Pradžia Vestuvių organizavimas/kvietimai Planuojate vestuves? Tuomet privalote tai žinoti!

Planuojate vestuves? Tuomet privalote tai žinoti!

Planuojate vestuves? Tuomet privalote tai žinoti!

Vestuvės yra svarbus gyvenimo momentas, kuriam jaunieji ruošiasi ilgą laiką. Nors, atrodo, šventė suplanuota iki smulkmenų, kelios klaidos gali viską sugadinti. Todėl dalijamės 3 vertingais patarimais, į ką būtina atkreipti dėmesį planuojant vestuves.

Pradėkite šventę planuoti kuo anksčiau

Dauguma jaunųjų vestuves planuoti ima likus pusmečiui iki numatytos datos ir tai išties didelė klaida. Pradėję anksčiau, turėsite pakankamai laiko šventės koncepcijai ir stiliui apgalvoti, išsirinkti norimus drabužius, dekoracijas ir pan. Be to, įvairūs paslaugų tiekėjai – muzikantai, renginių vedėjai, fotografai, dekoratoriai ir kt. – yra rezervuojami kuo anksčiau, nes kitu atveju tiesiog gali tekti tenkintis tuo, kas liko, o ne tuo, ko išties labiausiai norėjote.

Numatykite vestuvių dienos scenarijų

Veiklų susiplanuoti vestuvių dieną būtina, tačiau nepersistenkite. Numatykite vos keletą užsiėmimų – gal pasijodinėjimą žirgais, kavos pertraukėlę mieste ar pikniką gamtoje. Svarbiausia – skirkite pakankamai laiko fotosesijai, kad nereikėtų niekur skubėti, o pasirinkę skirtingas veiklas, turėsite ir daugiau įvairių nuotraukų. Be to, tiksliai suplanavę dienos eigą, suteiksite daugiau aiškumo ir šventės dalyviams – kol jie lauks vakarinės dalies, galite suorganizuoti žaidimų ar užkandžių svečiams.

Pasiruoškite vestuvių fotosesijai

Vestuvinė fotosesija yra bene svarbiausia gyvenime, nes nuotraukas rodysite vaikams ir anūkams, todėl jos turi būti nepriekaištingos. Pasiruošimas vestuvinei fotosesijai yra būtinas, nes ne viskas priklauso nuo pasirinkto fotografo – turite žinoti gražiausias savo puses, laisvai jaustis dviese, gebėti atsipalaiduoti ir žinoti, kokių nuotraukų norite.

Vestuvių fotografė Gabrielė Radavičiūtė sako, kad geriausia pasidaryti fotosesiją dar prieš vestuves: „Priešvestuvinė fotosesija yra lyg generalinė repeticija prieš vestuves, kurios metu ne tik susipažįstama su fotografu, bet ir jaunieji gali suprasti, kaip nuotraukose sau atrodo gražiausiai, kas nuotraukose nepatinka ir pan. Todėl šiuo atveju noras sutaupyti neturėtų būti didesnis, nei noras tobulai atrodyti vestuvių nuotraukose.“

Atsižvelgus į esminius patarimus ir šventės akcentus, organizuoti vestuves taps paprasčiau, o apie tai pradėję galvoti kuo anksčiau, galėsite ir nemažai sutaupyti.

Jeigu šiuo metu planuojate vestuves ir norite išvengti klaidų, kviečiame registruotis ir gauti nemokamą leidinį jauniesiems, kuriame – visi patarimai, kad šventė būtų tobula!

Nemokamą leidinį gauti galite paspaudę čia.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą