Pradžia Vestuvės užsienyje/medaus mėnuo Vestuvės užsienyje: Kodėl Italija geriausias pasirinkimas?

Vestuvės užsienyje: Kodėl Italija geriausias pasirinkimas?

Vestuvės užsienyje: Kodėl Italija geriausias pasirinkimas?

Šiandien keliauti, pamatyti ir atrasti tapo būtina ir įprasta. Italiją daug kas renkasi trumpoms ar ilgesnėms atostogoms. Jeigu matėte filmą „Valgyk, Melskis, Mylėk“, tikriausiai prisiminsite, kad į Italiją Džiulija Roberts vyko trokšdama patirti malonumą gyventi ir išmokti mėgautis kiekviena akimirka. Tačiau tikrieji svajotojai žino, kad ši bato aulo formos šalis yra tituluojama meilės šalimi, o meilės ir malonumo pats tobuliausias rezultatas – vestuvės. Jei būtent to ir trokštate – meilės ir malonumo – vestuvės Italijoje būtų geriausias pasirinkimas. Neveltui, ši šalis pirmoji ateina į galvą, kai išgirstate ką nors kalbant apie „vestuves užsienyje“?

Vestuvės užsienyje: Kodėl Italija geriausias pasirinkimas?
Amžinosios meilės miestas Roma = Amor

Italijos, kaip šalies, įvaizdis vestuvėms yra tobulas

Visą Italiją supa žydriausios jūros, čia kalnai, upės ir ežerai, kiparisų ir alyvuogių giraitės, išskirtinė architektūra ir meno kūriniai, bažnyčių įvairovė, gurmaniškas maistas ir „made in Italy“ kokybė patenkinanti įmantriausius skonius. Italijoje kokį regioną ar miestą išsirinksite, matysite grožį ir tūkstančius metų istorijos, kultūros ir tradicijų, bei jausite žmonių šilumą, nesuvaidintas emocijas ir aistrą gyvenimui. Norisi būti to dalimi.

Vestuvės užsienyje: Kodėl Italija geriausias pasirinkimas?
Susikurkite savo svajonių dieną!

Itališkas stilius „mažiau yra daugiau“

Italijoje nereikės dirbtinomis dekoracijomis kurti emocijų ir vaizdo, nes kur bepažvelgsite jus sups natūralus grožis, netgi be jokių papildomų investicijų! O norint susikurti pasaką, čia nėra nieko neįmanomo, juk neveltui Italiją vestuvėms renkasi pasaulio žvaigždės ir milijonieriai. Aptarnavimo kultūra yra aukščiausio lygio, todėl Italija visada pirmauja kelionių ir atostogų viršūnėse, o pagal besituokiančių užsieniečių skaičių pasaulyje – pirmoje vietoje.

Vestuvės užsienyje: Kodėl Italija geriausias pasirinkimas?
Itališkos apsaugos kameros

Cosa nostra – mūsų šeima

Visi žino, kad Italijoje šeimos samprata labai stipri. Net jausmai žmonių, kurie jums padės įgyvendinti jūsų svajones, šilti ir nesuvaidinti. Viduramžių gatvelėse verda gyvenimas ir tvyro aistra. Aplodismentai ir sveikinimai, jus lydės visur, kur beeitumėte. Nuoširdumas toks atviras ir natūralus svetimų žmonių jums linkinčių visa, ko geriausio. Ir taip pat siurprizai, kuriuos italai labai mėgsta daryti įsimylėjeliams, pasirinkusiems vieną svarbiausių gyvenimo dienų atšvęsti Italijoje!

Vestuvės užsienyje: Kodėl Italija geriausias pasirinkimas?
Auguri agli Sposi!

Nuotraukos vertos žurnalo viršelio

Ši šalis kaip magnetas traukia dėl savo stiliaus, fotogeniškumo. Nėra paslaptis, kad jūsų nuotraukos nenusileis Vogue žurnalo puslapiams. Dėl šių priežasčių Italija yra daugelio jaunųjų svajonė. Senoviniai itališko stiliaus sodai su fontanais, fotosesijos prie istorinių paminklų, aristokratų rezidencijose, vynuogynuose ar alyvmedžių giraitėse, galite rinktis, tai ką norite. Galbūt svajojate apie fotosesiją jachtoje atviroje jūroje, važiuoti senovine alfa romeo Amalfi pakrantės keliais, pralėkti su raudonuoju Ferrari ar ikoniškuoju Fiat 500. Nepamirškime stilingosios Vespa iš filmo „Vacanze romane“. Viskas ir dar daugiau itališkame peizaže.

Vestuvės užsienyje: Kodėl Italija geriausias pasirinkimas?
Light blue ir aistringi bučiniai, Kapri sala

Gero maisto rojus

„Italai gyvena, ne tam kad valgytų, o kad skaniai valgytų.“ – pasakė anonimas ir su juo niekas niekada nesiginčijo. Daugelis užsieniečių vestuvėms renkasi Italiją būtent dėl ypatingos virtuvės, gurmaniško maisto ir patiekalų kokybės. Jei prieš vestuves kai kurie jaunieji ar jų tėveliai pergyvena, kad porcijos bus per mažos, tai šventės pabaigoje sako, kad neaišku, kaip viskas tilpo! Atsileiskite diržus ir nusiteikite puotai! Tegul vestuvės būną šviesi, svajinga ir skani šventė, o aptarnavimas, kaip iš James Bond filmų!

Vestuvės užsienyje: Kodėl Italija geriausias pasirinkimas?
Šventinė vakarienė su įspūdingais vazidais

Vestuvės ištisus metus

Populiariausi mėnesiai vestuvėms Italijoje yra nuo balandžio iki spalio pabaigos. Svajojantiems apie vestuvių šventę lauke geriausi mėnesiai balandis-birželis ir rugsėjis-spalis, kai malonus klimatas ir ne per karšta. Taip pat Italijoje daug skirtingų regionų, kurių klimatas skiriasi, bet labai tikėtina, kad jūsų vestuves lydės saulė, geras oras ir žydras dangus! Italija įvairi, todėl yra daug galimybių ir nestandartinių idėjų, kur gali būti surengta vestuvių šventė. Dėl šių priežaščių, bei gamtos ir architektūros įvairovės, galima organizuoti vestuves ištisus metus.

Vestuvės užsienyje: Kodėl Italija geriausias pasirinkimas?
Bažnytinė santuoka katalikybės lopšyje, Vatikanas

La dolce vita dvasia

Šiuo metu vyrauja tendencija – susikurti vestuves „sau”, ieškant autentiškų patirčių ir emocijų, pasineriant į avantiūras. Esant kitoje šalyje mažiau formalumo, visi gali jaustis laisviau – niekas čia jūsų nepažįsta. Etiketo ir puošnumo Italijoje tikrai netrūksta, bet būnant čia lengviau laužyti tradicijas, daugiau vietos lieka norams, fantazijai ir improvizacijoms. Nėra tikslo visko surežisuoti, jaunieji atsikrato vestuvinio streso (nes už viską atsakinga planuotoja) Nebėra rėmų turėti tobulą dieną su tobulais žmonėmis, o grįžtama prie žmogiškumo ir atsipalaidavimo, naujų įspūdžių ragavimo.

Vestuvės užsienyje: Kodėl Italija geriausias pasirinkimas?
Buongiorno Italija! Labas rytas saldus gyvenime!

Galbūt esate svajotojas, kuris šalį įsimyli iš knygų ar filmų. Jei taip, tuomet Italiją jūs mylite neabejotinai ir vestuvės šioje šalyje yra jūsų norų sąraše nuo paauglystės, kuomet pradėjote svajoti apie svajonių princus ir princeses. Tačiau tikėtina ir tai, kad jūs – praktiškas ir racionalus žmogus, kuris, norėdamas priimti sprendimą, penkis kartus pamatuoja ir šeštą pjauna, bet vieną kartą gyvenime norite pasijusti kaip filme ir įgyvendinti slaptą svajonę.

Susisiekime http://vestuvesitalijoje.lt/kontaktai,

Šaltinis:  vestuvesitalijoje.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą