Pradžia Priešvestuvinė fotosesija

  Priešvestuvinė fotosesija

  Loading Map....

  Data/laikas
  Data - 25/04/2019
  18:00 - 20:00

  Vieta
  Dammos

  Kategorija


  Priešvestuvinė fotosesija

  Renginiai skirti visoms, kurios domisi vestuvėmis, joms ruošiasi, arba ketina jose dalyvauti! Tikime, kad žinios tampa vertingos, kuomet jomis daliniesi. Prisijunkite, nekantraujame su Jumis susipažinti!

  Programa:

  Madingi deriniai poroms

  Tikime, kad tarpusavyje derate idealiai! Tačiau mes norime, kad fotosesijos metu jaustumėtės žaismingai, bei patogiai. Pristatysime Jums kelis įvaizdžio derinius tinkamus skirtingiems fotosesijos scenarijams, aptarsime praktinį aprangos bei aksesuarų derinimo aspektą.

  Fotografo patarimai

  Tam, kad fotosesija vyktų sklandžiai, verta atkreipti dėmesį į daugelį dalykų. Pasirinkta vieta, paros metas, metų laikas, maršrutas, idėja.. ir dar daugelis kitų svarbių smulkmenų. Ne tik padėsime Jums suplanuoti būsimą fotosesiją, pasirinkti stilistiką, scenarijų, bet ir rekomenduosime tam tinkamas vietas.

  Pozavimo pagrindai

  Visiems žinoma tiesa – gražiausios nuotraukos tos, kuriose žmonės nepersistengia su pozavimu. Tam, kad prieš fotoobjektyvą jaustumėtės laisviau, patarsime Jums kaip atsipalaiduoti, ir kaip pateikti save gražiausiu kampu. Tikimės, kad ši dalis, bus išties smagi!

  Nuotakų pašnekesiai

  Nekantraujame susipažinti su būsimomis nuotakomis, bei pasidalinti su jomis įvairiais patarimais. Taip pat tikimės, kad pasisakius mums, žodį tars ir dalyvės! Raginame visas ne tik užduoti papildomus klausimus, bet ir pasidalinti įspūdžiais.

  Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis!  info@dammos.com , +370 693 06717

  Organizatorius

  Dalyvis

  Tvarkaraštis

  • 17:45 – 18:00 : Dalyvių registracija
  • 18:00 – 18:15 : Prisistatymas
  • 18:15 – 18:45 : Madingi deriniai poroms
  • 18:45 – 19:15 : Fotografo patarimai
  • 19:15 – 19:45 : Pozavimo pagrindai
  • 19:45 – 20:00 : Nuotakų pašnekesiai

  Bilietai

  • Kaina: 15€

  Komentuoti

  Rašykite komentarą
  Įveskite savo vardą