Pradžia Jaunųjų stilius Vestuvinių šukuosenų tendencijos 2016

Vestuvinių šukuosenų tendencijos 2016

nuotakos šukuosenų tendencijos

Jei jau planuojate vestuves, be jokios abejonės daug dėmesio skiriate nuotakos įvaizdžiui. O nuotakos šukuosena – viena svarbiausių šio įvaizdžio detalių. Portalo www.vestuviumados.lt ekspertė, plaukų stilistė Renata Zenkevič pasakoja, kokios vestuvinių šukuosenų tendencijos dominuos 2016 metais.

Stilistė pabrėžia, kad 2016 metų nuotakos pirmiausia neturėtų pamiršti plaukų aksesuarų, o šukuosena turi tikti prie bendro jaunosios įvaizdžio. Todėl tinkamai parinkta šukuosena ir plaukų aksesuarai suteiks nuotakai papildomo žavesio!

Kitą sezoną dominuos lengvos šukuosenos, nerūpestingos, bohemiškos garbanos, laisvas pynimas kaip šukuosenos detalė, graikiško stiliaus lengvi ir netvarkingi kuodukai, netvarkingos uodegos. Šukuosena turėtų būti lengva ir organiška!

vestuvines sukuosenos 2016

Vestuvinių plaukų aksesuarų tendencijos 2016

Kokius plaukų aksesuarus pasirinkti? Tai priklausys nuo jūsų šukuosenos, sukneles ir individualumo. Plaukų aksesuarus rinkitės itin atsargiai, nes lengvai galite virsti “princese”, o to daryti nereikia. Dėl suderinamumo visada klauskite ekspertų, pasitikėkite jais (galite savo klausimus dėl šukuosenos, plaukų aksesuarų ir suknelės suderinamumo siųst vestuviumados.lt redakciją ir mielai atsakysiu, patarsiu).

Kitą sezoną savo šukuosenas nuotakos gali puošti plaukų lankeliais. Jie gali būti sidabriniai, papuošti gėlėmis arba pagaminti iš įvairių augalų. Tačiau rinkdamasis lankelius ar kitus plaukų aksesuarus atkreipkite dėmesį, kad jie būtų smulkūs ar su smulkių gėlių motyvais.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą