Pradžia Dekoracijos PASIDARYK PATS: vestuvių fotosesijos dekoracija

PASIDARYK PATS: vestuvių fotosesijos dekoracija

vestuviu fotosesijos dekoracija

VM rubrikoje PASIDARYK PATS šį kartą būsimoms nuotakoms siūlome pasigaminti išskirtinę vestuvių fotosesijos dekoraciją. Tai balionas, apipintas dirbtinėmis gėlėmis ir žalumynais. Jis atrodo estetiškai, inovatyviai ir gerokai originaliau, nei tiesiog paprasti balionai. Be to, šią vestuvių fotosesijos dekoraciją nesunkiai pagamins kiekviena nuotaka.

Šios dekoracijos gamybai jums reikės: 

  • Helio baliono (arba kelių)
  • Dirbtinių gėlių, žalumynų
  • Siūlo
  • Karštų klijų
  • Vielos

vestuviu fotosesijos dekoracija

  1. Pripūskite balioną
  2. Užriškite ir palikite norimo ilgio “uodegą”, kurią dekoruosite. Prie baliono apačios atsargiai pritvirtinkite vielą, kurią galite išraityti taip, kaip patys norite.
  3. Pasirinkę norimo dydžio, atspalvių gėles pradėkite jomis dekoruoti baliono “uodegą”. Gėles, žalumynus pritvirtinkite karštais klijais.

Darydamos šią vestuvių fotosesijos dekoraciją, pasitelkite savo fantaziją. Balioną dekoruoti galite gėlėmis, kurios dominuos jūsų vestuvių šventėje. Taip išsaugosite vientisą šventės stilių. Be to, ši dekoracija puikiai tiks ne tik vestuvių, bet ir mergvakario fotosesijai ar pačiai šventei papuošti.

Jei nuspręsite pasigamini šią vestuvių fotosesijos dekoraciją, džiaugsimės, jei savo darbų nuotraukomis pasidalinsite ir su mumis el. p. redakcija@vestuviumados.lt

Daugiau “Pasidaryk pats” idėjų vestuvėms galite rasti čia.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą