Pradžia Jaunųjų stilius Vestuvių apranga nuotakai nėštukei – kaip pasirinkti?

Vestuvių apranga nuotakai nėštukei – kaip pasirinkti?

vestuvių apranga nuotakai nestukei

Nuotaka nėštukė šiais laikais jau nieko nebestebina. Greitai besikeičiančios nėštukės formos tampa nemenku iššūkiu, ką vilkėti vestuvių dieną. Sunku planuoti iš anksto, sprendimus reikia priiminėti greitai, o nepaisant figūros permainų – vestuvių dieną norisi atrodyti tobulai. Taigi, pakalbėkime išsamiau, kokia vestuvių apranga tinkamiausia nuotakai nėštukei.

Jei vestuves organizuojate nėštumo pradžioje, kai pilvelis dar nėra labai pastebimas, jums puikiai tiks tiesaus silueto, graikiško stiliaus drapiruota suknelė. Jei norite paslėpti didėjantį pilvuką, gausios šilko drapiruotės bus puiki išeitis. Pečiai gali būti pridengti plačiomis lengvomis šilkinėmis drapiruotomis petnešėlėmis, kaip ir pati suknelė. Taip parinkta ar pasiūta suknelė bus stilistiškai vientisa. Nuotakos nėštukės vestuvinė suknelė turėtų būti laisva, nevaržanti judesių (ypač reikėtų vengti korsetų, net jei nėštumas beveik nematomas).

Dar jums tiktų rytietiška, kimono primenanti suknelė. Trijų ketvirčių trumputis švarkelis taip pat gali būti puikus suknelės priedas.

vestuvių apranga nuotakai nestukei

Jei nėštumas aiškiai pastebimas, rinkitės empyro stiliaus suknelę. Po krūtine kirpta ir nuo krūtinės linijos platėjanti, laisva ir besiplaikstanti suknelė bus puiki išeitis. Ir suknelė, ir suknelės krūtinės dalis gali būti drapiruota smulkutėmis šilkinėmis klostėmis, sukurs lengvumo ir virpėjimo įspūdį.

Atkreipkite dėmesį ir į vestuvinės suknelės spalvą. Švelnūs pieno, grietinėlės, cukraus pudros, matinio aukso ar gelsvos spalvos audiniai tokiai nuotakai tiks labiau nei akinamai balti.

Nuotakos nėštukės aksesuarai

Būsimai mamai geriausiai puoštis labai subtiliais ir kukliais aksesuarais. Taip išryškės veido grožis ir pernelyg įmantrus papuošalų blizgesys neužgoš žavios šypsenos.

Nuotakos nėštukės bateliai turėtų būti kuo žemesne pakulne. Idealiausia — lygiapadės atlasu trauktos basutės ar blizgios odos sandalai. Taip parinkta avalynė suteiks patogumo jausmą ir puikiai išlaikys vientisumą. Jei renkatės batelius, jie galėtų būti puošti santūriomis bižuterinėmis segėmis.

vestuvių apranga nuotakai nestukei

Atkreipkite dėmesį, kad besilaukiančiai nuotakai tikrai nėra būtinybės segėti didžiulį, ilgą nuometą. Platus didžiulis nuometas suteiks nerangumo įspūdį. Vietoje nuometo geriau rinkitės didelę baltą gėlę plaukuose ar subtilų gėlėmis puoštą lankelį.

Ko vengti? 
Jokiu būdu nesirinkite sunkios, gausiai rauktos vestuvinės suknelės su korsetiniu viršumi. Kieti korseto lankeliai nebus malonūs nei Jums, nei būsimam kūdikiui. Gausūs raukto audinio sluoksniai trukdys laisvai judėti ir erzins. Venkite didelių kaspinų ar intensyvaus, blizgančio dekoro.

Įvertinant esamą padėtį, atkreipkite dėmesį, kad nėščios nuotakos apranga neturėtų būti labai siaura, prigludusi. Suknelė didele atvira iškirpte atrodys vulgariai.  Reikėtų vengti gausiai klostuotų ar labai atvirų drabužių. Vakare kieto audinio švarkelį galite keisti šilkine skraiste ar jaukiu apsiaustu.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą