Pradžia Jaunųjų stilius Nuotakos makiažas: kas bus madinga šiais metais?

Nuotakos makiažas: kas bus madinga šiais metais?

nuotakos makiazas

2015 m. Europos čempionato nuotakos makiažo nugalėtoja, pristatė šių metų madingiausius 2016 metų nuotakos makiažo tendencijas. 2016m. mados savaitės įkvėpti makiažai žavi spinduliuojančiu natūraliu grožiu, paryškinančiu kiekvienos moters individualumą.

Projekto sumanytoja vizažistė I. Baltrušaitienė pataria šiais metais nuotakoms pamiršti stereotipinius, smarkiai modeliuotus makiažus ir pamilti mados podiumus užkariaujančius natūralius, švelnius makiažus. Visų dėmesys krypsta į ne blizgančią, o skaisčią, prižiūrėtą veido odą, spindinčią perlo švytėjimu. Gaivumo ir skaistumo veidui suteiks persikiniai ar šviesiai rožiniai skaistalai. Madingas plonas kreminės pudros sluoksnis ir „Strobing“ technika atliktas veido modeliavimas.

Akių taip pat nevertėtų apsunkinti storu šešėlių sluoksniu, o antakiai neturėtų būti griežti ir ryškūs. Grafinis, storas akių pravedimas vis dar mados topuose, tačiau nuotakoms verčiau pasirinkti vos blakstienų liniją paryškinantį ir akies kamputį pakeliantį pravedimą.

Anot I. Baltrušaitienės, vienintelė ryški veido dalis 2016 m. nuotakos makiažo tendencijose – tai lūpos. Jos gali būti ryškiai rožinės, ciklameninės, koralinės ar net raudonos ir tiesiog tokios, kurias norisi bučiuoti! Šukuosenose taip pat vyrauja natūralumas ir lengvumas. Madingos didelės garbanos, prisegtos kasytės, į didelę, netvarkingą kasą suimti plaukai. Svarbiausia, kad nuotaka jaustųsi laisvai ir nesijaudintų dėl netyčia iškritusios plaukų sruogos. Modeliais tapusios žinomos merginos neslėpė, kad būtent taip atrodydamos drąsiai žengtų prie altoriaus.

Parengė Simona Pajedaitė

  • Makiažas: Irma Baltrušaitienė „MaqPro Paris“
  • Šukuosenos: Julija Gutmanienė ir Laura Laurinaitytė
  • Nuotraukos: Evelina Šumilovaitės

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą