Pradžia R. Požerskio paroda „Beprotiškos vestuvės Nevados dykumoje"

  R. Požerskio paroda „Beprotiškos vestuvės Nevados dykumoje”

  Loading Map....

  Data/laikas
  Data - 01/04/2019 - 27/04/2019
  12:00 - 18:00

  Vieta
  GODÒ galerija

  Kategorija


  R. Požerskio paroda „Beprotiškos vestuvės Nevados dykumoje"

  Balandžio 1 d., nuo 12 val., „GODÒ galerija“ kviečia apsilankyti vieno žymiausių Lietuvos fotomenininkų Romualdo Požerskio fotografijų parodoje „Beprotiškos vestuvės Nevados dykumoje“. Naujoje autoriaus fotografijų serijoje įamžintos poros, žiedus sumainiusios grandiozinio meninio projekto „Degantis žmogus“ metu, kai ribos tarp meno ir gyvenimo visiškai ištirpsta.

  Parodos lankytojai taip pat galės pamatyti Nevados dykumoje R. Požerskio filmuotą vaizdo medžiagą.

  Melagių ir pokštų dienos proga parodoje visai dienai apsigyvens Karabaso Barabaso cirko marionetės. Pakibusios šilko juostose jos papasakos apie jaunavedžių Malvinos ir Pinokio Užupyje rengiamas nuotaikingas ir tikrai beprotiškas vestuves.

  Vakare, 18 val., įvyks oficialus parodos atidarymas. Visus svečius kviečiame pasinerti į saviraiškos laisvę, pasitelkti fantaziją ir pasipuošti taip, lyg patys išsirengtumėte į tolimąją dulkėtą dykumą.

  „Degantis žmogus“ yra žinomas kaip unikaliausias masinis alternatyvaus meno reiškinys pasaulyje. Tai industrinės pasąmonės, postmodernios technokultūros, archajiškos, mitologijos ir ugnies kulto kratinys, kasmet kviečiantis savęs atsivėrimui, išraiškai, transformacijai, nuostabai. Dykumoje, kylant saulei ar jai nusileidus, persirengę jaunieji ir jų svečiai prisiekia vienas kitam amžina meile.

  Paroda veiks iki balandžio 27 d., įėjimas nemokamas.

  APIE AUTORIŲ

  R. Požerskis yra Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, VDU Menų fakulteto Šiuolaikinių menų katedros profesorius.

  Fotografija profesorius užsiima jau apie keturis dešimtmečius, yra išleidęs daug pripažinimą pelniusių fotoalbumų ir kitų leidinių („Legendiniai Žalgirio vyrai“, „Lietuvos senamiesčiai 1974-1985“ ir kt.), jo parodos eksponuojamos garsiose pasaulio galerijose JAV, Vokietijoje, Olandijoje, Japonijoje, Čekijoje ir kitose šalyse. Požerskis aštuonis kartus degino žmogaus skulptūrą Nevados dykumoje.

  Daugiau apie autoriųwww.pozerskis.lt.

  Komentuoti

  Rašykite komentarą
  Įveskite savo vardą