Pradžia Fotografija/Filmavimas Vestuvinė fotosesija žiemą: kur fotografuotis?

Vestuvinė fotosesija žiemą: kur fotografuotis?

vestuviu fotosesija ziema

Www.vestuviumados.lt skaitytoja Rimantė atsiuntė klausimą, vestuvių fotografui:

“Planuojame vestuves žiemą. Įvertinę neprognozuojamas oro sąlygas vestuvinę fotosesiją norime daryti patalpose. Kokias vietas galėtumėte rekomenduoti vestuvių fotosesijai?”

Į skaitytojos klausimą atsako vestuvių fotografas Julius Trepkevičius („Fotogidas“)

Fotografavimui viduje galima ieškoti įvairaus stiliaus erdvių, svarbiausia nepamiršti, kad jose turi būti pakankamai šviesos. Ypatingu artumu ir šiluma prabils fotografija prie židinio ugnies, o ieškant originalesnių sprendimų,kur gali vykti vestuvių fotosesija žiemą, galite užsukti ir į žirgyną. Tik šįkart pozuokite prie šieno kūgių, kurios snieguotą dieną spinduliuos šiltus atspalvius. Daugelis kaimo turizmo sodybų gali pasiūlyti gražią, kupiną malonių mažmožių kaimo aplinką. O jei fotografuoti vestuves nusprendėte mieste, užsukite į kavinukę šiltų, rusvų spalvų interjeru, kur jaukiai atsigersite šiltos kavos prie didelio vitrininio lango – net ir pozuoti daug nereikės. Gražiais ir šiltais interjerais bei pro vitriną atsiveriančiu žiemišku miesto vaizdu gali pasigirti ir nedidelės specializuotos krautuvėlės (vyno, šokolado), todėl iš anksto susitarus vestuvių fotosesija kartu gali pavirsti ir į smagią degustaciją.

Norintys pabėgti nuo viešų vietų gali rinktis rūmų ar viešbučio aplinką (pvz. Vilniuje: Verkių rūmai, Pirklių rūmai, viešbutis “Narutis”). Tik už tokį privatumą jau teks susimokėti. Tad pagal pomėgius ir galimybes tikrai yra pasirinkimų. Jeigu užmatėte kur nors jums jaukią vietelę nebijokite pasiteirauti, ar būtų galima čia pasidaryti trumpą fotosesiją, kartais galite būti maloniai nustebinti, kad ir mokėti nereikės, galbūt tai vietai kaip tik norisi nuotraukų reklamai, ir taip gausite abipusę naudą.

Daugiau apie vestuves žiemą skaitykite čia.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą