Pradžia Jaunųjų stilius Vestuvinė suknelė: pirkti, siūti, ar nuomoti?

Vestuvinė suknelė: pirkti, siūti, ar nuomoti?

vestuvinės suknelės

Vestuvinės suknelės pasirinkimas – didelė dilema neleidžianti naktimis užmigti daugeliui sužadėtinių. Merginos aktyviai naršo internete, varto vestuvinių suknelių katalogus, keliauja į vestuvinių suknelių nuomos salonus, aplanko dizainerius, ieškodamos tos vienos vienintelės tobuliausios vestuvinės suknelės.

Šį kartą pakalbėkime apie būdus, kaip galima įsigyti vestuvinę suknelę ir kokie šių būdų privalumai ir trūkumai.

Vestuvinės suknelės nuoma

Vestuvinės suknelės nuoma – geras sprendimas praktiškoms ir racionalioms nuotakoms, kurioms svarbu ne tik vestuvių dieną atrodyti nuostabiai, bet ir sutaupyti. Tokios nuotakos nenori permokėti už tai, kad po vestuvių dienos suknelė kabės spintoje užimdama vietą.

Šiandien vestuvinių suknelių salonai nuotakoms siūlo gausų pasirinkimą įvairiausių suknelių. Kai kurios jų į salonus atkeliauja iš žymiausių pasaulyje mados namų, butikų, tad salonuose kažką artimo sau gali surasti kiekviena nuotaka. Svarbu yra tai, kad nuomos salonuose yra daug skirtingų atspalvių, modelių vestuvinių suknelių, todėl tik matuodamasi galite atrasti tai, kas labiausiai tinka jums. Suknelių nuomos salono “Angelo Mio” atstovė Vestuviumados.lt pasakojo, kad gana dažnai ateina būsimos nuotakos sakydamos, kad nori dailios, tiesaus kirpimo suknelės, tačiau pradėjusios matuotis, galiausiai, pasirenka pūstą “princesės” suknelę. Anot salono darbuotojos, ilgą, puošnią suknelę merginos gali dėvėti daugeliu gyvenimo progų, tačiau užsidėti pūstą, baltą princesės suknelę ir jaustis tikrai ypatingai progų gali ir nebepasitaikyti…

vestuvinės suknelės

Jei manote, kad vestuvinių suknelių nuomos salonuose rasite tik jau kažkieno dėvėtas sukneles – klystate. Čia taip pat yra gausus pasirinkimas suknelių skirtų nuomai, kurios yra absoliučiai naujos. Vis tik turėtumėte žinoti, kad, jei pageidausite nuomoti visiškai naują nei karto nedėvėtą vestuvinę suknelę, gali tekti už tai sumokėti šiek tiek daugiau.

Kalbant apie vestuvinių suknelių įsigijimo būdus, vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad nuomos salonuose, jums išsirinkus labiausiai tinkantį ir patinkantį modelį, profesionalios siuvėjos jį gali pakoreguoti. Anot salono “Angelo Mio” atstovės, nuomojamos vestuvinės suknelės gali būti koreguojamos net kelių dydžių intervalu.

vestuvinės suknelės

Vestuvinės suknelės siuvimas

Jei nutarsite savo svajonių vestuvinę svajonių suknelę pasisiūti, iškart susitaikykite su mintimi, kad tai jums kainuos ne pigiai. Teks mokėti ne tik už prabangius ir brangius audinius, nėrinius, bet ir siuvėjos, dizainerės/-io paslaugas, konsultacijas. Vis tik tokia kaina dažnai garantuoja kokybišką ir išskirtinį rezultatą. Pasikliaudami profesionalais, galėsite vilkėti vienetinę suknelę, žinodama, kad nebuvo ir nebus nuotakos su lygiai tokia pačia suknele kaip jūsų.

Jei planuosite siūtis vestuvinę suknelę, nepalikite šio darbo paskutinei minutei. Likus mažiausiai 6 mėnesiams iki vestuvių jau turėkite savo dizainerį ar siuvėją, būkite aptarusi savo vestuvinės suknelės viziją, modelį. Vestuvinės suknelės siuvimas reikalauja daug laiko ir kruopštumo, tad net ir didžiausias profesionalas, turėdamas gausybę užsakymų, nepadarys to idealiai ir kokybiškai per vieną dieną.

Taip pat, jei norite jaustis užtikrintos, kad pasiūtą suknelę turėsite jau iki vestuvių, rekomenduojame pasirašyti paslaugų tiekimo sutartį, su asmeniu, kuriam patikėsite savo suknelės siuvimą. Sutartis reikalinga numatyti šalių atsakomybes, įsipareigojimus atlikti viską tinkamai, kokybiškai ir numatytu laiku.

vestuvinės suknelės

Vestuvinės suknelės pirkimas 

Suknelės pirkimas – vienas iš įsigijimo variantų. Šiuo metu galima vestuvines sukneles pirkti salonuose, tiesiai iš dizainerių, ar atsisiųsti internetu. Pirkdamos vestuvinę suknelę būtinai pasinaudokite galimybe ją apžiūrėti gyvai ir pasimatuoti, nes matydama suknelę ant manekenės nuotraukoje, nesitikėkite analogiško vaizdo ant savęs. Skiriasi moterų figūros, ūgis, odos atspalvis, todėl ieškodamos tobulo varianto, būtinai matuokitės.

Pirkdamos vestuvinę suknelę galėsite jaustis su ja laisviau, nes žinosite, kad ji jūsų ir jos nereikia taip preciziškai saugoti, kaip nuomotos suknelės (jei nebeketinsite jos perparduoti). Su sava suknele galėsite net gi surengti originalią povestuvinę fotosesija “Trash the dress”, po kurios turėsite unikalių įamžintų akimirkų… Juk neketinate tuoktis antrą kartą?

Įdomu tai, kad vis labiau populiarėja suknelių užsakymas internetu. Merginos pasižvalgiusios įvairiose užsienio svetainėse, atranda tikrai įspūdingo grožio vestuvinių suknelių už puikią kainą. Vis tik toks suknelės pirkimas jos nemačius, dar negarantuoja, kad gausite vestuvinę suknelę, kurią matėte nuotraukoje. Yra apstu pavyzdžių, kuomet iš  internetu užsakyta ir iš Kinijos atsisiųsta vestuvinė suknelė nė iš tolo nepriminė suknelės matytos nuotraukose… Taigi, užsakydamos vestuvines sukneles, nusiteikite tam, kad perkate “katę maiše” ir tame maiše jūsų gali laukti ne pats maloniausias siurprizas.

vestuvine suknele internetu

Kiekvienas iš aptartų vestuvinių suknelių įsigijimo  būdų turi savo privalumų ir trūkumų, tačiau rinkitės tą, kuris priimtiniausias jūsų pasaulėžiūrai ir kišenei.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą