Pradžia Dekoras ir floristika Rudens vestuvių idėjos

Rudens vestuvių idėjos

vestuves rudeni

Ruduo tai magiškas ir praktiškas metų laikas kelti vestuves. Sezono spalvos suteiks jums didelį pasirinkimą visiems vestuvių elementas tiek bateliams tiek stalo dekoracijoms. Rudenį taip pat rasite nemažai pasirinkimo tiek maisto meniu, tiek gėlių tiek vestuvių pokylio vietų. Žemiau pateiksime rudens vestuvių patarimų kaip išnaudoti geriausiai šį metų laiką.

Rudens vestuvių pakvietimai

vestuves rudeni

Pasidalinkite didžiąją žinia su vestuvių pakvietimu kuris dekoruotas vaisiais, gėlėmis, lapais ar uogomis su daug spalvų.

Šilti rūbai

vestuves rudeni

Neleiskite vėsesniam orui sugadinti prieš vestuvinių švenčių. Padovanokite pamergėms šiltesnius rūbus.

Šiltesnis rūbas nuotakai

vestuves rudeni

Perkant vestuvinę suknelę, ieškokite tokios su ilgesnėmis rankovėmis ar įsigykite papildomą švarkelį ar kitą rūbą kuris gražiai atrodytų ant vestuvinės suknelės.

Spalvingi aksesuarai

Vestuvės rudenį

Baltą suknelę papildykite su vestuviniais bateliais ir aksesuarais kurie pridės rudens spalvų, kaip oranžinė, geltona ar auksinė.

Atsarginiai batai

vestuves rudeni

Jeigu planuojate praleisti nemažai laiko lauke, turėkite atsarginius patogius batus kurie neleis jūsų kojoms sušalti bei bus patogu vaikščioti.

Vestuvinė puokštė su rudens tonais

vestuves rudeni

Pripildykite savo vestuvinę puokštę su rudeninėmis gėlėmis bei žemiškais ar brangakmenių spalvų tonais.

Jaunikio švarko puošmena

vestuves rudeni

Paprašykite savo floristo kad sukurtų panašų papuošimą savo būsimam vyrui pagal jūsų vestuvinę puokštę.

Baltai žali papuošimai

Vestuvės rudenį

Jeigu jums patinka paprastumas, žalios puokštės su baltos spalvos potėpiais puikiai tiks prie rudens vestuvių spalvinės gamos.

Lauko fotosesija

vestuves rudeni

Pasinaudokite besikeičiančiomis spalvomis lauke ir pasinaudokite tai savo vestuvinei fotosesijai. Net jeigu lauke lys, jūsų nuotraukos atrodys vis tiek magiškai.

Nuotraukos darytos dronu

vestuves rudeni

Turbūt negali būti geresnio metų laiko panaudoti droną nuotraukoms. Paprašykite savo fotografo ar jis gali panaudoti droną ir užfiksuoti nuotraukų iš paukščio skrydžio.

Vestuvių žiedai lizdo ornamento pagalvėlėje

vestuves rudeni

Dalinamės smagia ir gražia mintimi: vietoj tradicinės žiedų pagalvėlės panaudokite ją papuošta paukščių lizdo imitacija.

Apsirenkite pagal sezoną

Vestuvės rudenį

Jums nereikia turėti oranžinio vestuvinio kostiumo. Vietoj to, naudokite tamsesnius atspalvius suteikiant jaunikiui elegancijos. Subalansuokite su baltu gėlių papuošimu švarkui.

Šilti pledai

vestuves rudeni

Turėkite pledų, jeigu svečiams būtų šalta.

Rudens lapai

vestuves rudeni

Padarykite gražų ornamentą iš rudens lapijos prie kurios galėtų nusifotografuoti visi norintys.

Dekoro elementai iš medžio

vestuves rudeni

Medis ypač rustic vestuvių temoje yra neatsiejamas elementas. Statinės, medžių kelmai ir t.t sukurs iš ties rudenišką nuotaiką.

Medžio skiltelės

vestuves rudeni

Medžio skiltelės gali būti panaudotos daugelyje vestuvių vietų. Galite sukurti vestuvių sėdėjimo planą, padėkliukus ar net vestuvių torto padėklą.

Geometrinės formos

vestuves rudeni

Panaudokite geometrines formas nudažytas tamsesniais žemės elementų tonais kaip dekoracijas. Puiki mintis, į formą įkomponuoti žvakes.

Spalvos suderintos su auksu

vestuves rudeni

Jeigu norite kažko elegantiško ir rustic tipo, sukurkite šiltus elementus iš raudonų gėlių suderintu su aukso spalva bei natūraliais kitų spalvų tonais.

Obuolių laikas

Vestuvės rudenį

Jeigu jūsų vestuvės vyks užmiestyje, obuolių medžiai puikiai tinka fotosesijai. Galite obuolius panaudoti ir kaip svečių vardo kortelių dėklus ar papuošti stalus.

Dekoracijos iš moliūgų

vestuves rudeni

Moliūgai išauga įvairiausių dydžių ir formų. Panaudokite juos savo vestuvių dekoracijoms.

Šviesos

Vestuvės rudenį

Šviesų juostos ar spalvingi šviesų ornamentai sukurs romantikos ir šilumos jausmą. Subalansuokite apšvietimą su ilgais baltai papuoštais stalais.

Maisto stotelės

vestuves rudeni

Leiskite svečiams pasivaišinti maisto stotelėse iš rudens gėrybių pasirinkimo.

Moliūgų sriuba

Vestuvės rudenį

Dubenėlis moliūgų sriubos kaip pirminis patiekalas sušildys svečių pilvukus ir sielas.

Nuogas vestuvių tortas

vestuves rudeni

Nuogas vestuvių tortas – puikus pasirinkimas rudens vestuvėms. Pridėkite varvėjimo papuošimą bei gėlių ant viršaus ir turėsite vakaro puošmeną.

Karšti gėrimai

Vestuvės rudenį

Po vakarienės pavaišinkite svečius puodeliu karšto šokolado. Jeigu norite varianto su alkoholiu pasirinkite karštą vyną ir paskleiskite ore rudeniškų kvapų.

Laužas

vestuves rudeni

Jeigu jūsų vestuvės vyks užmiestyje, sušildykite vakarą su laužu, bei pasimėgaukite vėsiu vakaro oru lauke apsupti laužo šilumos.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą