Pradžia Fotografija/Filmavimas „Trash the dress“ – atsisveikink su vestuvių suknele kitaip!

„Trash the dress“ – atsisveikink su vestuvių suknele kitaip!

trash-the-wedding-dress

Dalis nuotakų, kaip nuostabų santuokos dienos prisiminimą saugo savo vestuvines sukneles, tačiau kitos nutaria nesivelti į sentimentų jūrą ir atsisveikina su vestuvine suknele visiems laikams. Šis atsisveikinimas dažniausiai būna originalus ir efektingas, tad nuotakos jį įamžina fotosesijoje  „Trash the dress“ („Sugadink suknelę“).

„Trash the dress“ idėja pasaulyje žaibišku greičiu išpopuliarėjo prieš  14 metų, kuomet fotografas iš Las Vegaso Johnas Michaelas Cooperis viename žurnale publikavo straipsnį apie šią koncepciją. Idėjos pradininkas rašė, kad jau pavargo kas kartą fotografuoti nuobodžias ir vienosdas vestuves, todėl pradėjo įkalbinėti nuotakas drąsiems ir įdomiems ekspermentams. Ši mintis patiko ir kitiems fotografams, tad netrukus „Trash the dress“ fotosesijos paplito visame pasaulyje.

trash-the-dress

Nors pasaulyje idėja nebėra naujovė, Lietuvoje ne kiekviena nuotaka išdrįsta drąsiai ekspermentuoti ir dalyvauti tokio pobūdžio fotosesijose. Gali būti, kad tai lemia ne tik nuotakų pasaulėžiūra, bet ir finansiniai sumetimai. Nuotakų suknelės nėra pigios, tad po vestuvių gana populiaru jas perparduoti. Be to, gana dažnai nuotakos sukneles nuomojasi, o po tokios fotosesijos suknelę gali būti sugadinta nebepataisomai.

Fotosesija „Trash the dress“ dažniausiai vyksta praėjus keletui dienų po vestuvių arba po jaunavedžių medaus mėnesio. Tuomet nuotakos jau nebeslegia vestuvių planavimo rūpesčiai ir ji gali labiau atsipalaiduoti ir būti bebaime aktore, nebijančia ištepti, suplėšyti ar kitaip sudarkyti savo suknelės.

Suknelę sugadinti galima pasivaikščiojimo miške metu, besimaudant ežere, upėje, jūroje ar baseine, šokinėjant per balas, keičiant automobilio padangas…  Drąsiausios nuotakos dėl efektingų, originalių nuotraukų yra pasiruošę ir į pelkes įbristi, išsimaudyti purvo voniose ar panaudoti ugnies efektus. Tai sritis, kur galite įgyvendinti pačias drąsiausias, netikėčiausias idėjas – kuo jos keistesnės, tuo nuotraukos efektingesnės.

trash-the-dress

Pagrindinis fotosesijos „Trash the dress“ nuotraukų  tikslas –šokiruoti, nustebinti, priversti aikčioti. Žmonės nustemba, nes šios nuotraukos netradicinės, įdomios, išskirtinės. Tai puiki galimybė pradėti naujas šeimos tradicijas ir turėti nuotraukų, kokių neturi jūsų tėvai ir seneliai.

Kai kurie jaunavedžiai neapsiriboja „Trash the dress“ fotosesijomis ir renkasi kurti „Trash the dress“ video filmą. Kuo tai geriau nei fotosesija? Pagrindinis privalumas, kad video įraše dar geriau atsiskleidžia jaunosios ar abiejų jaunavedžių emocijos, nuotaikos.

Taigi, drąsiai ekspermentuokite ir įgyvendinkite net pačias nerealiausias idėjas. Jūsų drąsa, kūrybingumas ir fotografo profesionalumas – tai trys pagrindiniai reikalavimai, kurie užtikrins jūsų nuotraukų albumo papildymą fantastiškais vaizdais.

trash-the-dress

trash-the-dress

Nuotrauka “Mark Burton Photography”

Trash-the-dress

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą