Pradžia Apie meilę poroje Nori laimingos santuokos? Neapsileisk!

Nori laimingos santuokos? Neapsileisk!

Nori laimingos santuokos? Neapsileisk!
Vedybinis gyvenimas nėra rožėmis klotas. Pirmaisiais santuokos metais gali atrodyti, kad viskas ir išliks taip tobula, tačiau tai nėra tiesa. Gana dažnai sutuoktiniai skundžiasi, kad po vestuvių viskas labai kardinaliai pasikeitė. Staiga mylinti mergina, tapusi žmona, nesirūpina savimi ir tampa visiškai neįdomi. Oficialus sutuoktinis taip pat aptingsta, užsiaugina alaus pilvuką ir pradeda žvalgytis į kitas moteris.

Kodėl taip nutinka? Kas kaltas, kad aistra degusi pora po vestuvių pradingsta?

Vedybinis gyvenimas yra kasdienis darbas. Tačiau tai nereiškia, kad abu sutuoktiniai, pasidaliję darbus, daro tik tai, kas jiems priklauso. Santuoka – tai ne tik meilės įrodymas, bet ir pareiga vienas kitą gerbti, saugoti ir… draugiškai sugyventi.

Ignoruoti beprasmiškus barnius

Pyktis vargina žmones. O kai abu sutuoktiniai bando įrodyti, kad abu teisūs… Lauk rimtų nemalonumų.

Stenkitės nesibarti. Nesipykite ir nebandykite vienas kitam įrodyti, kad esate teisūs. Galbūt sutuoktinis pasakoja nesąmones ir tu supranti, kad tai yra kvaila, tačiau leisk jam (ar jai) pačiam tai suprasti. Dažnai poros pykstasi ir erzina vienas kitą vien dėl to, kad galėtų paerzinti. Bet kam to reikia?

Kam veltis į visiškai beprasmišką barnį ir po to ignoruoti sutuoktinį dėl to, kad susinervinai? Geriau suskaičiuok iki dešimties ir pakeisk pokalbio temą. Arba tylėk ir nieko neatsakyk.

Rūpinkis savimi

Antroji pusė turi tave mylėti tiek su, tiek ir be makiažo. Mylinčiai žmonai tikrai neužklius tavo alaus pilvukas ar apšerpetojusi barzda – net ir joje ji įžvelgs grožį. Tačiau visiškai apsileisti nereikėtų, tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus.

Santuoką galima įvardinti kaip tam tikrą santykių laimėjimą. Tu norėjai sužavėti simpatiją, tau tai pavyko ir šį laimėjimą vainikavo vestuvės. Bet nereiškia, kad po laimėjimo turėtum nustoti stengtis dėl antrosios pusės.

Vyrams nereikia namų tarnaitės – jie ir patys gali pagaminti pietus, o dulkių siurbliu tikrai mokės naudotis. Moterys nenori, kad vyrai po darbo sėdėtų ant sofutės ir žiūrėtų televizorių – į pasiūlymą nueiti į kiną ar drauge sportuoti, jie sutiks teigiamai.

Nepamiršk rūpintis savimi. Pradėk savimi pasitikėti daugiau ir daryk tai, kas tau patinka. Santuokoje gyvenantys asmenys dažnai aptingsta ir galiausiai pradeda dairytis į kitus, kai nusprendžia, kad partneris jų nedomina. Todėl būk įdomus ne tik sau, bet ir antrajai pusei.

Seksas nėra pareiga

Seksas – tai pasimėgavimas ir puikus atsipalaidavimo būdas. Jeigu draugystės metu mėgavotės laukiniu seksu, to neturėtumėte atsisakyti ir santuokoje.

Dažnai moterys seksą painioja su meile. Šiuo klausimu vyrams yra daug paprasčiau – jie aiškiai atskiria seksą nuo meilės. Tuo turėtų vadovautis ir moterys – neieškoti jokių gilių meilės apraiškų sekse, nes kartais jų tiesiog nebūna…

Seksas nėra pareiga. Ir ne dovanėlė už tai, kad jis išplovė indus po vakarienės. Negalima bausti vienas kito sekso badu vien dėl to, kad neišnešė šiukšlių ar bandė įrodyti savo teisybę barnio metu.

Nedaryk nieko per prievartą ir neturėk jokių išankstinių priežasčių kodėl myliesi. Mylėkis tada, kai tu nori. Atsisakyk sekso, jei nenori. Ir, svarbiausia, mėgaukis pačiu procesu.

Šaltinis: suaugusiems.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą