Pradžia Apie meilę poroje Santuokinio gyvenimo tabu. Kokie jie? (I dalis)

Santuokinio gyvenimo tabu. Kokie jie? (I dalis)

Santuokinio gyvenimo tabu

Pirmaisiais bendro gyvenimo metais viskas atrodo tobula, tyriausi ir gražiausi jausmai trykšta per kraštus, o laimė tampa kasdiene palydove. Tačiau, kad ir kokie laimingi būtume, nereikia pamiršti laikytis tam tikrų, nerašytų šeimyninio gyvenimo taisyklių, kurios neleis išblėsti aistrai. Nors šiuo atveju bus žvelgiama iš moteriškosios perspektyvos, tačiau šiuos patarimus be jokių abejonių bus galima pritaikyti ir vyrams.

Jaukus chalatas ar grožio procedūros? Viena Lietuvoje gerai žinoma moteris pasakė: Chalatas – tik viena rytinio ritualo dalis, kuri reikalinga iš miegamojo nueiti į vonią. Suprantama, minkštas ir švelnus, prie kūno maloniai priglundantis chalatas tikrai daugelio mėgstamas rūbas, tačiau juo mėgautis per daug tikrai nederėtų. Žinoma, po namus vaikščioti išsidabinus prabangiais rūbais tikrai nereikia, tačiau patraukliai atrodyti su kasdieniais rūbais visai nesunku.

Nors dauguma mėgsta teigti, jog svarbiausia meilė, tačiau skirti dėmesio savo išvaizdai taip pat nereikia pamiršti. Juk tiek vyrai, tiek moterys myli akimis, todėl šalia savęs matyti patrauklią, pasitempusią antrąją pusę visada malonu.

Grožio procedūroms, savęs puoselėjimui laiko skirti taip pat nepamirškite. Lankytis brangiausiuose grožio salonuose visai nebūtina, kūno puoselėjimo procedūras galima atlikti ir namuose, tereikia noro bei nusiteikimo.

Prieš miegą – jokių pykčių!

Dažnai mėgstame vadovautis posakiu, jog rytas už vakarą protingesnis, kai kuriais atvejais taip, tačiau žvelgiant iš asmeninių santykių perspektyvos – tikrai ne! Žinoma, užklupusių problemų sprendimą galite atidėti kitai dienai, tačiau jokiu būdu miegoti neikite susikivirčiją. Vargu ar naktį gerai miegosite, plius auštantis rytas nesuteiks gerų emocijų, o bus dar rūškanesnis. Nuoskaudas ir neigiamas emocijas nuslopinkite bučiniu, apkabinimu. Ir ramiau jausitės, ir saldžiau miegosite.

Svarbių sprendimų priėmimas – abiejų sutuoktinių pareiga.

Prieš priimant Jūsų šeimai svarbius sprendimus, būtinai pasitarkite su partneriu. Visai nesvarbu tai susiję su vaikų auklėjimu, gyvūno priežiūra ar santaupų investavimo klausimais. Jei elgsitės priešingai, tikėtina, jog mylimasis labai įsižeis, pasijaus nesvarbus Jums, net jei Jūsų priimtas sprendimas ir būtų labai geras.

Tretiesiems asmenims konfliktų sprendimo situacijose vietos neturėtų būti.

Draugė pataria nenusileisti, mama siūlo būti minkštesnei ir lankstesnei, o kolegės pataria nuleisti viską juokais? Asmeninio pobūdžio problemas geriau spręsti savarankiškai. Jūsų artimieji negali būti objektyvūs, nes visuomet bus jūsų pusėje, nesvarbu jei Jūsų mintys ir pasiūlymai tikrai niekam tikę. Kaip sakoma: akis už akį, dantis už dantį, bet kokioje situacijoje stengiamasi saviems ištiesti pagalbos ranką ar visokeriopą paramą.

Skaitykite straipsnio tęsinį: Santuokinio gyvenimo tabu. Kokie jie?

Šaltinis: Suaugusiems.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą