Pradžia Vestuvių akcentai Vestuvės be telefonų

Vestuvės be telefonų

Vestuvės be telefonų
Nuotrauka: Shutterstock

Norite, kad per vestuves visas svečių dėmesys būtų sutelktas į tai kas svarbiausia – jus ir jūsų šventę? Kodėl nepabandžius organizuoti vestuvių be telefonų? Pripažinkite kiekvienas daugiau ar mažiau vis patikrinate telefoną dėl vienas ar kitos priežasties. Ką reikėtų apsvarstyti bandant organizuoti vestuves kur telefonams yra pasakoma NE.

1. Informuokite vestuvių svečius iš anksto

Įtraukite tai į vestuvių pakvietimą bei jeigu tik įmanoma ar pakvietime ar susitikus ar telefonu plačiau papasakokite apie savo sumanymą ir kodėl būtent taip norite. Kai kurie žmonės gali suirzti ar nenorėti išsiskirti su savo telefonu, kad ir vienam vakarui, todėl būkite mandagūs ir supažindinkite apie tai iš anksto. Tai tuo pačiu suteiks šansą į jūsų vestuves pažiūrėti kaip į romantišką šventę, o ne į dar vieną progą pasipuikuoti socialiniuose tinkluose.

Kai kurie svečiai gali kritiškai priimti tai ir kad negalės padaryti vienos ar antros nuotraukos per vestuves, tačiau galima pasiūlyti artimiausiems draugams padaryti vestuvinių nuotraukų peržiūrų vakarą ar net vakarėlį kai tik jūs turėsite nuotraukas iš jūsų fotografo. Sukvieskite visus artimiausius draugus ir visi kartu peržiūrėkite gražiausias vestuvių akimirkas savo namuose. Tai puikus momentas dar kartą viską išgyventi. Po to jau žinoma galėsite pasidalinti savo nuotraukomis ir socialiniuose tinkluose.

2. Informacijos įtvirtinimas

Vestuvės be telefonų
Nuotrauka: Shutterstock

Kad ir vestuvių dieną jūsų sumanymas neliktu pamirštas, padarykite ženklą su priminimu apie vestuves be telefonų. Jeigu vis dar nebūsite šimtu procentų tikri, kad visi laikysis jūsų taisyklės, padarykite trumpą pranešimą prieš pat vestuvių ceremoniją, kad jūsų svečiai nesinaudotų savo telefonais.

Kiekviena pora siekia sukurti romantiškai intymų momentą per vestuvių ceremoniją nesvarbu ar vestuvės didelės ar mažos. Besakant savo įžadus jūs norėsite kuo mažiau pašalinio triukšmo. Mažiausiai ko jūs norėsite, kad jums pasižadant amžina meile kažkieno telefonas suskambėtų. O dar blogiau, kad jūsų išmani močiutė išsitrauktų savo telefoną ir pasijutus tarsi pasamdyta fotografė bandys iš visų pusių jus įamžinti savo telefone. Tai tik keli scenarijai kurie gali jeigu nesugadinti tai bent apkartinti jūsų momentą.

Vestuvės be telefonų
Nuotrauka: Shutterstock

Nors ir kuo puikiausiai suprantama, kad dauguma svečių norės jus nufotografuoti jums ištariant tą magišką žodį Taip tačiau tai gali ir trukdyti kitiems vestuvių svečiams aplink. Jūs net galite nepatvirtinti nuotraukų kurias jūsų draugai realiu laiku paskelbs socialiniuose tinkluose. Žiūrint realistiškai, jeigu jūs samdote profesionalų fotografą nėra visiškai jokio reikalo jūsų svečiams daryti nuotraukas savo išmaniais prietaisais.

3. Priimkite tai, kad ne visiems galioja taisyklės

Vestuvės be telefonų
Nuotrauka: Shutterstock

Nepamirškite, kad ir kiek kartų prašysite ar informuosite savo svečius, neretai žmonės tiesiog pamiršta arba vadovaujasi principu, kad taisyklės yra tam, kad jas kažkas laužytų. Priimant tai, gali tekti susitaikyti, kad nebūtinai kokybiškas ar jūsų neprašytos nuotraukas atsidurs socialiniuose tinkluose. Tvarkantis su tokiais žmonėmis reikėtų atminti, kad mandagumas yra veiksmingesnis ginklas nei agresija. Gražiai paprašykite, kad jie ištrintu nuotraukas iš socialinių tinkle bei dar kartą gražiai priminkite kodėl jūs norite vestuvių be telefonų. Belieka tikėtis, kad žmonės jus supras.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą