Pradžia Kita Patarimai kaip mesti vestuvių puokštę vestuvėse

Patarimai kaip mesti vestuvių puokštę vestuvėse

Patarimai kaip mesti vestuvių puokštę vestuvėse

Mesti vestuvių puokštę tai viena iš vestuvių tradicijų kuri išlikusi nuo senų laikų. Žinoma tai nėra privaloma visoms vestuvėms tačiau jeigu norite jas šiek tiek paįvairinti ir bent trumpai pasilinksminti ir įtraukti nevedusias viešnias ( ir vyrus) verta pasvarstyti. Kas pagaus vestuvių puokštę per ateinančius metus turi ištekėti, bent jau tokia šios tradicijos istorija.  Parengėme trumpą gidą kaip teisingai mesti puokštę, kad ši tradicija nesibaigtų fiasko.

Pasitreniruokite metimą

Jeigu nesate tikrai, kad jums pavyks gerai išmesti puokštę, pasitreniruokite prieš didžiąją dieną. Trumpa treniruotė padės nustatyti jūsų metimą jėgą bei techniką kad nenumestumėte per toli ar per mažai. Atminkite, kad puokštę reikėtu lengvai pagauti todėl ir metimas turi būti nei per daug stiprus nei per daug silpnas.

Išsirinkite tinkamą dainą

Prieš organizuojant puokštės metimą, svarbu, kad grotų jūsų pasirinkta daina, todėl suderinkite šį momentą su vakaro muzikantais. Keli klasiški patarimai: “Girls Just Wanna Have Fun” bei “Single Ladies (Put a Ring on It)” puikiai tiks šiam momentui bet žinoma yra ir daugiau puikių dainų.

Praneškite fotografui kada tai įvyks

Be abejo jūs norite šios smagios tradicijos nuotraukų savo vestuvių albume, todėl būtinai praneškite fotografui kada šis momentas įvyks. Paprašykite, padaryti nuotraukų jūsų bei žmogaus kuris pagaus puokštę. Tikėtina, žmogaus kuris pagaus puokštę išraiška bus neįkainojama.

Patarimai kaip mesti vestuvių puokštę vestuvėse

Sukvieskite merginas (ir vaikinus)

Kai tinkamas momentas išauš, tegul jūsų vakaro vedėjas sukviečia visus jūsų neištekėjusius draugus (tiek merginas tiek vaikinus jeigu jūs norite leisti ir jiems dalyvauti). Susirinkę šokių aikštelės viduryje paprašykite visų atsitraukti bent per kelis metrus, kad būtų lengva pagauti puokštę.

Pagalvokite apie antros puokštės užsisakymą

Jeigu norite išsaugoti savo vestuvių puokštę arba ji tiesiog per didelė ir sunki mesti per petį? Paprašykite savo floristo, kad padarytų antra lengvą puokštę būtent šiam momentui. Tikėtina, kad galite gauti ir nuolaidą antrai puokštei, bei antroji gali būti visai kitokia nei jūsų pirmoji.

Padarykite kažką kitaip

Tradicijos yra tradicijomis, tačiau galite sužaisti ir kitokį žaidimą kokį jau sugalvosite vietoj puokštės metimo. Galite puokštę padovanoti šeimos nariui ar pamergei arba tiesiog pasilikti ją sau.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą