Pradžia Mergvakaris/Bernvakaris TOP 10 linksmų mergvakario žaidimų idėjų

TOP 10 linksmų mergvakario žaidimų idėjų

TOP 10 linksmų mergvakario žaidimų idėjų

Mergvakario šventės akimirkos neišsivaizduojamos be žaidimų, kurie padeda geriau susipažinti nepažįstamoms merginoms, sužinoti įdomių dalykų apie kiekvienos asmenybes. Taip pat, žaidimų dėka linksmai praleisite laiką, sukursite jaukią draugystės atmosferą, užtikrinsite užimtumą jaunajai mergvakario metu.

Mergvakario vakarėliui besiruošiant, būtinai nepamirškite šventės tikslo; – linksmai praleisti jaunosios paskutinę viengungišką dieną ir pasiruošti naujam šeimyniniam gyvenimui. Jog surengtumėt tobulą mergaičių vakarėlį ir išvengtumėt dažniausiai daromų klaidų skaitykite Tobulas mergvakaris – kaip tokį surengti?

Pateikiame jums Mergvakaris.lt komandos sudarytą žaidimų sąrašą, kuris pagyvins jūsų organizuojamą mergvakarį.

 1. Vestuvinė suknelė

Merginos susiskirsto į grupes po 3-5 merginas. Kiekvienos užduotis iš tualetinio popieriaus rulono sukurti vestuvinę suknelę jaunajai, t.y. pasirenka vieną merginą iš grupės modeliu ir ją „aprengia“ tualetiniu popieriumi per tam tikrą duotą laiką. Taip pat, nepamirškite prie suknelės sukurti tualetinio popieriaus veliumą ir gėlių puokštę. Jaunoji turi išrinkti, kuri suknelė jai gražesnė, labiau tiktų vestuvių ceremonijai. O pabaigai, Jaunajai būtina nusifotografuoti su savo modeliu. Laimėjusią grupę nepamirškite apdovanoti smulkiais prizais.

 1. Pirmosios nakties kliedesiai

Vienas iš linksmiausių žaidimų, kurį siūlome išbandyti. Vis dėlto apie žaidimo taisykles dalyvėms iš anksto geriau nežinoti.

Kiekviena dalyvė gauna popieriaus lapą ir rašiklį. Lapas padedamas ant grindų priešais jas. Tuomet merginos turi stengtis pasilenkti į priekį nesulenkiant kelių ir apvesti savo dešinę ranką ant popieriaus. Vedėja tuo metu turi užrašinėti ką kiekviena sako. Tuomet lapai surenkami ir vedėja paskaito, ką jaunoji pasakys savo pirmąją vestuvių naktį – atsakymai bus tie, ką merginos sakė, bandydamos susilenkti ir apipiešti savo ranką. Greičiausiai tai bus: „O ne“, „Kaip skauda“, „Jau beveik“ ir t.t. Tai sukelia labai daug juoko.

 1. Jaunosios portretas

Šio žaidimo rezultatas liks jaunajai kaip šaunus prisiminimas apie mergvakarį. Užduotis – ant vieno didelio popieriaus lapo kiekvienai nupiešti po detalę į jaunosios (ir jaunojo) portretą, kad galutiniame rezultate turėtumėte gražų jaunosios (ir jaunojo) paveikslą.

 1. Svajonių dainos

Paprašykite jaunosios užrašyti 6 mėgstamiausias dainas stulpeliu žemyn nuo mažiausiai mėgstamos iki labiausiai mėgstamos. Tuomet paaiškinkite:

Pirma daina – taip ji jautėsi po pirmojo bučinio.

Antra daina – taip ji jausis savo pirmąją vestuvių naktį.

Trečia daina – taip ji jausis savo medaus mėnesį.

Ketvirta daina – taip ji jausis po metų santuokoje.

Penkta daina – taip ji jaučiasi kai yra su savo mylimuoju drauge.

Šešta daina – taip ji jausis po 50 metų bendro gyvenimo kartu.

 1. Kas tu toks?

Paprašykite jaunosios užrašyti 10 naminių gyvūnų, žvėrių, paukščių, vabzdžių ar roplių stulpeliu žemyn ir sunumeruoti nuo 1 iki 10. Kai viskas surašoma, paaiškinkite, kas iš tiesų yra jos būsimas vyras:

 • Toks jis namuose.
 • Toks jis vienu du su ja.
 • Toks jis viešumoje.
 • Taip jis atrodo be drabužių.
 • Toks jis po pietų.
 • Taip apie jį galvoja kiti žmonės.
 • Toks jis naktimis.
 • Taip jis galvoja apie save.
 • Toks jis su draugas.
 • Toks jis iš tiesų!
 1. Sutuoktiniai

Tai panašus žaidimas, kaip ir „Kas tu toks?“, kur galima panaudoti jau buvusį sąrašą arba vėlgi užrašyti 10 naminių gyvūnų, žvėrių, paukščių, vabzdžių ar roplių stulpeliu žemyn ir sunumeruoti nuo 1 iki 10. Kai viskas surašoma, paaiškinkite, koks jos būsimas jaunikis bus vyras:

 1. Švelnus kaip…
 2. Nepriklausomas kaip…
 3. Švarus kaip…
 4. Drąsus kaip…
 5. Stiprus kaip…
 6. Šypsosi kaip…
 7. Įsimylėjęs kaip…
 8. Gražus kaip…
 9. Lovoje kaip…
 10. Valdingas kaip…
 1. Kas, kur, kada?

Tai vieno itin gerai žinomo žaidimo versija, pritaikyta mergvakariui. Kiekviena dalyvė gauna ilgą juostą popieriaus ir rašiklį. Ant jo kiekviena turi užrašyti vardą – jaunosios, jaunojo arba vienos iš mergvakaryje dalyvaujančių merginų. Geriausia būtų naudoti tik jaunosios ir jaunojo vardus, jie gali ir kartotis. Tuomet tai, kas užrašyta, užlenkiama, kad nesimatytų ir perduodama kitai merginai iš dešinės. Tuomet apibūdinama to žmogaus išvaizda (niekas nežino kokio, tik prašoma parašyti, kaip jis/ji atrodo). Vėl užlenkiama ir siunčiama į dešinę. Tuomet tokia pačia tvarka rašoma – koks to žmogaus charakteris?, ką jis/ji veikia?, kada veikia?, kur veikia?, kokios to pasekmės? Svarbu, kad niekas nežinotų, ką parašė anksčiau kaimynas. Kai visi klausimai baigiami, kiekvienas išvynioja savo lapelį ir garsiai skaito gautą seką. Dažniausiai ji būna absurdiška, bet labai linksma.

 1. Pasiimk savo dovaną

Tai originalus dovanos jaunajai pateikimas. Jaunajai užrišamos akys, ant stalo padedami trys dubenys su vandeniu, iš kurių viduriniame „paskandinama“ dovanėlė jaunajai. Jaunoji apsukama kelis kartus ir eina ieškoti savo dovanos.

 1. Surask svajonių vyrą

Ant kortelių užrašomi įvairūs vyrų apibūdinimai: atletiškas vyras, praplikęs vyras, žilas vyras, aukštas vyras, blogas „berniukas“, suplyšęs vyras, turtingas vyras, vyras su baltomis kojinėmis, vyras su rožiniais marškiniais, vyras su ūsais, valgantis vyras, autobuso vairuotojas, bankininkas ir t.t. Kortelės išdalinamos merginoms ir vakaro metu jos turi surasti kuo daugiau vyrų, atitinkančių apibūdinimus. Laimi suradusi daugiausiai jų.

 1. Valgomi karoliai

Pasigaminkite valgomų karolių iš saldainių, vaisių, zefyrų ir kiekvienai merginai užkabinkite ant kaklo. Sutikus gatvėje vyrą, jis gali nukąsti vieną karoliuką. Laimi mergina, kurios karoliukus pirmus suvalgo vyrai. Jaunoji tuo tarpu gali savo karoliukus pardavinėti vyrams – už 1 Eur ar pan.

Kad ir kokiam vakarėliui ruošiatės, esame tikri, kad bent kelios iš čia siūlomų idėjų įtrauks kiekvieną viešnią ir įkvėps Jus prigalvoti dar linksmesnių užsiėmimų… O dar daugiau idėjų galite rasti 10 Idėjų mergvakario užsiėmimams

Šaltinis: mergvakaris.lt

 

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą