Pradžia Svečių apranga Svečių apranga vestuvėse – ką apsirengti?

Svečių apranga vestuvėse – ką apsirengti?

Svečių apranga vestuvėse - ką apsirengti?

Gavus kvietimą į artimos poros šventę dažnai susijaudiname ir kalbame apie sužadėtuves, kitas svarbias akimirkas ir net nepagalvojame paklausti apie aprangą. Vis labiau jaunavedžiai pasidalina kvietime vestuvių tema ar rekomendacijomis kaip apsirengti, bet vis tiek dažnai kamuoja tas pats klausimas ar neperžengsiu tos plonos svečių aprangos etiketo ribos?

Jei bijote prašauti su savo pasirinkta apranga, visada galite paskambinti vienam iš jaunųjų ir paklausti kokios spalvos nepageidaujamos ar kokios temos rūbus rinktis. Temos gali būti labai elegantiškai (t.y.smokingas ir ilga suknelė), bohemiškos (t.y.lengvos gėlėtos suknelės ir šviesos kelnės ir marškiniai), rustic (languoti marškiniai , klasikinės šviesios kelnės ir vasariškos suknelės) arba kitokios laisvalaikio tematikos. Šis lengvas klausimas gali padėti, bent jau suprasti kaip neišsiskirti iš vestuvių temos visumos ir jaustis gerai šventėje.

Taip pat, galite paieškoti informacijos ir nuotraukų apie pobūvio vietą, kas gali padėti suprasti kokio stilio reiktų laikytis ir derėti aplinkos visumoje. Tik, nepamirškite aprangos kodą dažniau lemia ne vieta, o jaunųjų aprangos pasirinkimas ir dekoracijų detalės.

  •   Visgi, vienas iš svarbiausių patarimų vestuvių damoms, neužgožti pasirinktais drabužiais jaunosios, atsisakyti idėjos apsirengti baltos ar juodos spalvos suknele, nes tai tikrai gali tapti nesusipratimu. Remiantis pasauliniu etiketu rekomenduojame vengti ryškių elektrinių tonų žydros, žalios, geltonos ar raudonos spalvos rūbų ar detalių.
  • Nesirenkite nieko per trumpo, per daug aptemto, atviro ar blizgančio, tai galioja tiek vyrams, tiek moterims. Būkite švarūs!
  • Nebent jaunieji pasiūlė, bet niekada nerekomenduojame į vestuvių šventę vykti su džinsais ar trikotažinėmis palaidinėmis ar marškinėliais.
  • Jei bus pamergės ir pabroliai rekomenduojame jiems konkrečiais parinktos spalvos vengti savo pasirinktoje aprangoje.
  • Autis klasikinio stiliaus batus, ne per daug rėžiančius akį, jokių paplūdimio tipo basučių ar šlepečių, sportbačių.
  • Vaikams nepamirškite atsarginių pėdkelnių ar puošnesnio antro aprangos komplekto, jog atsitikus „šlapiai“ nelaimei ar netikėtumams būtumėt pasiruošę.
  • Rinkitės solidesnius papuošalus, aksesuarus, nepersistenkite su makiažu ar šukuosena.
  • Pasilikite nemalonius komentarus ar rekomendacijas aptarti namuose su vyru ar drauge po vestuvių, o ne šventės metu, nes tai gali tapti jūsų draugystės sodui didelis akmuo, nes šventėse visi turi gerai girdinčias ausis ir ilgus liežuvius
  • Mėgaukitės švente, nebijokite juoktis ir šypsotis!

1 KOMENTARAS

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą