Pradžia Straipsniai 5 pasiūlymai tobulam medaus mėnesiui

5 pasiūlymai tobulam medaus mėnesiui

1. Seišeliai. Ar kada nors svajojote apie kelionę į egzotišką vietą, kur galėtumėte tiesiog sėdėti saulės atokaitoje ir gurkšnoti spalvinus kokteilius iš šviežių vaisių? O gal norite žvejoti vandenyne arba grožėtis įspūdingais gamtos peizažais? Jei į šiuos klausimus atsakėte TAIP, tuomet ideali vieta jūsų medaus mėnesiui yra Seišeliai.

 

2. Kuba. Per pastaruosius dešimtmečius dėl daug ką ribojančios politikos Kuba buvo uždara ir nepažįstama šalis, tačiau šiandien jos sienos yra atviros ir kviečia jus praleisti saldžiausią gyvenimo mėnesį. Raminantys paplūdimiai, dieviškai skanus maistas ir aistringi šokiai niekada neišdils iš jūsų atminties.

 

3. Santorini. Spalvingi juodu ir raudonu smėliu nukloti turkio spalvos vanendiu žavintys paplūdimiai, malonūs archeologiniai atradimai bei kvapą gniaužiantys vaizdai. Už šiuos malonumus minėtą Graikijos salą dievina visas pasaulis. Apsilankykite čia ir jūs, Santorini išpildys jūsų svajones.

 

4. Bostvana. Nuotykiai ir rafinuotas poilsis. Visa tai rasite čia dieną praleidę kvapą gniaužiančių įspūdžių kelionėje po safarį, o vakare ilsėdamiesi 5 žvaigdučių spa procedūromis. Skamba viliojančiai, tiesa?

 

5. Maui. Tai viena iš Havajų salyno salų, galinti jums pasiūlyti viską, ko tik trokštate: įspūdingą gyvūniją, intriguojančią istoriją ir savitą kultūros skonį. Kelionės po Maui salą metu galėsite pasimokyti judėti iš hula hulos šokėjų, pažaisti golfą vandenyno pakrantėje, taip pat panardyti ir susipažinti su jūros vėžliais arba tiesiog pasimėgauti vieno iš žinomiausio Havajų paplūdimio teikiamais malonumais.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą