Pradžia Jaunųjų stilius Nuotakos makiažas: pagrindinės nuotakų daromos klaidos

Nuotakos makiažas: pagrindinės nuotakų daromos klaidos

nuotakos makiažas

Nuotakos makiažas – viena svarbiausių nuotakos įvaizdžio dalių. Jei jis bus tobulas – nuotaka pasitikės savimi, jausis puikiai, švytės iš laimės ir nuostabiai atrodys vestuvių nuotraukose. Jei nuotakos makiažas bus nekokybiškas, neprofesionaliai atliktas pigiomis kosmetinėmis priemonėmis – tai gali sugadinti nuotaiką tokią ypatingą dieną ir sukelti nemažai rūpesčių. Taigi, pakalbėkime, kokios pagrindinės nuotakų daromos klaidos dar iki vestuvių ir per jas, lemiančios prastą vaizdą ant veido.

  1.  Dar iki vestuvių pasirūpinkite savo veido odos tinkama priežiūra. Odą būtina tinkamai valyti, drėkinti (tiek iš išorės, tiek iš vidaus geriant vandenį). Jei yra odos defektų, rekomenduojama likus bent pusmečiui iki vestuvių pasikonsultuoti su profesionaliu kosmetologu, kuris sudarys veido odos gydymo kurso, priemones, procedūras.
  2. Soliariumai ir savaiminis įdegis. Prieš vestuves nepersikaitinkite soliariume ar saulėje, dėl to gali išsausėti oda ir makiažas neatrodys gerai. Jei jau taip atsitiko – odą gausiai drėkinkite. Nepadauginkite savaiminio įdegio, paskirstykite jį tolygiai. Oranžinės juostelės tikrai nederės net ir prie tobulo makiažo.
  3. Veido šveitimas. Jokiais būdais neatlikite jo vestuvių rytą. Oda dar kurį laiką bus sudirgusi ir paraudusi. Geriausiai tai atlikti iki procedūros likus trims dienoms. Šveitiklis turėtų būti švelnus. Šveisti reiktų apie 7-10 minučių ir tik švelniais judesiais.
  4. Neišbandinėkite naujų kosmetikos priemonių prieš pat vestuves. Jos gali sukelti alerginių reakcijų, kurios tikrai nepapuoš jūsų veido odos.
  5. Jei nutarėte prisiauginti blakstienas, geriausiai tai daryti prieš mėnesį, kad turėtumėt laiko korekcijai, jei pirmą kartą jums blakstienos bus per ilgos ar netinkamai priklijuotos. Korekciją galėsite pakartoti likus 1-2 dienoms iki vestuvių.
  6. Makiažas namuose. Jei vizažistas atvažiuoja makiažo daryti pas jus į namus, pasirūpinkite, kad namuose nieko nebūtų. Šalia sėdinti sesuo ar draugė blaškys jūsų dėmesį, o su sumuštiniais bėgiojanti mama neleis susikaupti ir makiažas užtruks ilgiau. Geriausia būtų net išjungti telefoną ir valandai pasinerti į grožio kerus.

Be to, kosmetologai pataria, vestuvių dieną su savimi turėti mėgiamo atspalvio lūpų dažus ar blizgį, odos drėgmės ir riebalų perteklių sugeriančiais lapeliais, kompaktine pudra, veidrodėliu. Taip bet kuriuo metu galėsite matyti ir valdyti makiažo situaciją pati.

nuotakos makiažas

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą