Pradžia Straipsniai Vestuvės užsienyje – renkamės šalį pagal sezoną

Vestuvės užsienyje – renkamės šalį pagal sezoną

vestuvės užsienyje

Vestuvės užsienyje tikrai egzotiškas pasirinkimas. Planuojant vestuves užsienyje svarbu pasirinkti tinkamą šalį pagal klimatą. Jeigu Europoje konkrečiu metu yra palankus klimatas vestuvėms, tai nereiškia, kad egzotiškose salose vyraus toks pats klimatas. Pavyzdžiui, kuomet Europoje būna šilta  (nuo balandžio iki spalio mėnesio), Tailande, Kuboje, Meksikoje, Karibų salose yra šaltasis metų sezonas.

Tiems, kurie nori surengti vestuves žiemą ir išvykti į šiltus kraštus, puikiai tiks kelionė į Karibų, Indijos vandenyno salas bei Pietryčių Aziją. Čia geriausia vykti nuo lapkričio iki kovo. Ypač nuostabi vieta prisiekti vienas kitam amžinąją meilę yra Karibų jūros sala Santa Liucija. Čia vyrauja tropinių miškų skleidžiama gaiva, o akį džiugina auksiniai paplūdimiai, tropiniai augalai ir nuostabaus grožio vanduo. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad vestuves užsienyje šioje saloje reikia suplanuoti mažiausiai prieš  2–3 mėnesius, o  apsistoti viešbutyje prieš 72 valandas iki vestuvių ceremonijos.

Viena geriausių ir populiariausių vietų susituokti pripažįstama ir Jamaika. Čia pamatysite daug įspūdingų vaizdų: purų, švelnų paplūdimių smėlį, palmes, hamakus, džiungles, krioklius ir t.t. Jamaika – tai vieta, kur galima linksmintis iki pat paryčių – čia tikrai nesijausite vieniši. Vestuves Jamaikoje reikia suplanuoti taip pat prieš 2–3 mėnesius, o apsistoti viešbutyje rekomenduojame likus 48 valandoms iki vestuvių ceremonijos.

vestuvės užsienyje

Taip pat nuostabi vieta susituokti yra Bahamų salos. Čia galima pamatyti daug egzotiškų vaizdų, smaragdinę jūrą, žydrą dangų bei daug senų architektūros paminklų. Bahamų salas rekomenduojame lankyti nuo lapkričio iki gruodžio mėnesio, kadangi tuo metu čia nebūna lietaus, nėra labai tvanku. Vestuves Bahamose svarbu užsisakyti prieš 2–3 mėnesius, o apsistoti viešbutyje likus 48 valandoms arba likus 3 darbo dienoms iki vestuvių ceremonijos pradžios.

Tiems, kurie nori aplankyti unikalią ir autentika dvelkiančią šalį, rekomenduojame surengti vestuves Šri Lankoje – tai spalvinga, draugiška, išskirtinė šalis, kurioje vyrauja ypatinga atmosfera. Čia galima pamatyti daug gražių sodų, Indijos vandenyną, daug įspūdingų kraštovaizdžių. Čia vestuves geriausia rengti nuo gruodžio iki kovo mėnesio. Tačiau Šri Lankoje sunku nuspėti oro pokyčius, todėl vestuvių metu netikėtai gali pradėti lyti. Atsiminkite, kad šioje šalyje turite prabūti mažiausiai 4 dienas iki ceremonijos pradžios. Kelionę į Šri Lanką geriausia užsisakyti likus 30 dienų iki išvykimo.

Tačiau atminkite, kad vykstant į užsienį svarbu pasirinkti patinkantį fotografą. Be abejo, geriausia, kai vestuvių fotografas yra iš Lietuvos. Visų pirma, kartais pasiimti į kelionę savo fotografą atsieina kur kas pigiau, negu samdyti vietinį fotografą. Be to, nereikia jaudintis, kad vietinis fotografas geriau pažįsta vietovę, kadangi profesionalūs vestuvių fotografai greitai orientuojasi aplinkoje ir puikiai pasirenka tinkamiausias vietas vestuvių fotosesijai. Taip pat fotografas iš Lietuvos Jums bus gerai pažįstamas, su juo jausitės saugesni ir nepatirsite jokių kalbos barjerų.

 

Nuotraukos Juliaus Trepkevičiaus (“Fotogidas”)

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą