkimų skaičius nesibaigiantis. Dovanėles galite įpakuoti į dovanų maišelius, dėžutes ar palikti kaip yra pridedant etiketes ir t.t. Tik pasistenkite, kad pats įpakavimas nebūtų brangesnis nei pati dovanėlė. Jeigu jūsų dovanėlės bus valgomos, būtinai pridėkite vieną ar kelis papildomos sluoksnius popieriaus ar folijos, kad kokie aliejai ar panašiai nesukeltų papildomų problemų.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą