Pradžia Jaunųjų stilius Nuotakos makiažas: patarimai siekiančioms tobulumo

Nuotakos makiažas: patarimai siekiančioms tobulumo

Nuotakos makiažas

Jūsų išsvajotasis paprašė jūsų rankos ir širdies ir jūs sutikote. Tačiau vietoje to, kad džiaugtumėtės artėjančia švente, sukate galvą dėl makiažo. Kitaip būti ir negali, kadangi nuotakos makiažas yra vienas svarbiausių vestuvių dienos akcentų, juk pasimiršus vestuvių planavimo rūpesčiams, viskas, kas jums liks, neskaitant didžiųjų akimirkų ir nuostabaus vyro šalia, bus nuotraukos. Neabejojame, kad jose norite atrodyti dangiškai.

Siekdami padėti nuotakoms taip atrodyti, nutarėme į vieną vietą surinkti geriausius vestuvinio makiažo specialistų patarimus, kuriais dabar dalinamės su jumis. Tad, mielosios nuotakos, susipažinkite su jais, kad svajonių dieną švytėtumėte.

Nuotakos makiažą patikėti makiažo specialistei

Tai jūsų pasirinkimas? Tuomet sveikiname, sutaupėte nemažai savo nervų ląstelių. Tačiau jums vis dar reikia susirasti patikimą nuotakos makiažo specialistą. Jei pažįstate ką nors, kas neseniai ištekėjo, paklauskite, ar negalėtų rekomenduoti makiažo visažisto, kuris darė makiažą. Žinoma, tik tuomet, jei rezultatas buvo nuostabus. Įgudęs ir pasitikintis savimi visažistas yra raktas į patenkintos nuotakos būseną.

Tačiau net ir tuo atveju, jei jūsų draugė visažistą apipylė pagyromis, susipažinkite su jo darbais, braižu. Mes patariame įvertinti ir jo asmenybę, juk vestuvių rytą jaudulio bus užtektinai, tad norėsis, kad šalia būtų širdžiai mielas žmogus.

Po to, kai jau išsirinkote patinkantį makiažo specialistą, detaliai papasakokite jam kaip norėtumėte tą dieną atrodyti. Atskleiskite kuo daugiau šventės detalių (pavyzdžiui, spalvas, gėles, vakarėlio vietą), parodykite suknelės nuotrauką.

Pas pasirinktą visažistą atlikite bandomąjį makiažą, tada jis galės iš anksto įvertinti jūsų odos tipą, veido bruožus, o jums ramybės nedavusios abejonės išblės. Būtinai paklauskite, kokiais lūpų dažais ir kompaktine pudra ruošiasi jus gražinti. Tai svarbu norint prieš vestuves įsigyti šias priemones tam, kad po pirmojo bučinio ir šampano taurės atrodytumėte taip pat žaviai.

Jei makiažą planuojate darytis pačios

Tiksliai apibrėžti nuotakos viziją nėra lengva, juolab, kai tai priklauso ir nuo veido bruožų bei odos tipo. Nepaisant to, atsiranda nemažai moterų, kuriuos, norėdamos kontroliuoti net ir tai, kas ir kaip dedama ant jų veido, vestuvinio makiažo iššūkio imasi pačios. Tad toliau esantys patarimai skirti būtent šioms nuotakoms.

Siekiant geriausių rezultatų, labai svarbu kruopščiai išanalizuoti savo veido odos tipą bei bruožus, odos atspalvį, plaukų bei akių spalvą, o tada pasirinkti tinkamas priemones. Žinoma, neprašausite, jei prieš vestuves apsilankysite makiažo kursuose. Juose ne tik išmoktumėte įvairių makiažo subtilybių, bet ir išsiaiškintumėte, kokios priemonės bei produktai jums tinkamiausi.

Jei nusprendėte apsieiti be makiažo kursų, pasikonsultuokite su makiažo priemonių konsultantais, jie, įvertinę jūsų poreikius, padės išsirinkti tinkamiausias priemones. Kai jau žinote, kokios priemonės jums tinkamiausios, įsitikinkite, ar turite jas visas: makiažo gruntą, pagrindą, maskuoklį bei pudrą, taip pat veido formavimo priemonės. Visos jos sukurs nepriekaištingos odos efektą. Taip pat reikės vokų šešėlių, skaistalų, lūpų dažų, blakstienų tušo. Tam, kad jūsų išvaizda būtų stulbinama, prireiks ir daugybės šepetėlių, blakstienų rietiklio ir, jei nesate prisiekusi natūralios išvaizdos gerbėja, priklijuojamų blakstienų kuokštelių. Nors visa tai kainuoja nepigiai, tačiau taupyti jų kokybei nepatartina, juk vestuvių dieną prisiminsite visą gyvenimą, o prisiminti norėsite tik gražias akimirkas.

Jei beruošdamos vestuvinio makiažo kraitelį suvokiate, kad po vestuvių kai kurių priemonių nenaudosite, verčiau įsigykite jų mėginių. Nei piniginė, nei kokybė nuo to nenukentės.

Jei paprastai renkatės natūraliai atrodantį makiažą, žinokite, kad vestuvėms turite pridėti šiek tiek ryškumo nei įprastai, kadangi nuotraukose blankus nuotakos makiažas beveik nesimato.

Dar prieš ypatingąją dieną pabandykite pažaisti su makiažo priemonėmis: pasimokykite paryškinti ir šešėliuoti tam tikras veido vietas. Tai svarbu pabrėžiant privalumus ir slepiant trūkumus (greičiausiai tik jums matomus). Norėdamos išmokti pasidaryti puikų makiažą, pavartykite vestuvinius žurnalus, portalus, peržiūrėkite profesionalių visažistų video pamokas. Tai ne tik įkvėps, bet ir suteiks naudingų patarimų.

Atminkite, kad makiažas turi derėti prie jūsų asmenybės, tad bandykite tol, kol žvelgdamos į veidrodį ten esančiai damai galėsite pasakyti: „Tobula!“. Jei vestuvių dieną būsite patenkinta savo makiažu, galėsite atsipalaiduoti ir priversti savo sužadėtinio širdį plazdėti.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą