Pradžia Jaunųjų stilius Pasiruošimo vestuvėms vadovas: spindinti oda, blizgantys plaukai ir puikūs nagai. 2 dalis....

Pasiruošimo vestuvėms vadovas: spindinti oda, blizgantys plaukai ir puikūs nagai. 2 dalis. Plaukai ir nagai.

Neseniai pasidalinome „Pasiruošimo vestuvėms vadovo: spindinti oda, blizgantys plaukai ir puikūs nagai“ 1-ąja dalimi, kurioje pasakojome ką daryti, kad per vestuves galėtumėte džiaugtis spindinčia oda. Šiandien pristatome 2-ąją dalį, kurioje pateikiami patarimai kaip turėti blizgančius plaukus ir puikius nagus. Nieko nedelsdami pradedame.

PLAUKAI

Ar žinote, kad plaukų būklė pasako apie esamą organizmo sveikatos situaciją? Todėl labai svarbu jais tinkamai pasirūpinti. Naudokite turtingos sudėties plaukų priemones, kurios prisotins jūsų plaukus reikiamomis medžiagomis. Periodiškai naudokite balzamus ir kondicionierius, galiukų serumus bei kaukes. Ir nesugalvokite jų nevarginti karščio triukais: karšto oro srovėmis ar plaukų tiesintuvais. Duokite plaukams poilsį bent dabar.

nuotakos_sukuosena-2014

Jei norite per vestuves džiaugtis ilgesniais ar storesniais plaukais, tada teks sąžiningai naudoti tam skirtas priemones. Bet jei laiko per mažai ar rezultatai toli gražu ne tokie, kokių tikėjotės, išsirinkite prisegamus ar priauginamus plaukus. Dauguma nuotakų tokius naudoja. Jų kokybė tikrai gera, o kaina nesikandžioja.

Įsitikinkite, kad jūsų plaukų spalva išties dera prie veido odos atspalvio. Jei abejojate, apsilankykite pas specialistą, juk savo vestuvių nuotraukas žiūrėsite ilgai, tad norėsite save jose matyti nepriekaištingą.

Nepamirškite užsiregistruoti pas savo plaukų stilistą eiliniam apsilankymui, kadangi prieš vestuves tikrai norėsite atšviežinti plaukų spalvą ir kirpimą. Apsilankymui pasirinkite tokį laiką, kad iki vestuvių būtų likę ne daugiau kaip savaitė, ir kuo greičiau rezervuokite jį.

jaunosios_sukuosena1

Jei vestuvių dieną šukuoseną planuojate darytis ne pas pamėgtą plaukų stilistą, tuomet suskubkite jo paieškoms, nes pasirinktą šukuoseną derėtų išbandyti dar gerokai prieš vestuves, kad didžiosios dienos metu išvengtumėte nemalonių staigmenų.

NESIIMKITE jokių drąstiškų pokyčių likus kelioms savaitėms iki vestuvių. JOKIŲ. Reta nuotaka, kardinaliai pakeitusi savo plaukų spalvą ar kirpimą, per vestuves dėl to nesikremta. Dideliems pokyčiams dar turėsite laiko.

NAGAI

Norite, kad jūsų nagai žibėtų, kai išrinktasis maus išsvajotą žiedelį ar kelsite putojančio gėrimo taurę? Tuomet ruoškitės, kadangi tam, kad nagas užaugtų, reikia net trijų mėnesių. Žinoma, geriausia pasikonsultuoti su specialistu, kuris, įvertinęs tikrąją nagų būklę, parekomenduotų jums tinkamiausias priemones.

jaunosios_nagai

Rūpintis savo nagais reikėtų pradėt nuo odelių. Įsigykite geros kokybės odelių aliejų, kuris maitintų ne tik odelę, bet ir nagus. Tuomet jūsų nagai taps elastingi ir neskilinės. Į pagalbą galite pasitelkti ir ricinos aliejų. Kiekvieną vakarą įmasažuodamos jį į nagus ir aplink esančią odelę greitai džiaugsitės stipriais, žvilgančiais ir ilgesniais nagais. Tiesa, šį aliejuką galite naudoti ir blakstienoms stiprinti, tuomet vestuvių dieną galėsite klapsėti ryškiomis blakstienomis.

Dailindamos nagų formą elkitės atsargiai, kad nepažeistumėte nagų kampučių, kitaip jie pradės skilinėti.

Švelnios rankos

Investuokite į tikrai gerą rankų kremą, kuris ne tik drėkina, bet ir gydo. Karšto parafino naudojimas dukart per mėnesį atgaivins odą ir padės atsinaujinti ląstelėms.Taigi rankų oda atrodys gerokai sveikesnė ir jaunesnė. Nepamirškite ir pėdų.

ispuoseletos_jaunuju_rankos

Turite kitokių patarimų kaip atgaivinti plaukus ir sustiprinti nagus? Prašome jais pasidalinti komentaruose!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą