Pradžia Straipsniai Pamergių apranga ir aksesuarai: kaip išsirinkti?

Pamergių apranga ir aksesuarai: kaip išsirinkti?

pamergiu-sukneles

Linksmiausia ir smagiausia nuotakos palaikymo komanda – pamergės, kurioms prieš vestuves neretai kyla dilema, kaip pasipuošti. Galimybių ir pasirinkimų daug, tačiau, kokia bus pamergių apranga ir aksesuarai, didelės įtakos turi jaunųjų pasirinkimas. Neretai būtent jaunieji išreiškia pageidavimus, kokių spalvų, stiliaus turėtų būti pamergių apranga, o kartais net ir patys pasirūpina jų drabužiais.

Spalva

Dominuojanti vestuvių spalva neretai tampa ir pamergių suknelių spalva. Taip sukuriamas vientisas vestuvių stilius – spalva pasikartoja ir pabrolių aksesuaruose (kaklaraištyje, peteliškėje, butonjerėje), vestuvių dekoro elementuose, kvietimuose ir pan.

Kitas variantas – spalvotos vestuvės. Jaunavedžiai, mylintys spalvas, gyvenantys spalvotą gyvenimą, nenori rinktis vienos ar keleto šventėje dominuojančių spalvų ir renkasi visą jų paletę, atitinkamai suteikdami galimybę ir savo palydai apsirengti taip, kaip jie nori – įvairių spalvų, faktūrų drabužiais.

Stilius

Ne paslaptis, kad visos pamergės fiziškai skiriasi – skiriasi jų plaukų spalva, ūgis, figūros ypatumai, todėl, suknelė, kuri tiks lieknai,aukštaūgei pamergei, gali ne tik netikti, bet ir neestetiškai atrodyti dėvima apkūnios žemaūgės pamergės. Bet sprendimas visuomet yra! Kiekviena moteris vestuvių šventėje nori jaustis gražia, žavinga, pasitikėti savi, o visa tai lemia ne tik nusiteikimas, bet ir apranga. Nemažai jaunųjų, atsižvelgdami į moterų siekį išsiskirti iš minios, pabrėžti individualumą, nurodo, kokios spalvos turėtų būti pamergių suknelės, o toliau jau merginos pačios renkasi suknelę pagal savo stilių. Toks derinimas užsienyje vadinamas “Mix and and mach”, ir gana dažnai dominuoja šiuolaikinėse vestuvėse.

skirtingo-stiliaus-pamergiu-sukneles

skirtingo-stiliaus-pamergiu-sukneles

Labai gražus ir vis populiarėjantis sprendimas, kai didesnes, prabangesnes vestuves darantys jaunieji padovanoja savo pamergėms audinį, o ši kreipiasi į savo siuvėją. Taip jaunieji ne tik užsitikrina, kad pamergių drabužiai bus vienodų spalvų, vienodų audinių, bet ir pradžiugina jas netikėta dovana. Atitinkamai kartu su audiniu gali būti supakuoti to paties audinio pabrolių aksesuarai – kaklaraištis, peteliškė.

Pamergių aksesuarai

Pamergėms renkantis aksesuarus galioja taisyklė – nepersistengti. Šventės pažiba – nuotaka, tad pamergės jokiu būdu neturėtų siekti jos užgožti. Taigi reikėtų rinktis kokybiškus, dailius aksesuarus, kurie nebūtų per daug ekstravagantiški, masyvūs, itin atkreipiantys dėmesį. Taip pat nereikėtų persistengti dabinantis visais įmanomais papuošalais – auskarais, kolje, apyranke, žiedais. Idealus variantas – dviejų papuošalų komplektas (vėrinys+auskarai, auskarai apyrankė, apyrankė+žiedas ir pan.).

Rinkdamasi auskarus moteris turi paisyti savo individualių bruožų, veido formos, figūros ypatumų, ir žinoti, kokį įvaizdį nori sukurti. Vėrinio rūšį dera rinkti atsižvelgiant į moters kaklo ilgį ir storį, net kūno sandarą.

Pamergių bateliai

Gražu ir elegantiška, kai pamergės avi aukštakulnius, tačiau tai nėra taisyklė. Kokie bus pamergių bateliai priklauso nuo pačių vestuvių stiliaus, pamergių suknelių, vietos, kurioje vyksta vestuvės. Jei vestuvės vyksta paplūdimyje, sunku įsivaizduoti merginas braidančias po smėlį su aukštakulniais ir atvirkščiai, jei vestuvės rengiamos prabangiame dvare, restorane – visiškai netiks lygiapadžiai bateliai. Jei įprastai nenešiojate aukštakulnių batelių, įvertinkite tai ir rinkitės “aukso vidurį”. Taip pat nepamirškite, kad pamergė vestuvių dieną turi daug pareigų, tad nusiteikite, kad teks nemažai vaikščioti (o gal net ir pabėgioti), tad avalynė turi būti ne tik daili, stilinga, bet ir patogi. Rekomenduojame dar iki vestuvių dienos bent namuose pavaikščioti su naujais bateliais, kuriuos avėsite per šventę. Taip kojytė labiau pripras, prisitaikys prie naujos avalynės, o jūs išvengsite skausmingų nutrynimų.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą