Pradžia Jaunųjų stilius „Nepatogi tiesa” pagal Anželika Šreder

„Nepatogi tiesa” pagal Anželika Šreder

Anželika Šreder dalijasi tikromis istorijomis apie savo klienčių patiriamus iššūkius ir poreikius ieškant koreguojančio trikotažo.

Jau daugiau kaip 4 metus esu koreguojančio trikotažo parduotuvės įkūrėja. Savo veikloje bendrauju su gan plačiu žmonių spektru: tiek su būsimomis nuotakomis, tiek ir su jaunomis, neseniai tapusiomis ar jau esamomis mamytėmis. Per visą šį laikotarpį sukaupiau tiek daug patirties ir tikrų istorijų, kad būtų galima parašyti knygą! Keliomis iš jų – noriu pasidalinti su Jumis!

Gražūs ir funkcionalūs apatiniai egzistuoja

Prieš keletą metų dalyvavome kone visose vykstančiose parodose, kurios bent truputį susijusios su moterimis ir jas supančia aplinka. Be abejo, vienos populiariausių – parodos vestuvių tematika. Vienoje parodų susipažinome su būsima nuotaka, sergančia cukriniu diabetu. Ji ieškojo savo vestuvių dienai korseto ar gracijos, kuri ne tik pagražintų taliją bei lieknintų liemenį, tačiau ir būtų patogi prireikus lengvai atlikti injekciją į pilvo sritį, t.y. su laisvai atsegamu priekiu. Ilgai ieškojome sprendimo ir dėka šios klientės iš gamintojų užsakėme naują korseto modelį, kuris jai idealiai tiko. Pradžioje buvo užsakyti vos keli egzemplioriai, tačiau jiems sulaukus didžiulio susidomėjimo ir paklausos – šiuo modeliu papildėme savo pastoviąją kolekciją. Priimdami iššūkius ir juos spręsdami, mes ne tik suteikiame savo klientėms norimų rezultatų, bet ir patys tobulėjame!

Išsakykite savo poreikius ir nebijokite bendrauti

Kita mūsų klientė buvo neseniai pagimdžiusi pirmąjį savo kūdikį ir planavo vestuves. Kadangi šiai ypatingai progai suknelę rinkosi prieš vaikeliui gimstant, ji pergyveno dėl pakitusios ir papilnėjusios savo figūros. Matuotasi buvo kone didžioji dalis mūsų koreguojančio trikotažo, kol galiausiai klientei pasiūlėme atsinešti vestuvinę suknelę. Įvertinus suknelės audinį, siluetą galėjome rasti apatinį trikotažą, kuris atitiktų visus norimus kriterijus ir būtų idealiai pritaikytas šiai išskirtinei progai. Šiuo atveju, pats tinkamiausias sprendimas buvo koreguojantis trikotažas – kelnaites su nepastebimais kraštais „Laser cut“, kurios prailgintos iki krūtinės, todėl idealiai paslepia visus nelygumus. Šios klientės pasitikėjimą užsitarnavome iki dabar, tad stengiamės išlaikyti glaudžius, ilgalaikius santykius su mūsų lojaliais klientais.

Taip pat, ne viena atskubančių klienčių yra būsimų nuotakų mamos. Viena moteris pas mus ieškojo itin lengvo, bet efektyvaus koreguojančio trikotažo dukros vestuvėms, kurios vyks Maljorkoje. Kadangi vestuvės buvo planuojamos liepos mėnesį – per pačius karščius – parinkome jai orui laidų koreguojantį diržą, kuris specialių angelių dėka leidžia odai kvėpuoti ir, tuo pačiu, turi stiprų korekcijos lygį. Šis diržas idealiai patenkino mūsų klientės lūkesčius.

Laikas ne kliūtis – svarbu ieškoti ir rasti

 Itin dažnas variantas, kada mergina eina į vestuves jau išsirinkusi suknelę, tačiau paskutinėmis dienomis pasimatavusi ją, nusprendžia paslėpti tam tikrus figūros netobulumus. Be abejo, tai atsitinka kone paskutinę dieną, todėl koreguojančio trikotažo reikia žaibiškai ir, žinoma, čia ir dabar. Dauguma parduotuvių turi mažą koreguojančio trikotažo modelių pasirinkimą, ar nepatogų darbo laiką. Mes, Elady.lt komanda rūpinamės savo klienčių grožiu, todėl ne tik padedame išsirinkti tinkamą koreguojantį trikotažą (netgi pagal suknelės nuotrauką), bet ir klientui pageidaujant, prailginame parduotuvės darbo laiką.

Tikiuosi mano pasidalinta patirtis bus naudinga visoms vestuves planuojančioms būsimoms nuotakoms ir ne tik. Jei nerandate tinkamo koreguojančio trikotažo, ar norite išsamios konsultacijos – drąsiai rašykite! Kiekvienas Jūsų klausimas mums yra svarbus ir bus atsakytas!

Su šypsena Anželika Šreder!

 

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą