Pradžia Straipsniai Pasiruošimo vestuvėms vadovas: spindinti oda, blizgantys plaukai ir puikūs nagai. 1 dalis....

Pasiruošimo vestuvėms vadovas: spindinti oda, blizgantys plaukai ir puikūs nagai. 1 dalis. Oda.

Dėl to, kad dauguma nuotakų savo vestuvių dieną atrodo tobulai, kalti ne tik meilės ir šampano purslai, bet ir išankstinė turnė po grožio procedūras. Taip taip taip! Norint išsvajotąją dieną atrodyti kerinčiai, dar gerokai iki jai išauštant privalu pasirūpinti savimi. Tereikia truputėlio kantrybės…

nuotakos_pasiruosimo_vestuvems_vadovas

Patarimų nuotakos grožiui surinkome išties nemažai, tad pateikiame juos dalimis. Šįkart kalbėsime apie odą, tad negaišdami pateikiame nuotakos išankstinio pasiruošimo vadovą. Jeigu likusį iki vestuvių laiką juo sąžiningai vadovausitės, garantuojame, sulauksite pavydėtinų rezultatų.

ODA

Kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną nori džiaugtis išpuoselėta, nepriekaištingai švytinčia oda. Tam, kad norai išsipildytų, būtina laikytis kelių paprastų, bet ne prastų, patarimų.

nuotakos_grozio_gidas

Gurkšnokite

Visiems žinoma, kad vanduo – gyvybės šaltinis. Tačiau reta kuri kasdien jo išgeria reikiamą kiekį. Atminkite, jog vanduo yra atsakymas į visas jūsų maldas amžinai būti jaunoms, gaivioms ir švytinčioms, kadangi jis ne tik išvalo toksinus, bet ir drėkina bei minkština odą, plaukams suteikia gyvybės, užkerta kelią įvairių dėmelių ir raukšlelių atsiradimui, todėl pravartu pradėti juo mėgautis.

Dėl tikslaus reikiamo išgerti vandens kiekio vieningos nuomonės nėra, tačiau 2 litrai per dieną būtų sveikintinas sprendimas. Tam, kad būtų lengviau laikytis šio patarimo, nuolat su savimi nešiokitės vandens buteliuką, o ant darbo stalo turėkite juo pripildytą indą. Ir gurkšnokite, gurkšnokite, gurkšnokite. Svarbu pradėti!

skaisti_nuotakos_veido_oda

Esame tas, ką valgome

Norimam rezultatui pasiekti vien vandens neužteks. Šį kartą tikrai neišsiversite ne subalansuotos mitybos. Ji naudinga ne tik nagams, odai ir plaukams, bet ir bendrai savijautai. Taigi, kritiškai įvertinkite savo lėkštės turinį ir prisiminkite iki šiol girdėtus mitybos patarimus. Tiesa, vien didesnio kiekio šviežių vaisių ir daržovių neužteks, prireiks į pagalbą pasitelkti ir vitaminus bei maisto papildus.

Suprasdamos, kad prasideda naujas jūsų gyvenimo etapas ir nuo šiol privalote dar labiau rūpintis savimi, galite išsitirti kraują ir tiksliai sužinoti ko jūsų organizmui stokoja. Tačiau tikrai neapsiriksite, jei likusį laiką iki vestuvių vartosite žuvų taukus. Jie ne tik užkerta kelią įvairių spuogelių atsiradimui, bet ir labai tinka plaukams bei nagams. Tam, kad šie žvilgėtų, papildykite ir kalcio atsargas.

nuotaka_svytincia_oda

Apie veido odą

Dabar puiki proga išsiaiškinti ko reikia jūsų odai. Specialistai pataria likus bent pusmečiui iki vestuvių išsiaiškinti savo odos tipą, būklę bei poreikius. Jei turite galimybę, atlikite seriją veido šveitimo procedūrų ir nepagailėkite lėšų geroms kosmetikos priemonėms. Juk jūs to verta!

Jei nutarėte, kad tam lėšų skirsite mažiau, pasitelkite į pagalbą močiučių siūlomus naminių grožio priemonių receptus, juk jie taip pat veiksmingi. Tik atminkite, kad prieš tai privalote būti tikra dėl savo odos tipo, o likus porai savaičių iki vestuvių geriau susilaikyti nuo bet kokių naujovių bandymo.

Tiesa, kerinčiai deivei vien to neužtenka, tad privalote kasdien tinkamai valyti, drėkinti ir maitinti savo veido odą. Darykite tai du kartus per dieną ir septynis kartus per savaitę, tada netruksite išvysti rezultatus. Jei galite, savo paakius palepinkite serumu ir kasdien naudokite SPF nuo UVB saulės spindulių (jei jo nėra jūsų naudojamose makiažo priemonėse).

Nepamirškite savo kūno

Didžiąją dieną norite spindėti nuo galvos iki kojų? Tuomet jūsų norai te prasideda duše. Griebkite sausą šepetį ir masažuokite juo visą kūną. Tai puikus būdas suaktyvinti kraujotaką, kovoti su celiulitu ir kitais odos nelygumais.

Kaip tinkamai taip daryti pamatysite čia.

Be to, kas antrą dieną nušveiskite odą kūno šveitikliu, o išėjus iš dušo, kol oda dar drėgna, patepkite ją drėkinančia priemone.

Laukite tęsinio… Kalbėsime apie plaukus ir odą.

Turite kitokių patarimų kaip tobulinti savo odą? Prašome jais pasidalinti komentaruose!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą