Pradžia Mergvakaris/Bernvakaris Sveikuoliškas mergvakaris

Sveikuoliškas mergvakaris

Sveikuoliškas mergvakaris

Besiruošiant vestuvėms jums tenka pasinerti į daugybę reikalų, planavimo procesų per ką tenka patirti nemažai streso. Atsipalaiduoti nuo viso vargo prieš pat vestuves galima mergvakaryje kuriame iškeitus vakarėlius išgertuves ir visas kitas pramogas ir atrakcijas pasukti visai kita linkme ir patyrinėti sveikuoliško mergvakario galimybes savo kūno ir proto atsipalaidavimui.

Vis labiau populiarėja sveikatingumo centrai kurie siūlo įvairias programas atsipalaiduoti ir kodėl to nepadarius su savo draugėmis kartu?

Patarimas besirenkant tokią mergvakario idėją būtų nepulti prie pačio pirmo rasto ar pasiūlyto pasiūlymo kas tiko jūsų pažįstamai, o pasidomėti plačiau ar tai tikrai tiks ir jums ir ar to būtent ieškote. Jeigu druskos ar garso vonios skamba ne jums galite pradėti nuo kažko paprastesnio kaip vonia pilna putų. Pridėjus dar šiek tiek romantikos kaip rožių žiedlapiai, žvakės ir jazminų aliejus galima padaryti puikų startą namų sąlygomis prieš užsisakant kažką.

Atsipalaidavusi viena pati, galima jau pajungti ir drauges į bendrą sveikuolišką pramogą. Kodėl neiškeitus savo draugės plaukų laikymo po audringos nakties į rankų laikymą ir bendrų jausmų dalinimąsį bei naujovišką patirtį įkraunant savo “baterijas” energijos ir išvalant savo protą.

Jeigu esate šiuo klausimu visiškai nepatyrusi arba mėgėja visų šitų procedūrų štai 10 patirčių kurias galite paversti į mergvakario vakarą:

1. Meditacija

Atviroje klasėje arba privačioje sesijoje tu ir tavo draugės galite pasinerti į sinchronizuotą meditaciją padedant mokytojo kuris parodys kaip taisyklingai kvėpuoti ir koncentruotis.

2. Veido masažas su masažuojančiais akmenukais

Sveikuoliškas mergvakaris

Šie kristalo formos masažuokliai yra puiki dovana tiek nuotakoms tiek ir kitoms merginoms. Suplanuokite vakarą su draugėmis veido masažo sesijai. Masažuojant veido odą padidinsite kraujo tėkmę.

3. Ritminė gimnastika

Jeigu jūsų komanda ieško kaip pakelti širdies ritmą ir tuo pačiu nepamiršti ir proto galima apsvarstyti spiritistines fitneso programas. Grupinės treniruotės kurios sujungia fizinį judėjimą su meditacija – dar vienas puikus pasirinkimas.

4. Druskų kambariai

Miegas apsuptai druskų sienų sako, kad pagerina jūsų odą, kvėpavimą ir bendrą emocinę būklę.

5. Kristalinis valymas

Būkite gydančių akmenų apsuptyje, teigiame, kad tokie akmenys turi energiją balansuojančių savybių bei tuo pačiu pakelia jūsų savijautą.

6. Palo santo smilkimo ceremonija

Energijos laukų išvalymui galima panaudoti Palo santo smilkimo ceremoniją. Surinkite savo drauges, deginkite specialų medį, sutrinkite pelenus ir išvalykite visa blogą energiją.

7. Garso vonia

Per šią gydomąją procedūrą, praktikantas paprastai dainuoja arba zvimbina metalus ar kristalinius indus arba cimbolus taip sukurdamas garso bangas kurios atsimušdamos į jūsų kūną mažina stresą ir nerimą.

8. infraraudonųjų spindulių sauna

Paieškokite spa kuri siūlytų infraraudonųjų spindulių sauna, tokia procedūra sukuria ne tik karštį atmosferoje tačiau ir jūsų kūne, taip atliekant detoksikaciją.

9. Meditacinės taurės

Terapeutas naudoja specialias taures kurios įsisiurbia į jūsų odą. Šios procedūros pliusai, sumažiną skausmą, uždegimus ir padidina kraujo tėkmę bei atpalaiduoja.

10. Reiki – dvasinės gyvybės jėga

Šioje gydomojoje procedūroje, gydytojas cirkuliuoja jūsų energiją per prisilietimą, taip sukuriant energijos balansą visame kūne.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą