Pradžia Dovanos Vestuvių dovanų klaidos

Vestuvių dovanų klaidos

 

Vestuvių dovanų klaidos

Jeigu save laikote dovanų ekspertu gimtadieniams ar lauktuvių išrinkime ar žinote visus vestuvių dovanų niuansus? Vestuvės ir dovanos turi savų įdomybių ir mes pabandysime apžvelgti visa tai šiame straipsnyje.

Kokios yra pagrindinės vestuvinių dovanų klaidos?

Vestuvių dovanos pirkimas kuris nėra dovanų sąraše

Perkant vestuvių dovaną spėliojimus reikia palikti nuošalyje. Jeigu pora turi sudariusi norimų dovanų sąrašą stenkitės juo ir naudotis. Padovanokite būtent tai ko būsimai porai reikia ar nori.

Pinigų dovanojimo vengimas

Jeigu norite dovanoti pinigais tai ir dovanokite. Jeigu nesate tikri kokia tinkama suma būtų, vadovaukitės bendra taisykle 50+ eurų. Jeigu nesate labai artimi vadovaukitės mažąją puse, jeigu esate artimi draugai ar šeimos nariai tada tikėtina norėsite padovanoti ir didesnę sumą.

Didelės vestuvių dovanos įteikimas vestuvėse

Vestuvių dovanų klaidos

Ar žinote koks nemaloniausias faktas vestuvėse? Surinkti padovanotus virtuvės prietaisus, servizus ir kitas dideles dovanas ir temptis į viešbutį. Jeigu jau planuojate dovanoti didesnių gabaritų dovaną, įteikite tai jaunavedžių namuose. Taip sutaupysite papildomą stresą ir vargą.

Vestuvių atvirutės neįteikimas

Vestuvių dovana tikėtina bus svarbi laimingajai porai tačiau ir jūsų linkėjimai turi nelikti užmiršti. Prie dovanos pridėkite ir atvirutę, kad pora žinotų kiek jie svarbūs jums. Jūsų keli šilti žodžiai suteiks papildomą sentimentinę vertę.

Nepamirškite įtraukti savo partnerio (ės) ar plius vieno

Dalyvauti vestuvėse be dovanos keistas dalykas. Net jeigu tu nupirkai dovaną nepalikite savo partnerio (ės) ar plius vieno ant ledo. Atvirutėje parašykite ir jo(s) vardą, kad ir jis ar ji dalyvautų visame procese.

Vestuvių dovanos neįteikimas nedalyvaujant vestuvėse

Tai galbūt skambės kiek keistai, tačiau jeigu dėl kažkokių priežasčių negalite dalyvauti vestuvėse, nupirkite bent kažką simboliško naujai sukurtai šeimai. Šiuo atveju neprivalote padovanoti kažko grandiozinio, tačiau bet koks jūsų parodytas dėmesys parodys, kad jums rūpi jaunavedžiai.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą