Pradžia Straipsniai Patarimai jaunikio įvaizdžiui

Patarimai jaunikio įvaizdžiui

Paprastai apie vestuves rašantys žurnalai daugiausia dėmesio skiria nuotakos suknelei, tačiau vestuviumados.lt įsitikinusios, kad apie jaunikio aprangą reikia galvoti ne ką mažiau. Jaunikis per vestuves taip pat turi atrodyti žavingai, juk nuotraukos kaip ir prisiminimai lieka visam gyvenimui, tad ar verta juos gadinti netinkama apranga? Štai keli patarimai, padėsiantys sukurti nepriekaištingą jaunikio įvaizdį.

Kostiumas ar smokingas? Štai kur klausimas, kuris pirmasis kyla jaunikiui, pradėjusiam sukti galvą dėl savo vestuvinės aprangos.

Jaunikio_apranga1

Tradicinis kostiumas sukuria paprastą, nors ir elegantišką įvaizdį, kuris leidžia sužibėti nuotakai. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad vestuvės ne vien jaunajai ypatinga diena, todėl jaunikis taip pat turėtų pasistengti dėl savo įvaizdžio. Taigi mūsų atsakymas – prie prabangia suknele pasidabinusios nuotakos gražiausiai atrodytų jaunikis su smokingu.

Rudenį ar žiemą vykstančiose vestuvėse gražiai atrodytų aksominis švarkas.

Jaunikio_kostiumas

Nepaisant to, kurį iš šių variantų pasirinksite, jie turi tikti tobulai, tačiau perkant kostiumą ar smokingą, neverta parduotuvėje gaišti valandų valandas. Geriau imkite jums patinkantį ir neškite pas siuvėją, kuris pritaikys jį jūsų figūrai.

Tobulai tinkantis švarkas turi būti lengvai prigludęs, bet patogus, kad galėtumėte lengvai judėti tiek tada, kai jis užsagstytas, tiek kai laisvas. Matuojantis savo vestuvių aprangą padarykite keletą šokioų žingsnelių, juk vargu ar norėtumėte pirmąjį šokį baigti su prairusiu tarpukoju ar pažastimi. Daugiau apie tai, kaip įsitikinti, kad kostiumas lyg sutvertas jums, rasite čia.

Jei kostiumą ar smokingą įsigijote dar gerokai iki vestuvių, mėnesį prieš jas būtinai pasimatuokite jį, kad įsitikintumėte, jog jis vis dar tinka tobulai.

Jaunikio_apranga2

Tradicinis trijų dalių kostiumas (liemenė, švarkas, kelnės) greičiausiai niekada neišeis iš mados, todėl tikrai neprašausite pro šalį pasirinkę šį trio. Tačiau pravartu žinoti, kad žemesnio ūgio jaunikiai pirmenybę turėti teikti vienaeiliam švarkui (turintis vieną eilę sagų), o aukštesni – dvieiliam švarkui. Dvieilį apsirengę žemo ūgio vyrai atrodo tarsi skęstų medžiagoje. Vyrukams, turintiems pūpsantį pilvuką, labiau tinka švarkai, kurių sagos yra kiek žemiau, tai tarsi prailgina siluetą.

Svarbu ir tai, ką vilkėsite po švarku ar fraku. Saugiausias pasirinkimas yra prigludę balti ar kūno spalvos marškiniai, susegti sąsagomis. Vyrų mados ekspertas Kenas Downing vestuvėms rekomenduoja rinktis Ermenegildo Zegnos marškinius dėl rankogalių.

Jaunikio_apranga

Varlytė ar kaklaraištis? Nesenstanti vestuvių klasika yra varlytė. Prabangiose vestuvėse gražiausiai atrodytų juodo šilko varlytė, tuo tarpu juoda matinė tinka bet kokio sezono ir oficialumo vestuvėse. Rinksitės kaklaraištį? Tuomet sakome „taip“ juodam satino arba nuotakos gėlių puokštės spalvos kaklaraiščiui.

2015-aisiais itin madingos kaklaskarės. Jos subtiliai įformina marškinių apykaklę ir suteikia gaivumo, laisvumo pojūtį. Na o raštų ir spalvų įvairovė jaunikiui leis išreikšti savo asmenybę.

Jaunikio_apranga

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą