Pradžia Jaunųjų stilius Nuometas – išskirtinis nuotakos aksesuaras

Nuometas – išskirtinis nuotakos aksesuaras

Kiekviena nuotaka užduoda sau klausimą – ar užteks pasidaryti įspūdingą vestuvinę šukuoseną, pasipuošti išskirtiniais nuotakos aksesuarais, ar vis delto pasinaudoti išskirtine galimybe užsidėti nuometą? Jei taip, tuomet kaip nuometą teisingai priderinti prie suknelės, šukuosenos, bei prie pačių vestuvių stiliaus?

Nuo ko pradėti?

Jūsų vestuvinė suknelė lems nuometo dizainą, ilgį ir spalvą, taigi prieš rinkdamasi nuometą palaukite, kol tiksliai žinosite, ką dėvėsite. Stenkitės išsirinkti nuometą tame pačiame salone kaip ir vestuvinę suknelę – būsite tikra, kad nuometo spalva ir modelis puikiai tinka. Jei tektų ieškoti jo kitame vestuvinių suknelių salone, turėkite savo vestuvinės suknelės nuotrauką.

Nuometas turi būti ne tik gražus, tačiau ir tikti planuojamų vestuvių stiliui. Jei Jūsų vestuvių ceremonija bus iškilminga, galite drąsiai rinktis vestuvinę suknelę su šleifu ir prie jos derinti net keleto metrų ilgio siuvinėtą nuometą. Jei Jūsų suknelė ilga, tačiau be šleifo, puikiai tiks nuometas iki pirštų galiukų. Kuklesniai ceremonijai galima rinktis iki pečių arba trumpą nuometą. Jei nesate tikra dėl savo nuometo, rinkitės vidutinio ilgio – jis tinka daugumai suknelių, tačiau nepamirškite, kad ilgis ir stilius privalo būti proporcingi vestuvinei suknelei.

Kalbant apie nuometo papuošimus – jų yra daugybė: nuo atlaso ar gipiūro kraštelių, perlų ir karoliukų siuvinėjimo, iki kristalų ir stambesnių aplikacijų. Jei Jūsų vestuvinė suknelė puošta siuvinėjimu ar gipiūru, šie papuošimai galėtų tęstis ir ant nuometo.

Norėdama išsirinkti idealiai Jums tinkantį variantą, aptarkite su savo kirpėja būsimą vestuvių dienos šukuoseną, suknelės modelį, bei šventės aplinką. Kirpėja bus naudinga pasiūlydama šukuoseną, tinkamą Jūsų veido formai, kadangi ir prie jos reikėtų derinti nuometo formą bei ilgį:
•Jei Jūsų veidas “širdelės” formos, teisingai parinkta šukuosenos, papuošalų ir nuometo kombinacija galėtų suteikti pilnumo Jūsų skruostų linijai.
•“Apskrito” veido nuotaka turėtų rinktis tokį plaukų papuošalą, kuris pailgintų veidą arba tiesiog aukščiau segti nuometą.
•Jei Jūsų veidas “ovalo” formos, reikėtų ieškoti aksesuarų, kurie “įrėmintų” Jūsų veidą.

Dar keletas patarimų:
•Matuodamasi nuometą būtinai pažiūrėkite kaip jis atrodo iš nugaros. Jei nenorite uždengti suknelės grožio, rinkitės vieno sluoksnio nuometą.
•Venkite atlasine juostele besibaigiančio nuometo, sukuriančio horizontalią liniją ties Jūsų juosmeniu – galite atrodyti žemesnė.
•Jei planuojate vestuvių ceremonijos metu nuometu dengti veidą, įsitikinkite kad viršutinis jo sluoksnis pakankamai ilgas.
•Jei ketinate nuometo nenusiimti visos šventės metu, nepamirškite, jog kiekvieno apsikabinimo metu (o jų bus tikrai daug) nuometas lamdysis; šiek tiek trukdys šokti; kabinsis už suknelės karoliukų.
•Tradiciškai, nuometo reikėtų vengti besilaukiančioms bei ne pirmą kartą tekančioms nuotakoms. Tačiau, jei nusprendėte kitaip, rinkitės nuometą kurio ilgis būtų iki pečių arba alkūnių.

Planuojate ekstravagantiškas vestuves? Rinkitės spalvotą nuometą, tik įsitikinkite, kad jo spalva tinka prie vestuvinės suknelės ir kad galite aiškiai pro jį matyti (jei ceremonijos metu nuometas dengs veidą). Spalvotą nuometą galite derinti prie spalvotų aksesuarų, batelių, bei puokštės net jei Jūsų suknelė balta.

Anksčiau nuometai buvo privalomas vestuvių aksesuaras. Skirtingose pasaulio šalyse jie atlikdavo įvairius vaidmenis – saugodavo nuotaką nuo demonų ir piktųjų dvasių; simbolizavo skaistumą, slėpdavo nuotaką nuo jaunikio iki vestuvių ceremonijos, kad šis, pamatęs ją pirmą kartą, nepabėgtų. Dabar Jūs pati galite rinktis, ar puoštis nuometu ar ne, tik nepamirškite, jog greičiausiai tai bus vienintelis kartas, kai turėsite šią galimybę. Nepraleiskite progos būti TIKRA NUOTAKA.

VestuviuMados.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą