Pradžia Dekoras ir floristika Svarbiausios šių metų vestuvių dekoro tendencijos

Svarbiausios šių metų vestuvių dekoro tendencijos

vestuviu dekoras

Nesenai peržengėme 2016 – ųjų metų slenkstį, artėja naujasis vestuvių sezonas. Tad tai  metas, kai intensyviausiai pradedama ruoštis šiai vienai iš svarbiausių gyvenimo švenčių. Kokių naujų vėjų galime tikėtis šiais metais? Kokios vestuvių dekoro tendencijos vyraus ir kas karaliauja metų metus neužleisdami savo vietos jokioms naujovėms. Apie viską, profesionalūs parodos „Mūsų vestuvės“ dalyvių patarimai.

Vestuvių dekoras – vienas pagrindinių šventės akcentų, kurio mados ir tendencijos nuolat formuojasi ir keičiasi. Kasmet skelbiamos metų spalvos, štai 2015 – aisiais buvo granatų, burgundiško vyno ir galimi jos deriniais su aukso, rožinio aukso ar vario atspalviais. Na, o prieš tai, pastaruosius keletą metų spalvų topuose karaliavo pasteliniai tonai. Gražiam, įspūdį keliančiam dekorui reikia vientisumo, tad teisingas spalvų pasirinkimas yra raktas į dekoro sėkmę.

Gėlių salonas „Šonetė“ atskleidžia, kad 2016 – aisiais vyraus karališka stalo puošyba, su daug žvakių, žvakidžių, smulkių dekoro elementų. Atsisakoma atskirų stalų ir puošiama prašmatniai. Spalvos: minkštas persikas, rožiniai atspalviai, kurie prideda papildomo gylio, ypač kai suporuota su minkšta saulėlydžio oranžine, koralų, šiltų atspalvių šerbetas ir net rudžių spalva.

vestuviu dekoras

Kita kryptis – uogų atspalvių žydėjimas, tamsesnė lapija ir žemiškas (Merlot) rudos, kas primena praėjusių metų Marsalą spalvą.

Viena iš didžiausių kitų metų dekoro ir puošybos elementų bus naudojant vieno atspalvio tęstinumo gėles. Naudojant vieną spalvą sukuriamas intensyvumas ir poveikis pabrėžiant atskirų gėlių grožį. Taigi, ar tai mėlyna jūros spalva, sniego baltumo ar persikų tonų masyvas, daugelis 2016 m. nuotakų rinksis sodo spalvų paletę. Senamadiškos gėlės tampa vėl madingos ir atrandamos naujuose stiliuose .

Gėlių siena – neprilygstamas puošnumas.

Gėlių salonas „Šonetė“ sutinka, kad gėlių siena yra absoliučiai stulbinanti, tačiau reikia būti realistais – darbo ir produkto gausa prieinama tik labai prašmatnioms vestuvėms. Ne mažiau gražu ir tikrai labiau draugiška alternatyva – kūrybiškai panaudota iš vynuogių šakų, lapų sukurta viena ceremonijos kompozicija.

geliu siena

Kokiomis gėlėmis dekoruoti vestuves?

Gėles vertėtų rinktis to sezono, kurio metu vyks šventė. Nepatariame žiemą prašyti bijūnų. Iš siūlomo asortimento gausos tikrai galima rasti panašių formų, žiedų ir atspalvių. Žiemą galime rinktis anemonus, rununculus, brunią, kankorėžius, medvilnę ir priedus pilkų atspalvių ,taip atkartojant žiemos natūralumą ir atspalvius. Ankstyvą pavasarį galima neužmirštuoles, muskari, ar pakalnutes.

Prasidedant vasaros sezonui gausybė pasirinkimo  žiedo faktūros ir atspalvių bijūnų. Vasarą derėtų vėl atsigręžti į gamtos duodadamą žiedų įvairovę: antiriumai, astrancijos, skabiozos, astilbės, protea ir gausybė rožių rūšių bei atspalvių.

vestuviu dekoras

Artėjant rudeniui spalvos intensyvėja, prasideda jurginų žydėjimo metas ,jų gausa irgi stebina, juos galima derinti puokštėse su aguonomis, gervuogėmis ir kitais gausaus derliaus priedais.

Nuotakos puokštė

Kad pasiekti natūralų stilių ,nuotakos vis dažniau renkasi prabangų senovinį stilių, persikines ir blukintas spalvas. Dabar labiau nei bet kada nuotakos renkasi ne tik gėlių žiedus, bet įdomias ir neįprastas žalumas. Esama gausus pasirinkimas ir alternatyvių spalvų pilkšvos, violetinės, raudonos. Puokštės vis tampa didesnės, gal būt tai įkvėpė įžymybių vestuvės.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą