Pradžia Jaunųjų stilius Plaukų aksesuarai romantiškai nuotakai

Plaukų aksesuarai romantiškai nuotakai

Nuotakos plaukų aksesuarai

Visai neseniai VestuviųMados.lt drauge su šauniais partneriais įgyvendino nuotakos įvaizdžio projektą. Plaukų aksesuarai, viena nedidelė, tačiau labai svarbi nuotakos įvaizdžio dalis, kuri tarsi viską apjungia į harmoningą, vientisą stilių. Pakalbėkime išsamiau, kokie plaukų aksesuarai labiausiai tinka romantiškai nuotakai.

Kokie plaukų aksesuarai tinkami pynimams?

Mūsų projekte dalyvavusi būsima nuotaka Aistė Bendoraitytė svajoja apie romantišką, lengva vestuvinį nuotakos įvaizdį. Šviesiaplaukė ilgakasė mergina grožio salono stilistėms atskleidė, kad norėtų lengvo, gražaus pynimo.
Derinant plaukų aksesuarus prie pintų plaukų šukuosenų, svarbiausia, kad pynimo raštas (jo dydis, forma, išraiškingumas) derėtų su pasirinktais aksesuarais. Prie stambaus pynimo – patartina derinti stambesnius aksesuarus, prie smulkaus – smulkesnius. Plaukų aksesuaras turėtų pabrėžti pynimo grožį, tačiau jo neužgožti. Rankų darbo plaukų aksesuarų kūrėjai “Florentès” pataria, kad plaukų stilistas, prieš pindamas plaukus, žinotų, koks  aksesuaras bus naudojamas ir atsižvelgtų į jo formą. “Jeigu pynimas yra stambus, jį užbaigti galima stambesnių gėlių žiedais, taip prailginant patį pynimą. Jeigu pynimas yra smulkus, galima jį puošti smulkių detalių vainikėliu priekyje arba graikiško stiliaus lankeliu segamu nugaroje,” – pasakojo “Florentès” atstovės. Anot jų, jei
vis tik pats pynimas yra labai netvarkingas ir skirtas labiau sutramdyti šukuoseną – geriausia rinktis stambų ir išraiškingą aksesuarą, kuris taptų pagrindiniu šukuosenos akcentu.

Plaukų aksesuarai ar gyvos gėlės nuotakos šukuosenoje? 

Būsima nuotaka Aistė Bendoraitytė, kalbėdama apie savo vestuvinę šukuoseną, atskleidė, kad planuoja ją pagyvinti gyvomis gėlėmis. Kalbėdama apie tai su “Gatineau” grožio salono plaukų stiliste, sužinojo, kokios gėlės jos šukuosenai puikiai tiktų, ilgiau laikytų ir pan.  Vis tik salono meistrė Lina Tamošiūnienė akcentavo, kad šiuo metu vis daugiau nuotakų renkasi dirbtinius plaukų aksesuarus.
Pagrindinis klausimas, į kurį reiktų atsakyti renkantis tarp gyvų ir rankų darbo gėlių į plaukus, yra – ar užteks laikino papuošalo ar norisi kažko išliekančio ilgiau. “Renkant gyvas gėles į plaukus, reiktų įvertinti tai, jog gyvos gėlės reaguoja į oro sąlygas – jos puikiai atrodys vos įsegus į šukuoseną, tačiau vėliau gėlių žiedlapiai nulinks, dėl vandens trūkumo paruduos. Tuo tarpu rankų darbo gėlės – atrodys puikiai iki vestuvių dienos pabaigos. Rankų darbo gėlių aksesuaras gali būti sukurtas individualiai, o taip pat jis dar ilgai išliks ir kaip mažytis vestuvių prisiminimas,” – dirbtinių plaukų aksesuarų privalumus vardino “Florentès” atstovės.

“Florentès” – rankų darbo gėlės nuotakų plaukuose
Vienos mūsų mylimiausių rankų darbo gėlių, kurias naudojame aksesuaruose – rožės, bijūnai, magnolijos, gardenijos, vyšnių žiedai, anemonai ir daug kitų.
Visos gėlės yra gaminamos rankomis naudojant audinio detalių. Kiekviena audinio detalė yra matuojama, kerpama ir apdirbama atskirai ir pagaminami žiedlapiai; vėliau gėlės papildomai dekoruojamos įvairiomis detalėmis siekiant sukurti jaukius, subtilius ir žydinčius plaukų aksesuarus.
Kuriant vestuvinius aksesuarus naudojame senas gėlių iš audinio gamybos technologijas arba išrandame savas. Kiekvienos gėlės žiedo iškarpą gaminame analizuojant gyvų gėlių žiedlapius ir struktūrą. Didžiausias iššūkis yra sukurti tokią gėlė iš audinio, kad ji atrodytų tokia pat gyva kaip ir gamtoje, tačiau pridėti šiek tiek papildomo žavesio tam, kad sukurtume ypatingus papuošalus, kuriuos nuotakos su malonumu dėvėtų savo vestuvių dieną.

 

Nuotraukos “Shining Seasons Photography” ir “Florentes”

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą