Pradžia Jaunųjų stilius Nuotakos antakiai: ką svarbu žinoti?

Nuotakos antakiai: ką svarbu žinoti?

nuotakos antakiai

Jau keletą metų madingi vešlūs bei paryškinti antakiai. Ir šiemet mados ir grožio specialistai rekomenduoja prailgintą antakių liniją, gan plačius, natūralią antakių formą primenančius antakius. Graži antakių forma yra labai svarbus veido akcentas. Ryškūs, puikiai prižiūrėti ir suformuoti antakiai suteikia veidui gyvumo, išraiškingumo ir yra tobulo makiažo pagrindas.

Nuotakos antakių formavimas: pincetu, siūlu ar vašku?

Pirmiausiai ką rekomenduoju nuotakai bandomojo makiažo ar konsultacijos metu, tai sutvarkyti antakius. Jei antakiai yra gana vešlūs, pakanka tik lengvai juos pakoreguoti pincetu, siūlu ar vašku, suteikti jiems gražią formą  ir šiek tiek paryškinti dažais. Šią procedūrą galima daryti pora dienų  prieš vestuves. Procedūros trukmė 15 – 20 min. Forma ir ryškumas išlieka iki 4 savaičių.

Deja vešliais ir gražiais antakiais gamta apdovanojo ne visas, o ką daryti jei antakiai reti ar plaukeliai pasiskirstę netolygiai?  Aišku, net pačius ploniausius ir siauriausius antakius galima paryškinti makiažo priemonėmis, tačiau tai trumpalaikis efektas, vargu ar povestuvinėje kelionėje norėsite naudotis patarimais kaip „nusipiešti“ antakius pačiai.

Antakių „Microblading 6D“ procedūra

Dar visai neseniai permanentinis antakių makiažas buvo vienintelis plonų ir retų antakių pastorinimo būdas, tačiau dažnai po šios procedūros antakiai stokodavo natūralumo. Šiuo metu atsirado puikių, ženkliai mažiau invazinių antakių formavimo alternatyvų, viena iš jų, taip vadinamas,  antakių „Microbladingas“. Ši procedūra atliekama ne mechaniniu aparatu, o pigmentas po oda suleidžiamas įrankiu, primenančiu pieštuką, kuriame vienkartinės adatėlės yra 3 kartus plonesnės už tas, kurios naudojamos mechaniniuose aparatuose, todėl jomis nupiešti antakių plaukeliai neprimena tatuiruotės ir atrodo itin natūraliai. Procedūra yra neskausminga, nes naudojamas vietinis nuskausminimas. Iš karto po procedūros gali būti nežymus paraudimas, tačiau po valandos jis praeina. Procedūros trukmė 2 val. Rezultatas išlieka priklausomai nuo pasirinktos spalvos ir odos tipo iki 3 metų.

Nuotakoms rekomenduoju šią procedūrą atlikti likus ne mažiau nei mėnesiui iki vestuvių.

Antakių priauginimas

Jei nepageidaujate jokios, net švelnios invazijos yra dar vienas puikus būdas paslėpti įgimtus antakių defektus, pastorinti, patankinti, paryškinti, pailginti  natūralius antakius.  Tai – antakių priauginimas.

Šios procedūros metu tušti antakių tarpeliai ir antakių trūkumas užpildomi naudojant natūralius audinės kailio plaukelius, jie priklijuojami prie natūralių antakių, tokiu būdu padidinama antakių apimtis ir pailginama jų augimo linija. Antakių forma ir spalva parenkamos atsižvelgiant į veido ir akių formą, plaukų spalvą. Naudojami antakių klijai – medicininiai, todėl nesukelia alergijos ir yra atsparūs vandeniui.

Procedūra neskausminga ir nesukelia nemalonių pojūčių. Trukmė 1 – 2 valandos, priklausomai nuo priauginamų plaukelių kiekio. Išlieka iki 2 – 3 savaičių, po to galima papildyti arba leisti priaugintiems plaukeliams patiems iškristi.

Antakių priauginimą galima atlikti keletą dienų prieš vestuves.

Tiek antakių „Microblading“, tiek antakių priauginimo procedūros yra puikūs vešlių ir išraiškingų antakių formavimo būdai. Tačiau prieš pasirenkant procedūrą reikia apsispręsti kokio rezultato norite, trumpiau ar ilgiau išliekančio. Na ir aišku, labai svarbu, kad šias procedūras atliktų  patyręs specialistas, nes ištaisyti blogai suformuotus antakius yra gana sunku.

Nuotraukos grožio salono “Gatineau”. 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą