Pradžia Straipsniai Raudonojo kilimo vertos jaunųjų mamos

Raudonojo kilimo vertos jaunųjų mamos

Vestuvėse visų akys krypsta į nuotaką. Kitos dėmesį labiausiai traukiančios šventės moterys – jaunųjų mamos. Todėl pateikiame keletą ryškiausių stiliaus tendencijų bei patarimų, kurie padės mamoms jaustis vertoms raudonojo kilimo.

Nėriniai

Nėriniai – vestuvinių suknelių karaliai, bet tai nereiškia, kad jie skirti tik nuotakoms. Nėriniai prideda romantikos ir visada atrodo skoningai, be to, jų spalvų įvairovė išties didelė, todėl eleganciją mėgstančios mamos turėtų bent apsvarstyti nėriniuotos suknelės variantą.

Nuotakos_mama

Madinga iškirptė

Bateau (arba kitaip boatneck) formos iškirptė yra vienas iš jaunųjų mamų aprangos topų. Todėl mamos, norinčios parodyti savo grakštų kaklą, turėti pasirinkti suknelę su tokia iškirpte. Ji subtiliai pabrėžia raktikaulius ir tiesiog alsuoja rafinuotumu.

Nedidelės rankovės

Laisvai krintančios vos petukus dengiančios rankovės yra viena žavingiausių 2014-2015 metų mados tendencijų. Nors ji labiausiai tinka vasarai, tačiau su tinkamai parinktu švarkeliu ar bolero ne prasčiau atrodo ir kitais metų laikais. Pasipuošusi tokia suknele kiekviena dama jaustųsi prašmatniai ir seksualiai.

Nuotakos_mama9
Nėriniuota trumpų rankovyčių suknelė su bateau formos iškirpte

Permatomos rankovės

Permatomos rankovės kiekvienai mamai suteikia nuogų rankų iliuziją, joms esant uždengtoms. Tai labai stilingas pasirinkimas, labiausiai tinkantis vestuves švenčiant šaltuoju metų laiku.

Žinant, kad moterys neretai prisigalvoja nebūtų savo kūno trūkumų, tokios rankovės labai tiktų ir savo rankomis nepatenkintai mamai vasaros vestuvėse.

Klostuoti sijonai

Mamos, kurios nenori žemę šluojančios suknios, galėtų plazdėti klostuotu sijonu. Šis sijonas damoms labai patinka dėl puikiai paslepiančių juosmens netobulumų. Belieka įsivaizduoti kaip trumpu klostuotu sijonuku pasipuošusi mama žaismingai sukasi šokių aikštelėje.

Nuotakos_mama3
Trumpa kolstuoto sijonuko suknelė su permatomomis rankovėmis

Svaiginantis šampanas

Jaunųjų, ypač nuotakų, mamos vestuvėms labai dažnai renkasi aukso arba sidabro spalvas, kadangi šios spalvos švyti. Norint atrodyti išskirtinai reikėtų rinktis šampano atspalvio suknelę. Šis atspalvis taip pat žėri, tačiau yra šiltesnis. Šampano atspalvio suknia labiausiai tinka tamsesnio atspalvio odą turinčioms moterims bet kuriuo sezonu.

Nutarus rinktis kitą spalvą reikia prisiminti, kad vyresnio amžiaus moterys gražiausiai atrodo su šviesių spalvų drabužiais. Šviesios pastelinės spalvos tarsi nubraukia keletą metų ir pagyvina išvaizdą.

Nuotakos_mama10

Atskirų dalių apranga

Modernų įvaizdį galima sukurti pasirinkus dviejų dalių komplektą su sijonu ir į apačią platėjančia standaus audinio palaidine. Šis derinys pratęsia liemenį. Įsigijus pora skirtingo ilgio sijonų galima gauti skirtingus įvaizdžius: vakarinę aprangą pasirinkus ilgą sijoną ir lengvesnį variantą dienai su trumpesniu sijonu.

Nutakos_mama5

Papuošimai

Nereikia bijoti pagražinimų, kadangi tokie akcentai, kaip karoliukai, žvyneliai ar akmenėliai, išdėstyti tinkamose vietose, atkreipia dėmesį tik į jūsų privalumus.

Spalvų kontrastai

Kontrastingų spalvų derinys gali patobulinti figūrą. Norint vizualiai palieknėti tereikia tinkamai sužaisti spalvomis. Pavyzdžiui, jei figūra kriaušės formos, tuomet reikėtų rinktis šviesesnį viršų ir tamsesnę apačią. Pasinaudokite spalvų gudrybėmis.

Nuotakos_mama11

 

Imperatoriška liemens linija

Imperatoriška liemens linija po krūtine, tačiau šiek tiek virš juosmens, pabrėžia dekoltė sritį ir paslepia pilvuką. Tokiam apdarui patariame rinktis plevėsuojantį šifoną ar lengvą žoržetės audinį. Atrodysite nepriekaištingai.

Nuotakos_mama7

Mielos jaunųjų mamos, ruoškitės ir puoškitės savo vaikų vestuvėms! Nebijokite išbandyti įvairius variantus ir išsirinkti sau tinkamą. Tai ypatinga proga ne tik jauniesiems, bet ir jums, todėl privalote atrodyti nuostabiai.

4 KOMENTARAI

  1. Sveiki,….patiko sviginančio šampano suknutė. Kur galima pasižiūrėti šio tipo suknučių?…..esu jaunosios mama…kaip tik ieškau….

  2. Nėriniuota trumpų rankovyčių suknelė su bateau formos iškirpte
    labai noriu tokios ar yra galimybe ja nusipirkti pas jus?

  3. Laba diena, Laima,
    Mes neprekiaujame suknelėmis, tačiau siūlome paklausti Angelo Mio mados namuose (www.angelomio.lt) – ten yra daug gražių, raudono kilimo vertų suknelių.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą