Pradžia Apie meilę poroje Santykiai poroje: kas juose svarbiausia?

Santykiai poroje: kas juose svarbiausia?

Santykiai poroje: kas juose svarbiausia?

Norint kurti ir puoselėti sėkmingu tarpusavio santykius poroje, vien meilės tikrai neužtenka, pora privalo žinoti keletą svarbių dalykų. Dažniausiai tai įvardijame kaip įgūdžius ir patirtį, tačiau būtų teisingiausia vadinti tiesiog faktais. Taigi įsidėmėkite keletą svarbiausių faktų, kuriuos kuriant santykius privalo žinoti kiekviena pora.

Gerumas, kilnumas daro stebuklus

Šiomis dienomis tik nedaugelis iš mūsų gali pasigirti šia, viena geriausių būdo savybių. Esame be galo užsiėmę, kiekvienas paskendę savuose rūpesčiuose, todėl natūralu, kad jį imame ir pamirštame. Pabandykite būti kiek galima geresnis/geresnė (žinoma, nepamirškite gerbti savo įsitikinimų ir moralės normų) ir pamatysite, santykiai tikrai bus tvirtesni negu buvo iki šiol.

Bloga diena gali pasitaikyti kiekviena

Tačiau visiškai nebūtina pykčio ar blogos nuotaikos išlieti ant savo antrosios pusės, juk ji/jis niekuo nekaltas dėl blogo Jūsų nusiteikimo. Atminkite, jog kiekvieno iš mūsų gyvenime nutinka komplikuotų, streso kupinų situacijų, kurios priverčia ne juokais sunerimti. Gyvenime patirsite dar ne tiek nemalonių situacijų, tačiau jei nėra būtinybės, į jas įtraukti partnerio tikrai nereikėtų, ypač jei su problemas galite išspręsti savo jėgomis.

Nesiginčykite viešumoje

Dauguma porų pripažįsta, kad ginčai viešumoje, tvirtumo ir stabilumo santykiams tikrai nesuteikia. Žinoma, išsakyti savo nuomonę būtina, tačiau kelti isterijas ir aiškintis santykių, girdint aplinkiniams tikrai nereikia. Impulsyvumas bei isteriška veido išraiška, mielosios, Jūsų tikrai nepapuoš, veikiau priešingai – reputacija aplinkinių akyse nukris tikrai ne vienu balu žemyn. Kitaip tariant – rūbų neskalbkite viešai – auksinė taisyklė, kurią pritaikyti galima beveik visose gyvenimo srityse. Jei turite problemų ar kitų klausimų, dėl kurių Jūsų nuomonės nesutaps, viską išsiaiškinkite namuose.

Atlaidumas – santykių pagrindas

Tik tos poros, kurios atleidžia vienas kitam padarytas klaidas, gali džiaugtis ilgais santykiais. Abu iš Jūsų pridarote klaidų ir geriausias būdas pripažinti, o ne neigti šio fakto, su juo susitaikyti. Turite suvokti, kad pasaulyje nėra tobulų žmonių, praeity palikite praeičiai, jų prisiminti neverta. Jei vienas kitam priminsite praeityje padarytas nuodėmes – mažais žingsneliai žudysite jus siejančius jausmus. Tiesiog džiaukitės meile vienas kitam ir gyvenimas taps daug paprastesnis.

Juokitės kartu. Geros emocijos, ypač juokas gydo širdies žaizdas ir suvienija žmones. Ne kas kitas, o būtent juokas laužo mus saistančius vidinius barjerus, atpalaiduoja nuo įtampos, malšina stresą. Anot gydytojų, juokas ilgina gyvenimo trukmę, ne gana to – organizmas gamina senėjimo procesą stabdantį hormoną. O kuris gi iš mūsų nenori kuo ilgiau išlikti jaunas? Be kita ko, tai pats lengviausias būdas, leisiantis išsaugoti gerą nuotaiką, spinduliuoti pasitikėjimu ir įkvėpti aplinkinius. Juk ne veltui sakoma: Juokis pasauliui ir jis kvatosis drauge su tavimi.

Bendravimas be užuolankų

Tikriausiai žinote, kad skaityti mintis sugebame ne visi, todėl pasistenkite bendrauti be užuolankų ar nutylėjimų, viską, ką galvojate išsakykite tiesiai šviesiai. Dauguma porų, tiksliau tariant – kuris nors vienas iš partnerių linkęs nutylėti, ne visada tiesiai šviesiai išsakyti savo mintis, dėl to dažnai kyla nesusipratimų. Atminkite, Jūsų minčių niekas neperskaitys, todėl jei neišsakysite jų garsiai – niekas jų ir neįgyvendins. Bendravimas be užuolankų, nutylėjimų tik pagerins poros tarpusavio santykius.

Šaltinis:

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą