Pradžia Straipsniai Patarimai besilaukiančiai nuotakai: suknelės paieškos

Patarimai besilaukiančiai nuotakai: suknelės paieškos

Ir štai įeina mielas pilvelis, o paskui jį daili nuotaka! Tikriausiai jau supratote, kad šį kartą kalbėsime apie besilaukiančias nuotakas.

Vaikelio laukimas ir tuoktuvės yra dvi pačios nuostabiausios šventės moters gyvenime. Todėl savo vestuvių dieną nuotaka–nėštukė turi spinduliuoti grožio kerus. Visos nuotakos, kaip ir visos besilaukiančios moterys, yra žavios iš savęs, tačiau suknelės vis tiek reikia. Ir ne bet kokios, o dvigubai gražesnės. Tiesa, iššūkis rasti tinkančią ir patinkančią nuotakos suknelę būsimoms mamytėms yra dvigubai keblesnis. Todėl pateiksime keletą patarimų, padėsiančių sumažinti nuotakų stresą, kylantį dėl vestuvinės suknelės pirkimo neštumo metu.

Suknele_nesciai_nuotakai2

Skambinkite į suknelių saloną

Sakoma, jog gera pradžia – pusė darbo. Vestuvinės suknelės ieškančiai nuotakai tai reiškia išankstinį skambutį į suknelių saloną. Tai reikėtų daryti nenorint atlikti turo po visus miesto salonus. Išsiaiškinus, ar jus dominantis vestuvinių suknelių salonas turi jums dydžio suknelę, sutaupysite laiko ir nervų.

Tinkami suknelės siluetai

Nemažai nuotakų nori nukreipt dėmesį nuo savo pilvuko. Vadinasi, dėmesį reikia perkelti į pečių ar, biusto liniją, arba į apatinę kūno dalį. Taigi norinčioms paslėpti augantį pilvuką reikėtų dabintis nėriniais ar tiuliu padengta romėniško stiliaus suknele be petnešėlių. Mat romėniško stiliaus liemuo pabrėžia liekniausią liemens dalį, o minėti prabanga spinduliuojantys audiniai sukuria šviesos iliuziją, atkreipiančią dėmesį į apatinę figūros dalį.

Taip pat puikiai tinka ir princesės bei A silueto vestuvinė suknelės.

Suknele_nesciai_nuotakai

Tinkami audiniai

Motinystės laukimo apvalumai nėra apkūnumas, todėl augančiu džiaugsmeliu galima ir pasipuikuoti. Tereikia rasti tinkamą audinį. Džersio šilko ir nėrinių elastingumas padės suformuoti dailų siluetą ir išryškins jūsų pasididžiavimą.
Tačiau venkite korsetų, itin prigludusių suknelių ar kitokių varžančių elementų. Laisvumas yra suknelės požymis, kuriam besikeičiančio kūno moteris turėtų teikti daugiausia reikšmės.

Nescios_nuotakos_suknele5

 

Įvertinkite augimą

Atminkite, kad jūsų pilvelis auga eksponentiškai, taigi už kelių mėnesių suknelėje reikės daugiau vietos. Todėl rinkdamasi suknelę apskaičiuokite kiek tos vietos gali prireikti. Sudėtingų matematinių skaičiavimų neprireiks, jei atsiminsite taisyklę, kuri padės įvertinti kūno pokyčius: pridėkite po maždaug 2,5 cm kiekvienam nėštumo mėnesiui, likusiam iki vestuvių.

Matuokitės

Likus nedaug laiko iki vestuvių reikėtų pasimatuoti suknelę.
Jei vestuvinę suknelę nuomojatės ar siuvatės, tuomet iki vestuvių ceremonijos likus nebe daug laiko, užbėkite į saloną. Jei ji atrodys per ankšta, čia dirbantis personalas akimirksniu sugalvos kaip išspręsti šią problemėlę. Jei suknelę esate nusipirkusi ir matote, kad pilveliui reikia daugiau vietos bėkite pas siuvėją. Panaudojusi tokio paties audinio gabalėlį ar korsetą siuvėja padarys stebuklą siauriausioje suknelės vietoje pridėdama apimties. Taigi pasitelkus truputi išmonės paskutinę minutę nereikės ieškoti naujos suknelės. Būkite rami jau dabar.

Nescios_nuotakos_suknele6

Genialumas slypi paprastume

Veliumas, delninė ir papuošalai nepriklauso nuo augančio pilvuko, todėl galite rinktis kas tik patinka. Vis tik besilaukiančios nuotakos neturėtų persistengti su aksesuarais, nes vienas išskirtinis jau pūpso. Nekonkuruokite su juo!

Nescios_nuotakos_suknele8

Pasirūpinkite tinkamais bateliais

Su pilveliu šiek tiek auga ir kojos. Daugelis būsimų mamų susiduria su kojų tinimu, todėl svarbu turėti tinkamą avalynę. Bateliai turėtų būti su minimalaus aukščio kulnu ir tinkama pakulne, kad būtų patogu ir nesinorėtų jų kuo greičiau nusiauti. Tikrai rasite stilingus ir patogius vestuvinius batelius.

Nescios_nuotakos_suknele7

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą