Pradžia Jaunųjų stilius Vestuvės 2020 metais tendencijos (I dalis)

Vestuvės 2020 metais tendencijos (I dalis)

Vestuvės 2020 metais tendencijos (I dalis)

Modernios vestuvės tampa vis mažiau paremtos bažnyčios tradicijomis ir tampa vis labiau – pasirink savo nuotykį. Dabar jau nieko naujo nuo pasakius “TAIP” vos už poros mėnesių susituokti.

Didžiausia 2020 metų vestuvių tendencija – individualumas. Vestuvių industrija evoliucionuoja ir dabar nuotakos vis mažiau prisiriša prie įvairių tradicijų. Per paskutinius kelis metus poros renkasi vis modernesnius sprendimus taip sukurdami nuotaiką ir vis mažiau vadovaujasi spalvų ir tematikų tendencijomis.  Žemiau pateikiame vestuvių 2020 metais numatomomis tendencijomis.

Vestuvinė suknelė

Vestuvių 2020 metais tendencijos (I dalis)

Jeigu visada svajojote vilkėti baltą vestuvinę suknelę tai pasirinkimų gausa tikrai nesiskusite. Tačiau jeigu esate kaip ne maža dalis nuotakų kurios neįsivaizduoja ką vilkėti, turėtumėte džiaugtis, kad galite būti ir jaustis savimi nes 2020 metais nauja dizainerių karta siūlo begalę pasirinkimų kurie neatrodo kaip tipinės nuotakos suknelės. Plačiau apie vestuvinių suknelių tendencijas skaitykite artėjančiuose straipsniuose.

Vestuvinis žiedas

Vestuvių 2020 metais tendencijos (I dalis)

Viena didžiausių 2020 metų tendencijų – poros renkasi kartu sužadėtuvių ir vestuvių žiedus. Jau dabar tai darosi vis populiariau, poros nori žiedų kurie abiems patinka, taip sumažinama rizika, kad jaunikis išrinks neskoningą ar  būsimai nuotakai nepatinkantį žiedą.

Kalbant apie žiedus, sekančiais metais bus madingi žiedai kurie bus kvadrato formos su apvalintais kampais papuošti deimantu. Taip pat geltonas auksas turėtų pakeisti platina bei papuošti rankų darbo dekoru. Poros nori, kad jų žiedas turėtų istoriją, darosi nebeįdomu nupirkti kažką iš lentynos ir visas darbas padarytas. Poros nori tokio žiedo kuris tarsi turėtų sielą.

Įžadai ant šydo

Vestuvių 2020 metais tendencijos (I dalis)

Hailey Bieber šiek tiek sudrebino vestuvių pasaulį su užrašu “Till Death Do Us Part” ant šydo įkomponuoto su vestuvine suknele. Ši idėja bus nukopijuota ir panaudota daugelio nuotakų, įkomponuojant įžadą, dainos žodžius ar kažką reikšmingo. Tai puiki idėja kuri ne tik suteiks unikalumo tačiau bus ir žaisminga ir jausminga vienu metu.

Pamergių suknelės

Vestuvių 2020 metais tendencijos (I dalis)

Pamergės tai viena tradicija kuri ko gero niekada neišnyks, tačiau iki šių dienų klausimas ką rengtis pamergėms vis dar atviras. Kaip ir su nuotakos vestuvine suknele, pasirinkimo iš ties yra daug, nuo vienodo stiliaus, iki miksuoto su kontrastingomis spalvomis. Tampa vis populiariau suknelės su spausdintais įvairias dalykais bei giliomis kaklo linijomis.

Naujas dizainerių moto, sukurti tokias pamergių sukneles kurias galėtum po vestuvių mūvėti kaip kasdienes ar pusiau progines sukneles.

Vestuvinė šukuosena

Vestuvių 2020 metais tendencijos (I dalis)

Pavadinkime tai Meghan Markle afektu, tačiau dabar vestuvinės šukuosenos tampa vis “lengvesnės” ir mažiau apkrautos.  Nuotakos vis dažniau renkasi natūralią šukuoseną su minimaliais potėpiais ir patvarkymais.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą