Pradžia Dekoras ir floristika Vestuvinės suknelės ir torto derinys: įmanoma?

Vestuvinės suknelės ir torto derinys: įmanoma?

Vientisas ir harmoningas vestuvių stilius, dominuojančios šventės spalvos jau seniai nėra naujiena. Tačiau, ar kada susimąstėte, kad siekdami išlaikyti vieningą stilių, galite turėti vestuvių tortą, kuriame pasikartotų vestuvinės suknelės motyvai? Įdomu? Taip, taip…  Toks sprendimas patiktų ne tik jums, bet ir priverstų aikčioti iš nuostabos visus šventės dalyvius.

Tortų kepėjai iš įvairių pasaulio kampelių, įkvėpti 2015 m. įvairių mados namų kolekcijų, nutarė jų motyvus perteikti ant savo kepinių.

Tortas-suknele

 

 

\

 

 

 

 

 

 

Tortą “Akvarelė”pagamino konditeris Stevi Auble iš San Diego, kurį įkvėpė Julien Macdonald šių metų pavasario kolekcijos suknelė.

Tortas-suknele

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baltą dviaukštį tortą “Sodas”, dekoruotą auksiniais lapeliais sukūrė niujorkietė Lauren Bohl. Konditerė gamindama tortą siekė atspindėti dizainerės Luisos Beccaria 2015 metų pavasario kolekcijos auksinės suknelės motyvus.

Tortas-suknele

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iš Vašingtono kilusi kepėja Maggie Austin, kurdama tortą idealiai atspindėjo 2015 m. “Erdem” pavasario kolekcijos suknelės lengvumą. Ji ant torto panaudojo gėles iš ryžių popieriaus, kurios pasikartoja ir suknelės motyvuose.

Tortas-suknele

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasikinis vestuvinis tortas, kurį puošia nėriniai. Juk būtent jie gana dažnai vyrauja ant nuotakų suknelių. Šių metų “Valentino” pavasario kolekcijos įkvėpta, šį tortą pagamino kepėja Emily Brooklyn.

Ekspermentuokite drąsiai ir Jūs. Parodykite savo dailiąsias vestuvinės suknelės nuotrauką konditeriui ir tikrai sulauksite unikalių pasiūlymų. Naudodami naujausias konditerijos vingrybes, jie tikrai sugebės atkartoti ir jūsų suknelės spalvas, ir raštus, ir nėrinius.

 

Nuotraukos: Giovanni Giannoni, Romulo Yanes

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą