Pradžia Jaunųjų stilius Tobulas nuotakos įvaizdis – profesionalų rankose (projekto rezultatai)

Tobulas nuotakos įvaizdis – profesionalų rankose (projekto rezultatai)

nuotakos įvaizdis

Jei jau pradėjote planuoti vestuves, tikriausiai žinote, kaip nelengva prekių ir paslaugų įvairovėje atrasti tai, kas labiausiai tinka išskirtinai Jums. Kiekviena nuotaka tekėdama TĄ dieną nori būti pati gražiausia, ypatingiausia… Ji valandų valandas naršo interneto platybėse, varto madų žurnalus, tikėdamasi atrasti savo svajonių vestuvinę suknelę, jai labiausiai tinkantį ir patinkantį makiažą, šukuoseną… Bet tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.  Tą patvirtino ir gausybė būsimų nuotakų laiškų, kurios gavome paskelbę apie organizuojamą „Nuotakos įvaizdžio projektą”. Dalinamės įspūdžiais ir “Shining Seasons Photography” fotografijomis, kaip mums sekėsi tobulo nuotakos įvaizdžio paieškos.

Vestuviumados.lt komanda, pasitelkusi į pagalbą būrį profesionalų, išrinko vieną merginą – būsimą nuotaką – kuriai visą dieną skyrė ypatingą dėmesį ir kūrė nuotakos įvaizdį. Laimingąja nuotaka tapo vilnietė Aistė Bendoraitytė, kurios vestuvės įvyks 2016 metų birželio 3 d. Jau metus laiko planuojanti savo šventę, Aistė dar galutinai nebuvo apsisprendusi dėl savo įvaizdžio vestuvių dieną, dvejojo dėl vestuvinės suknelės, makiažo, šukuosenos…. O iki šventės liko tik du mėnesiai!!! Taigi, mūsų šauni ekspertų komanda nutarė merginai padėti priimti galutinius sprendimus dėl vestuvių dienos įvaizdžio.

Būsimos nuotakos Aistės Bendoraitytės įvaizdis PRIEŠ projektą.

 

Einant į grožio saloną – būtina paruošti namų darbus

Su Aiste pirmą kartą susitikome Vilniaus širdyje įsikūrusiame grožio salone „Gatineau“. Patekusi į profesionalios plaukų stilistės Linos Tamošiūnienės rankas, būsimoji nuotaka prasitarė, apie kokį vestuvių dienos įvaizdį galvoja, ir, kad niekaip savęs neįsivaizduoja su super puošnia, vestuvine suknele, rafinuota elegantiška šukuosena ir t.t… Mergina vestuvių dieną nori jaustis gražiai, tačiau patogiai, tad svarsto apie subtilų, žaismingą stilių.

“Gatineau” salono plaukų stilistė kurdama Aistei šukuoseną dalinosi kiekvienai nuotakai naudingais patarimais.

Plaukų stilistė atsižvelgusi į nuotakos norus, įvertinusi plaukų ilgį, spalvą, galimybes, rekomendavo Aistei valiūkišką plaukų pynimą, kuriame puikiu akcentu tapo rankų darbo „Florentes“ plaukų aksesuarai. Plaukų stilistė atskleidė, kad šį sezoną nuotakos vis dažniau renkasi dirbtinius plaukų aksesuarus vietoje gyvų gėlių plaukuose, nors būsima nuotaka Aistė prioritetus teikia gyvų gėlių aksesuarams.

Jau daugiau nei 10 metų „Gatineau“ grožio salone dirbanti L. Tamošiūnienė akcentavo, kad nuotakos, ateidamos darytis bandomosios arba jau iškart vestuvinės šukuosenos turi žinoti du dalykus, ko jos labiausiai nori, ir ko labiausiai nenori. O visi kiti sprendimai dėl šukuosenos priimami tik įvertinus plaukus ir bendraujant su būsima nuotaka.

Vizažistė: bandomasis nuotakos makiažas – privalomas

Plaukų stilistės darbo rezultatas būsimai nuotakai Aistei patiko, tad mergina nekantraudama persėdo į vizažistės-kosmetologės Noros Vanagaitytės kėdę. Vestuvinis makiažas Aistei kėlė daugiausiai abejonių, nes, jei mergina turėjo bent pradinę viziją dėl šukuosenos ir vestuvinės suknelės, kokį makiažą pasirinkti, net neįsivaizdavo. Tad šiuo klausimu labai padėjo profesionalios vizažistės įžvalgos ir patarimai. Vos išvydusi projekto dalyvę Aistę, jos švelnius veido bruožus, vizažistė jau turėjo viziją, kokį vestuvinį makiažą jai daryti. Pasirinktas gana švelnus, subtilus vestuvinis makiažas, išryškintos akys. Anot N. Vanagaitytės, vestuvinių makiažų tendencijos mažai keičiasi jau 15 metų. Retai kuri nuotaka nori itin ryškaus ar net iššaukiančio vestuvinio makiažo.

Būsimai nuotakai atliktas švelnus, romantiškas vestuvinis makiažas ir valiūkiška šukuosena, kurią.

„Gatineau“ grožio salone gana dažnai nuotakas gražinanti kosmetologė, paklausus, apie bandomojo makiažo būtinybę, vienareikšmiškai sakė, kad jis privalomas. „Bandomojo makiažo reikia ne man, nes aš savo darbą dirbu daugiau nei 10 m. ir makiažą profesionaliai padarysiu bet kokiomis sąlygomis. Bandomojo makiažo reikia nuotakai, pirmiausia, kad ji nuspręstų, ar kosmetologas jai tinka, patinka, ar ji jaučiasi rami, pasitiki juo ir jo darbo rezultatu“. Anot vizažistės, bandomasis makiažas kainuoja nedaug, palyginti su tuo, kad garantuoja nuotakai ramybę ir užtikrintumą dėl įvaizdžio šventės dieną. Kad bandomasis makiažas yra labai svarbus, mums patvirtino ir visą dieną su drauge praleidusi projekto fotografė Kristina Černiauskienė („Shining Seasons Photography“). Fotografei per ilgametę darbo praktiką teko įamžinti vestuves, kuriose nuotakai visą dieną sugadino nevykusiai padarytas makiažas ir šukuosena. Nuotaka dėl to krimtosi iki pat vakaro, o svajonių diena turėjusios būti vestuvės jos visai nebedžiugino…

Pabendravę su salono meistrėmis, gavę daug praktinių naudingų patarimų (apie juos dar būtinai parašysime), nuskubėjome į vestuvinės mados saloną „Angelo Mio“.

Vestuvinės suknelės paieškos

Aistei Bendoraitytei labiausiai patko ši Rosa Clara vestuvinė suknelė.

Vestuvinės suknelės paieškos atvedė mus į projekto partnerių vestuvinės mados saloną „Angelo Mio“, kuriame gausus suknelių, kostiumų, smokingų, pasirinkimas tiek jauniesiems, tiek ir jų svečiams. Kaip jau minėjome, Aistė neįsivaizduoja savęs vestuvių dieną su itin elegantiška vestuvine suknele. Merginą taip pat labiau žavi laisvai krentančios suknelės. „Angelo Mio“ klientų vadybininkė Asta Oženickienė, atsižvelgusi į merginos išsakytas vizijas, pateikė suknelių pasirinkimą, iš kurių Aistė pasimatavo keturias. Visos jos labai skirtingos ir savaip žavios. Pačiai nuotakai labiausiai patiko paskutinė pasimatuota pieno baltumo suknelė iš naujausios dizainerės Rosa Clara kolekcijos. Aistei paminėjus, kad modelis puikus, tačiau nugaros ji norėtų atviresnės, salono darbuotoja suskubo nuraminti, kad šiuo atveju suknelę galima taisyti ir padaryti, kad nugara būtų atviresnė. Kiekviena užsakyta suknelė artėjant šventės datai yra paruošiama pagal kiekvienos nuotakos figūrą, ir net gi kai kuriuos pageidavimus.

„Angelo Mio“ atstovė pasakojo, kad merginos gana dažnai į vestuvinę suknelę rinktis ateina turėdamos vieną viziją, tačiau matuojantis kartais ji pasikeičia kardinaliai – lengvos, plazdančios suknelės ieškančios nuotakos vis tik pasirenka pūstą „princesės“ suknelę, su kurią dėvėti turi progą tik kartą gyvenime… Trumpos vestuvinės suknelės, anot A. Oženickienės, nėra dažnas pasirinkimas, jei nuotaka renkasi tik vieną suknelę šventei. Tačiau, jei planuojama aktyvi ir linksma vakarinė dalis ar antroji diena, trumpa vestuvinė suknelė – tobulas pasirinkimas.

Vestuvinės mados salono „Angelo Mio“ atstovė patarė Aistei, kokie bateliai, aksesuarai  prie kurios suknelės labiausiai derėtų, pasidalino praktinėmis įžvalgomis ir pastebėjimais. Mūsų projekto dalyvė planuoja suknelę siūtis, tačiau salono darbuotoja atskleidė, kad nuotakos, kurios renkasi tokį variantą – niekada negali būti garantuotos iš anksto, koks bus rezultatas, ar pasiūta suknelė tiks, patiks, ar dar bus laiko, ją gavus kažką pakeisti… Ir šie pastebėjimai nėra iš piršto laužti… A. Oženickienė pasakojo, kad ne taip jau seniai viena nuotaka išsigandusi atskubėjo į saloną rinktis suknelės, likus vos dviems dienoms iki vestuvių, nes siuvėjo tiesiog nespėjo pasiūti…

Išskirtinės spalvos vestuvinė suknelė – įdomesnių sprendimų ieškančioms nuotakoms.

 

Labai greitai prabėgus projekto realizavimo dienai, kuri buvo kupina geros nuotaikos, naujų pažinčių, įkvėpimų, džiaugiamės, kad bent vienai nuotaikai padėjome priimti galutinius sprendimus dėl įvaizdžio vestuvių dieną. Ir vis tik, pasibaigus šiam projektui – išvada viena – tobulas nuotakos įvaizdis – profesionalų rankose. Tik pakliuvę į geras ir patyrusias profesionalų rankas nuotakos šventės dieną gali jaustis ramiai ir užtikrintai dėl savo įvaizdžio. O mes labai džiaugiamės, kad mūsų projekto dalyvė pateko būtent į tokias rankas.

 

Projekto dalyvės Aistės Bendoraitytės laiškas

Visų pirma, tai noriu padėkoti už puikiai praleistą dieną!

Nors man vienas kolega sakė, kad prieš vestuves reikėtų galvoti apie vyrą, o ne apie suknelę, manau, kiekviena nuotaka ilgai suka galvą, kaip TĄ dieną jaustis pačia gražiausia. Ne išimtis ir aš- kadangi šventę planuojame jau beveik metus, su organizavimu susiję reikalai praktiškai sutvarkyti, na, o įvaizdžio vizija sėkmingai keičiasi kiekvieną savaitę. Šis projektas padėjo išsklaidyti abejones dėl šukuosenos ir makiažo (smagiausia tai, kad pagražinta buvau labai greitai ir profesionaliai!), taip pat dar labiau sujaukė mintis suknelės atžvilgiu, nes pasimatuotos “Angelo Mio” salone, nors ir kitokios nuo iki šiol svarstytų, patiko. Fotografės Kristinos Černiauskienės drąsinimų ir palaikymo dėka nesijaučiau tokia jau beviltiška pozuotoja !

Šauni idėja, linkiu ir toliau išlikti kūrybingiems ir, tikiuosi, kada nors dar susimatyti!

 

Nuotraukos: Kristinos Černiauskienės “Shining Seasons Photography”

Makiažas ir šukuosena: grožio salonas “Gatineau”

Plaukų aksesuarai “Florentes”

Vestuvinės suknelės: “Angelo Mio”

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą