Pradžia Fotografija/Filmavimas Vestuvinių nuotraukų albumas: akimirkos, kurių negalima praleisti

Vestuvinių nuotraukų albumas: akimirkos, kurių negalima praleisti

vestuviu akimirka

Vestuvinių nuotraukų albumas – tai svarbiausių prisiminimų šaltinis. Jį atsivertę vestuvių norime vėl ir vėl išgyventi šventės akimirkas, prisiminti užplūdusias emocijas, tąkart išgyventus jausmus. Ir visa tai turi suteikti nuotraukos! Šiai misijai įgyvendinti vestuvių fotografai naudoja reportažinę fotografavimo techniką, kur kiekviena tos dienos akimirka nejučiomis pakeičia kitą. Reportažinės vestuvių nuotraukos talpina savyje paskutinius makiažo potėpius, išvykimą iš tėvų namų, link altoriaus artėjančius žingsnius ir dar daugybę akimirkų.

Vestuvių fotografas patars, kokie momentai ir kaip gražiau bus įamžinti nuotraukose, tačiau tarsi nerašyta taisyklė egzistuoja ir „slaptasis sąrašas“. Tai akimirkos, kurių negalima praleisti jaunavedžiams, ir kuriuos profesionalus vestuvių fotografas visada pasiūlys įamžinti tam, kad Jūsų vestuvinių nuotraukų albumas būtų pilnas! Pateikiame Jums nuoseklų sąrašą planavimui.

vestuviu akimirka

 1. Vestuvių aprangos detalės. Romantiškai įamžinta nuotakos suknelė ar bateliai, jaunikio laukiančios sąsagos ir atlapo gėlių kompozicija – tai puiki nuotaiką kurianti įžanga.
 2. Pasiruošimas. Paskutiniai makiažo potėpiai, veriamas auskaras ar kaklaraiščio pataisymas. Žingsniai tobulos Jūsų šventės link, kuriuos vestuvių fotografas padės prisiminti.
 3. Tradicijos ir tėvų palaiminimas. Tai gali būti iš kartos į kartą perduodamas papuošalas ar nuoširdus mamos apkabinimas, paskutiniai tėvo patarimai prieš pat vedybinio gyvenimo pradžią.
 4. Nuotakos puokštė. Kol jaunieji ruošiasi vestuvių fotografas turi keletą laisvų akimirkų, kurias gali skirti puokštei. Juk ji tokia graži, vienintelė ir asmeniška. nuotakos puokste
 5. Vestuviniai žiedai. Dailiai aksominėje dėželėje savininkų laukiantys žiedai – neabejotinas vestuvių simbolis.
 6. Nuotakos portretas. Tai paskutinės valiūkiško gyvenimo akimirkos, stebuklingas momentas, kai mergina virsta mylinčia moterimi, žmona. Ši akimirka verta įamžinimo.
 7. Jaunikio portretas. Paskutinės „laisvės“ minutės iki pasižadėjimo mylimajai. Kruopščiai suderintos aprangos detalės ir smagus jauduliukas.
 8. Išvykimas iš namų. Žingsnis per slenkstį, džiugaus jaudulio kupini tėvų veidai, paskubomis renkamos visos šventei reikalingos smulkmenos.
 9. Pamergės ir pabroliai. Prieš ceremoniją laukiantys jaunųjų jie dar žaismingi ir nesusikaupę, todėl nuotaikingai pozuos vestuvių fotografui. pabroliai
 10. Momentas pamatant nuotaką. Visi vyrai nustemba pamatę išsipuošusią mylimąją – tai nesuvaidinama ir nepakartojama emocija, kurios negalima praleisti!
 11. Įžengimas į bažnyčią. Skirtingas apšvietimas ir bažnyčių architektūra suteikia puikią terpę kadrui, atskleidžia jaunosios grožį.
 12. Žingsniai altoriaus link. Nuotakai artėjant, jos ir jaunikio veiduose atsispindi gražiausios emocijos, kurias vestuvių fotografas įamžins taip, kad pažvelgus į nuotrauką net ir po dešimtmečio tuo metu virę jausmai atgis!
 13. Jaunųjų susitikimas prie altoriaus. Ypatingai jauki ir jautri akimirka, apsikeitimas žvilgsniais. Jei jaunąją palydi tėvas – būtina užfiksuoti ir simbolinį rankos perdavimą būsimam vyrui.
 14. Priesaika. Tai jaudinanti akimirka puikiai atspindinti emocijas. Kunigas ar santuokos rūmų darbuotojas jai suteikia iškilmingumo ir prašmatnumo. jaunųjų žiedai
 15. Apsikeitimas žiedais. Trumpa simbolinė akimirka, ceremonijos kulminacija ir esmė.
 16. Pirmasis bučinys. Toks jautrus ir jausmingas, vienintelis toks bučinys gyvenime, kurio neverta skubinti – taip vestuvių fotografas spės padaryti keletą kadrų ir įamžinti iš gražiausios pusės.
 17. Jaunųjų pasitikimas. Išėjimas iš bažnyčios, krintant rožių žiedlapiams. Tai džiugi akimirka, kai prieš ceremoniją veiduose buvusį nedidelį nerimą pakeičia pribloškiantis džiugesys. Taip pat ir pirmieji sveikinimai, jaunuosius pasitinkančių artimųjų emocijos.
 18. Šventės vieta. Prisiminimui viską reikia įamžinti šventei dar neprasidėjus, kai stalai dailiai paserviruoti, patiekalų dekoracijos nepajudintos, o vestuvių tortas atskleidžia visą savo žavesį. vestuviu sventes vieta
 19. Šeimos fotografija. Jaunieji su savo šeimomis – šiam kadrui tinka ir jausminga namų ugnies perdavimo tradicija, sujungianti dvi skirtingas gimines.
 20. Pirmas jaunųjų šokis. Pirmasis šokis – tradicija, kuriai jaunieji atsakingai ruošiasi. Judesyje vestuvinė suknelė atsiskleidžia visu savo grožiu, todėl vestuvių fotografas „pagaus“ puikių kadrų.

Žinoma, galite suplanuoti ir daugiau nuotraukų, tačiau atsisakyti šių svarbių akimirkų nepatariame – tai klasika, kuri niekada nemiršta. Žaismingas ir modernias vestuvių nuotraukas, pozuotus kadrus galite palikti fotosesijai, o šios 20 nuotraukų gražiausiai atspindės natūralius jausmus ir emocijas, kurių niekada nesinori pamiršti!

jaunieji

Straipsnį parengė Julius Trepkevičius “Fotogidas.lt” 

 

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą